0

Dodam jeszcze,że całe szkolnictwo powinno ulec zmianie.Jestem całkowitym wrogiem szkoły.

2

Aha,że Joke to żart.Dobrze,że tłumaczysz.

0

Ja również chodzę do LO,ale liczę,że znajdę pracę po tej szkole.

2

Ale o co chodzi?Wyjaśnij.

0

I tak też zakończą.

0

Nie powinien chwalić Zubiego,ale jego sprawa.

0

rzeczy piszę.Sory,że 2 posty wyszły.

0

No oczywiście,że to jest ważne.Ja tylko ważne rze

0

Nie chodzi o tłumaczenie dla mnie.Tylko pisanie po naszemu,ale jeśli dzięki temu,że sobie jaja ze mnie robicie pojawią się tłumaczenia to ok.

0

Nie badź złośliwy,teraz wszystko jest jasne.

0

O jest tłumaczenie.Dziękuję.

0

Nie mozna nawet takiego zadania po polsku napisać?Co do tego rankingu to nie jest źle,a ten sezon przypomina zeszły,w którym nikt nie chciał mistrza.

1

Mecz przegrali I Enrique tego nie zbmienil.A żółty kolor nie jest taki zły.Zielony miał dostać?

0

No widzisz to staraj się,Studiav jakoś zaliczysz,a na testy do takiego klubu może się dostaniesz.4 liga to daleko,ale od 2 zaczyna się już trochę poważniejsze granie.

0

Ale wiesz np.taki Patejuk z 5 ligi do ekstraklasy.Próbuj:)

0

No jak klub jest wypłacalny to i zarobki dobre.

2

No to fajne spotkanie miałas.

0

Liczysz na jakąś większą karierę,czy grasz dla zabawy?

0

W Gdańsku.Nie byłem na meczu,ale Alexisa widziałem.Podszedłes do Pedro?

0

No tak kontuzje były,myślałem,że chodzi Ci o samą kadrę.

0

No to nawet dość wysoko.Szło się z tego utrzymać?

0

Mogli zostawić Alexisa zamiast kupować Suareza,byłoby o wiele lepiej.

0

Niekiedy mu drukują te karne,ale wykonuje je najlepiej na świecie.

0

A w jakiej lidze grasz?

0

Akurat kadrę miał Martino podobną do obecnej.Niby co miał gorzej,poza trochę słabszą obroną?

1

Każdy ma swoją taktykę.

0

No nie spodziewałem się tego,ale tak się czasem dzieje.Najwazniejsze są jednak mecze z City.A tak poza tym to jutro napiszę list otwarty do redakcji.

0

Bo jestem za tym by pisać po polsku.Po co używać innych języków?

0

Rozumiem,ale po polsku napisać nie szło?

0

Ja też.I jeszcze ta reklama mi się tu wyświetla "zadania z matematyki" i mnie dobija.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?