3

Tak jest!Dymisja Bartomeu

0

Bartomeu był współpracownikiem Rosella,a gdyby był taki dobry to wybory by ogłosił w 2013.A jakie on plamy zmazal?

0

Ja bym zmienił wykonawcę 11-tek.

0

A ty z czego masz jutro sprawdzian?Test szóstoklasisty cię czeka za miesiąc,szykuj się,żeby trafić do dobrego gimnazjum.

0

Tak sobie teraz czytam te komentarze i stwierdzam,że od sierpnia nic się nie zmieniło.

0

Racja,ale Ibra jest z tego charakteru znany,więc po co go kupił?:)

0

Ja koloru bialego nie preferuje.W ostatnich tygodniach są strasznie słabi,ale żeby napisac,że inni są lepsi czekam do końca sezonu.

1

Villa był dość uniwersalny,ale racja mógł grać na 9.Z Ibrahimoviciem to Pep zawalił.

0

Tak jest po prostu nazywane te trio,przez wszystkie media,chyba nie tylko polskie.

0

Sam jest sobie winny.BBC nadal jest świetne,ale graja gorzej niż w 13/14.

0

Villa dał znacznie więcej,ale tylko przez 1 sezon.

0

Póki co BBC jest najlepsze,bo w zeszłym sezonie wygrywali,a w tym też tylko 8 goli mniej mają,ale jeśli MSN utrzyma formę do czerwca,to będzie najlepsze na świecie.

0

Odczep się.Długo nie pisales i od razu hejt?

0

Ja się zgadzam w pełni,ale mimo wszystko kogoś z nich bym sprzedał.

0

Przesadzasz.Chyba,że o ostatnie tyg. Ci chodzi.

0

Ja nie narzekam,tylko nie lubię tych wszystkich swiat.

0

Mimo naszych sporów powodzenia życzę.Ja rok temu miałem.

0

Zamiast Luisa,to ona Hulka podziwia.

0

Ja też.Weekend słaby,a jutro znowu ta szkoła.Tragedia.

0

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet,ale to tak wogóle,a nie z powodu tego święta,ponieważ uważam,że jest ono niepotrzebne i nie powinno być obchodzone.
Jak Wy uważacie?

0

Pamiętacie wcześniejsze mecze rozgrywane w południe?Ja pamiętam tylko jakiś,który wygrali chyba też 6:1 w marcu 2013.

0

A finał PK pamiętasz?

0

Dobra,ale co to za problem tłumaczyc krótkie zdania po ang?

4

Bo to jest polska strona.

0

Chodzę do liceum.Nie szerz propagandy.

0

Ale masz wyobraźnie.

19

Dziękuję.Rzadko ostatnio piszę,ale nadal uważam,że tłumaczyc trzeba.

0

Swoją drogą masz dystans do klubu,któremu kibicujesz.

1

Faktycznie Ronaldo źle wykonuje ostatnio wolne,jest za to mistrzem karnych,tylko szkoda że symuluje.

0

A ten Danilo jest dobry?Nie oglądam jego meczy,to pytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?