pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodam jeszcze,że całe szkolnictwo powinno ulec zmianie.Jestem całkowitym wrogiem szkoły.
2
Aha,że Joke to żart.Dobrze,że tłumaczysz.
0
Ja również chodzę do LO,ale liczę,że znajdę pracę po tej szkole.
2
Ale o co chodzi?Wyjaśnij.
0
I tak też zakończą.
0
Nie powinien chwalić Zubiego,ale jego sprawa.
0
rzeczy piszę.Sory,że 2 posty wyszły.
0
No oczywiście,że to jest ważne.Ja tylko ważne rze
0
Nie chodzi o tłumaczenie dla mnie.Tylko pisanie po naszemu,ale jeśli dzięki temu,że sobie jaja ze mnie robicie pojawią się tłumaczenia to ok.
0
Nie badź złośliwy,teraz wszystko jest jasne.
0
O jest tłumaczenie.Dziękuję.
0
Nie mozna nawet takiego zadania po polsku napisać?Co do tego rankingu to nie jest źle,a ten sezon przypomina zeszły,w którym nikt nie chciał mistrza.
1
Mecz przegrali I Enrique tego nie zbmienil.A żółty kolor nie jest taki zły.Zielony miał dostać?
0
No widzisz to staraj się,Studiav jakoś zaliczysz,a na testy do takiego klubu może się dostaniesz.4 liga to daleko,ale od 2 zaczyna się już trochę poważniejsze granie.
0
Ale wiesz np.taki Patejuk z 5 ligi do ekstraklasy.Próbuj:)
0
No jak klub jest wypłacalny to i zarobki dobre.
2
No to fajne spotkanie miałas.
0
Liczysz na jakąś większą karierę,czy grasz dla zabawy?
0
W Gdańsku.Nie byłem na meczu,ale Alexisa widziałem.Podszedłes do Pedro?
0
No tak kontuzje były,myślałem,że chodzi Ci o samą kadrę.
0
No to nawet dość wysoko.Szło się z tego utrzymać?
0
Mogli zostawić Alexisa zamiast kupować Suareza,byłoby o wiele lepiej.
0
Niekiedy mu drukują te karne,ale wykonuje je najlepiej na świecie.
0
A w jakiej lidze grasz?
0
Akurat kadrę miał Martino podobną do obecnej.Niby co miał gorzej,poza trochę słabszą obroną?
1
Każdy ma swoją taktykę.
0
No nie spodziewałem się tego,ale tak się czasem dzieje.Najwazniejsze są jednak mecze z City.A tak poza tym to jutro napiszę list otwarty do redakcji.
0
Bo jestem za tym by pisać po polsku.Po co używać innych języków?
0
Rozumiem,ale po polsku napisać nie szło?
0
Ja też.I jeszcze ta reklama mi się tu wyświetla "zadania z matematyki" i mnie dobija.