0

W tym roku zmieni się zarząd i sprowadzi kogoś na po.

0

A ja nie będę popularny i napisze,że lepiej będzie,gdy Alves odejdzie,a jak ma zostać to rok i koniec.

0

Jeżeli przy asyście Suareza i golu Messiego był spalony,to nie liczmy im tego do oceny,bo to jak z karnymi Ronaldo jest.

0

Kiedyś byli najmocniejsza stroną Barcelony,ale już ich lata mijają.

0

Są problemy z odpowiadaniem na komentarze,nie wiem dlaczego.Czasem jest dobrze,ale teraz się nie da.

0

Prawdopodobnie jeszcze mistrza będzie miała na koniec sezonu z Barca,a teraz zagra w kolejnym mocnym klubie.Powodzenia.

0

Dzisiaj Chelsea wygra swój 1 puchar.

1

Ja poprostu lubię tu pisać.

1

Tak się wszyscy tu śmiali ze mnie jak pisałem,że Liverpool może sobie radzić bez Suareza,a tu jak dobrze im idzie.

0

Arsenal ogra Everton.Zakończą sezon na 3 miejscu.

0

Ja tam wolę Sancheza,od Luisa.

0

O jak miło,że tłumaczysz.

0

Ja to inaczej widzę.Real 3:1,Chelsea 3:2,Atletico też wygra.

0

Już się pojawiła.

0

Dziękuję.Ale hiciory.

0

Dziękuję za tłumaczenie.Wzorowa postawa.

0

O co chodzi?Przetłumacz.

0

Ja bym się nie zdenerwowal.

0

No właśnie,jakie fajne mecze będą dzisiaj?

0

Manchester City nie będzie aż tak głupi.Nie warto na niego tyle wydać,to ploty.

0

Ja dalej uważam,że mieli go nie kupować.

0

Każdy ma swoją taktykę.Mogą grać jak chcą,ale tez wolę ofensywę.

2

Może szykują nowe oblicze w pk?

0

No może,ale to nie ma dużego znacznia.

1

Jak poszło na turnieju?Ja też kiedyś grałem.

0

Barcelona i Real są w tym sezonie bezkompromisowi.

0

Nie wiem,nie oglądam jak nie ma na tvp1.

0

W pucharze króla?

0

Będzie 2:2,lub 3:2 Barca.

0

Ja uważam to za dobry wynik,tym bardziej,że obydwa medale w drużynach.Nie jest tak jak w Soczi,ale dobre mistrzostwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?