0

No to trzeba było tak od razu.Ja nie znam języków:)

0

No jest,ale nie każdy jest na dobrym poziomie.

0

Na język polski tłumaczenie:)

1

To dlaczego redakcja tłumaczy newsy?

0

To po co piszesz w obcych językach?

0

Napisałem,że znam niektóre.Jestem w liceum.

1

Bo żyjemy w Polsce!!!

0

Przetlumacz to jak znasz języki.

0

Mogę wrzucić,ale po co wrzucać coś czego sam nie rozumiem?A ja nie wezmę słownika,bo to polska strona.

0

No jeszcze wielu ich było,ale to jego wybór.Dobrze,że nie wrzuciłes słów Ronneya po angielsku,jak by wielu zrobiło...

2

Ja tylko niektóre słowa rozumiem.Poza tym tu jest Polska.Ja też mogę np.po francusku cytat wrzucic i udawać,że znam język.

1

Dlaczego nie przetłumaczyles?Nie potrafisz?

1

A teraz napisz tłumaczenie w języku polskim.

0

No to ładną skuteczność mieli.

0

Ja w nowym mam androida 4 z czymś,a w starym wcale nie mam.

0

Zaczyna się mecz.Dawać!!!

0

O co tu chodzi?Zamiast to trafić...

1

Jakby Górnikowi strzelił to moglby nie celebrowac.

0

Wielu nie lubi tego klubu.Ja też nie,ale dziś im kibicuje.

0

Jest kilka plusów nowej wersji,ale ze starego tel.nie mogę się zalogowac,tylko z nowego.I grafika gorsza.

0

No mi raz działa,raz nie.

0

Nie,już te czasy minęły.Tylko coś źle naciskam,albo coś.Nie wiem.

0

Poczekaj tak jeszcze 20 min.

0

Też macie problemy na mobilnej?Ja naciskam odp. i nic.Tak już od 3 min.

0

Ja tak bo jak awansują to może ligę przegrają.

0

Zapamietam,całkiem możliwy wynik.

3

No nic nie wiadomo.Legia nie jest lubiana w kraju.

0

Za kim jesteście w Legia-Ajax?

0

A cuduje trochę.Wypowiedzi to nic złego,ale trener może mieć inne zdanie.

0

Po ile tych karnych strzelili,bo nie mogę wyświetlic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?