pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To niemożliwe żeby nic nie tracić,ale te 4-5 punktów by mogli więcej mieć.
2
Statystyki wyglądaja naprawdę dobrze.
0
Hazard nie jest przereklamowany.
1
Teraz zakończyła sie sprawa awansu.
0
Courtois,Silva,Hazard,Ivanovic.
0
To jest jeden z najlepszych napastnikow świata.
0
Dlaczego?
1
Real,Schalke i każdy kto awansuje.
0
Bayern tak samo obstawiłem w lidze typerow,ale Chelsea zremisuje 1:1.
0
Jak nie:) Na jednym zdjęciu flaszka była.
0
A co to za pani?Ma to coś z tym filmem o Greyu wspólnego?
0
A tam,może dam mu polecenie.
0
Racja,tylko niekiedy,ale liczby i obejrzane spotkania pozwalają mi na wnioski.
0
Tłumaczenie na język polski powinno być standardem.A Ty idziesz tylko na łatwizne i wstawiasz wszystko w obcym języku.
0
No widzę,że fajnie sobie wódkę piją.Ale melo.
0
No oczywiście,że tak.
1
I nareszcie coś porządnego.Brawa dla Ciebie!
0
No widzisz tak czasem jest,ale nie denerwuj się,możesz przecież czytać moje komentarze.
0
No od stycznia jest lepsze.
0
Ronaldo ma jeszcze siłę i może pograć kilka lat,ale fakt ma dołek.A Inieste to tam chyba z przyzwyczajenia napisałes.Xavi też miał obniżkę formy w ubiegłych sezonach.
0
No to fajnie,że Messi się cieszy.Mnie teraz to samo czeka...
0
Ej dlaczego?Dam jakoś radę.
0
Meczu Realu nie widziałem,ale zawsze dobrze jak pada dużo goli.Myślę,że Schalke dobrze się zaprezentowalo,ale Real nie ma co tragizowac,grają dalej.Dzisiaj na co patrzycie Chelsea-Psg czy Bayern-Schalke?
0
Brawa dla Bartry,że zostanie ojcem,a ja myślałem czy tu o tym napisać,ale napiszę.Wczoraj dowiedziałem się,że też będę tatą,ale nie wiem czy mówić rodzicom,jak rzucić szkołę i czy po narodzinach będę mieć czas by tu pisać?Dużo obaw mam.
0
Bartra to prawdziwy lider,nie dość że dobrze broni to jeszcze taki goleador z niego.Tak pięknie strzelić.Gratuluję.
0
Zgoda,ale tak jest dopiero od kilku tygodni.
0
No niestety możesz mieć rację,to tak jak ze zp 2010 i 2014.
0
Pewnie pax,on zna wszystkie statystyki.
0
A jaka jest polska wersja?
0
Ja osobiście uważam,że Jese powinien częściej grać,ale BBC nadal jest mocne.