pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to trzeba było tak od razu.Ja nie znam języków:)
0
No jest,ale nie każdy jest na dobrym poziomie.
0
Na język polski tłumaczenie:)
1
To dlaczego redakcja tłumaczy newsy?
0
To po co piszesz w obcych językach?
0
Napisałem,że znam niektóre.Jestem w liceum.
1
Bo żyjemy w Polsce!!!
0
Przetlumacz to jak znasz języki.
0
Mogę wrzucić,ale po co wrzucać coś czego sam nie rozumiem?A ja nie wezmę słownika,bo to polska strona.
0
No jeszcze wielu ich było,ale to jego wybór.Dobrze,że nie wrzuciłes słów Ronneya po angielsku,jak by wielu zrobiło...
2
Ja tylko niektóre słowa rozumiem.Poza tym tu jest Polska.Ja też mogę np.po francusku cytat wrzucic i udawać,że znam język.
1
Dlaczego nie przetłumaczyles?Nie potrafisz?
1
A teraz napisz tłumaczenie w języku polskim.
0
No to ładną skuteczność mieli.
0
Ja w nowym mam androida 4 z czymś,a w starym wcale nie mam.
0
Zaczyna się mecz.Dawać!!!
0
O co tu chodzi?Zamiast to trafić...
1
Jakby Górnikowi strzelił to moglby nie celebrowac.
0
Wielu nie lubi tego klubu.Ja też nie,ale dziś im kibicuje.
0
Jest kilka plusów nowej wersji,ale ze starego tel.nie mogę się zalogowac,tylko z nowego.I grafika gorsza.
0
No mi raz działa,raz nie.
0
Nie,już te czasy minęły.Tylko coś źle naciskam,albo coś.Nie wiem.
0
Poczekaj tak jeszcze 20 min.
0
Też macie problemy na mobilnej?Ja naciskam odp. i nic.Tak już od 3 min.
0
Ja tak bo jak awansują to może ligę przegrają.
0
Zapamietam,całkiem możliwy wynik.
3
No nic nie wiadomo.Legia nie jest lubiana w kraju.
0
Za kim jesteście w Legia-Ajax?
0
A cuduje trochę.Wypowiedzi to nic złego,ale trener może mieć inne zdanie.
0
Po ile tych karnych strzelili,bo nie mogę wyświetlic?