pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak jest!Dymisja Bartomeu
0
Bartomeu był współpracownikiem Rosella,a gdyby był taki dobry to wybory by ogłosił w 2013.A jakie on plamy zmazal?
0
Ja bym zmienił wykonawcę 11-tek.
0
A ty z czego masz jutro sprawdzian?Test szóstoklasisty cię czeka za miesiąc,szykuj się,żeby trafić do dobrego gimnazjum.
0
Tak sobie teraz czytam te komentarze i stwierdzam,że od sierpnia nic się nie zmieniło.
0
Racja,ale Ibra jest z tego charakteru znany,więc po co go kupił?:)
0
Ja koloru bialego nie preferuje.W ostatnich tygodniach są strasznie słabi,ale żeby napisac,że inni są lepsi czekam do końca sezonu.
1
Villa był dość uniwersalny,ale racja mógł grać na 9.Z Ibrahimoviciem to Pep zawalił.
0
Tak jest po prostu nazywane te trio,przez wszystkie media,chyba nie tylko polskie.
0
Sam jest sobie winny.BBC nadal jest świetne,ale graja gorzej niż w 13/14.
0
Villa dał znacznie więcej,ale tylko przez 1 sezon.
0
Póki co BBC jest najlepsze,bo w zeszłym sezonie wygrywali,a w tym też tylko 8 goli mniej mają,ale jeśli MSN utrzyma formę do czerwca,to będzie najlepsze na świecie.
0
Odczep się.Długo nie pisales i od razu hejt?
0
Ja się zgadzam w pełni,ale mimo wszystko kogoś z nich bym sprzedał.
0
Przesadzasz.Chyba,że o ostatnie tyg. Ci chodzi.
0
Ja nie narzekam,tylko nie lubię tych wszystkich swiat.
0
Mimo naszych sporów powodzenia życzę.Ja rok temu miałem.
0
Zamiast Luisa,to ona Hulka podziwia.
0
Ja też.Weekend słaby,a jutro znowu ta szkoła.Tragedia.
0
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet,ale to tak wogóle,a nie z powodu tego święta,ponieważ uważam,że jest ono niepotrzebne i nie powinno być obchodzone.
Jak Wy uważacie?
0
Pamiętacie wcześniejsze mecze rozgrywane w południe?Ja pamiętam tylko jakiś,który wygrali chyba też 6:1 w marcu 2013.
0
A finał PK pamiętasz?
0
Dobra,ale co to za problem tłumaczyc krótkie zdania po ang?
4
Bo to jest polska strona.
0
Chodzę do liceum.Nie szerz propagandy.
0
Ale masz wyobraźnie.
19
Dziękuję.Rzadko ostatnio piszę,ale nadal uważam,że tłumaczyc trzeba.
0
Swoją drogą masz dystans do klubu,któremu kibicujesz.
1
Faktycznie Ronaldo źle wykonuje ostatnio wolne,jest za to mistrzem karnych,tylko szkoda że symuluje.
0
A ten Danilo jest dobry?Nie oglądam jego meczy,to pytam.