0

To niemożliwe żeby nic nie tracić,ale te 4-5 punktów by mogli więcej mieć.

2

Statystyki wyglądaja naprawdę dobrze.

0

Hazard nie jest przereklamowany.

1

Teraz zakończyła sie sprawa awansu.

0

Courtois,Silva,Hazard,Ivanovic.

0

To jest jeden z najlepszych napastnikow świata.

0

Dlaczego?

1

Real,Schalke i każdy kto awansuje.

0

Bayern tak samo obstawiłem w lidze typerow,ale Chelsea zremisuje 1:1.

0

Jak nie:) Na jednym zdjęciu flaszka była.

0

A co to za pani?Ma to coś z tym filmem o Greyu wspólnego?

0

A tam,może dam mu polecenie.

0

Racja,tylko niekiedy,ale liczby i obejrzane spotkania pozwalają mi na wnioski.

0

Tłumaczenie na język polski powinno być standardem.A Ty idziesz tylko na łatwizne i wstawiasz wszystko w obcym języku.

0

No widzę,że fajnie sobie wódkę piją.Ale melo.

0

No oczywiście,że tak.

1

I nareszcie coś porządnego.Brawa dla Ciebie!

0

No widzisz tak czasem jest,ale nie denerwuj się,możesz przecież czytać moje komentarze.

0

No od stycznia jest lepsze.

0

Ronaldo ma jeszcze siłę i może pograć kilka lat,ale fakt ma dołek.A Inieste to tam chyba z przyzwyczajenia napisałes.Xavi też miał obniżkę formy w ubiegłych sezonach.

0

No to fajnie,że Messi się cieszy.Mnie teraz to samo czeka...

0

Ej dlaczego?Dam jakoś radę.

0

Meczu Realu nie widziałem,ale zawsze dobrze jak pada dużo goli.Myślę,że Schalke dobrze się zaprezentowalo,ale Real nie ma co tragizowac,grają dalej.Dzisiaj na co patrzycie Chelsea-Psg czy Bayern-Schalke?

0

Brawa dla Bartry,że zostanie ojcem,a ja myślałem czy tu o tym napisać,ale napiszę.Wczoraj dowiedziałem się,że też będę tatą,ale nie wiem czy mówić rodzicom,jak rzucić szkołę i czy po narodzinach będę mieć czas by tu pisać?Dużo obaw mam.

0

Bartra to prawdziwy lider,nie dość że dobrze broni to jeszcze taki goleador z niego.Tak pięknie strzelić.Gratuluję.

0

Zgoda,ale tak jest dopiero od kilku tygodni.

0

No niestety możesz mieć rację,to tak jak ze zp 2010 i 2014.

0

Pewnie pax,on zna wszystkie statystyki.

0

A jaka jest polska wersja?

0

Ja osobiście uważam,że Jese powinien częściej grać,ale BBC nadal jest mocne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?