pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym roku zmieni się zarząd i sprowadzi kogoś na po.
0
A ja nie będę popularny i napisze,że lepiej będzie,gdy Alves odejdzie,a jak ma zostać to rok i koniec.
0
Jeżeli przy asyście Suareza i golu Messiego był spalony,to nie liczmy im tego do oceny,bo to jak z karnymi Ronaldo jest.
0
Kiedyś byli najmocniejsza stroną Barcelony,ale już ich lata mijają.
0
Są problemy z odpowiadaniem na komentarze,nie wiem dlaczego.Czasem jest dobrze,ale teraz się nie da.
0
Prawdopodobnie jeszcze mistrza będzie miała na koniec sezonu z Barca,a teraz zagra w kolejnym mocnym klubie.Powodzenia.
0
Dzisiaj Chelsea wygra swój 1 puchar.
1
Ja poprostu lubię tu pisać.
1
Tak się wszyscy tu śmiali ze mnie jak pisałem,że Liverpool może sobie radzić bez Suareza,a tu jak dobrze im idzie.
0
Arsenal ogra Everton.Zakończą sezon na 3 miejscu.
0
Ja tam wolę Sancheza,od Luisa.
0
O jak miło,że tłumaczysz.
0
Ja to inaczej widzę.Real 3:1,Chelsea 3:2,Atletico też wygra.
0
Już się pojawiła.
0
Dziękuję.Ale hiciory.
0
Dziękuję za tłumaczenie.Wzorowa postawa.
0
O co chodzi?Przetłumacz.
0
Ja bym się nie zdenerwowal.
0
No właśnie,jakie fajne mecze będą dzisiaj?
0
Manchester City nie będzie aż tak głupi.Nie warto na niego tyle wydać,to ploty.
0
Ja dalej uważam,że mieli go nie kupować.
0
Każdy ma swoją taktykę.Mogą grać jak chcą,ale tez wolę ofensywę.
2
Może szykują nowe oblicze w pk?
0
No może,ale to nie ma dużego znacznia.
1
Jak poszło na turnieju?Ja też kiedyś grałem.
0
Barcelona i Real są w tym sezonie bezkompromisowi.
0
Nie wiem,nie oglądam jak nie ma na tvp1.
0
W pucharze króla?
0
Będzie 2:2,lub 3:2 Barca.
0
Ja uważam to za dobry wynik,tym bardziej,że obydwa medale w drużynach.Nie jest tak jak w Soczi,ale dobre mistrzostwa.