0

Raczej Wisła.Myślę,że 2:1.

0

Komentarz usunięty

0

Złota piłka to tylko cyrk i nic więcej.

0

Ja wogóle nie obejrze niestety:(

0

Warto postawić 10-20 zł na Atletico.

0

Nigdzie czegos takiego nie napisał.A każdy karny obroniony to fart,bo napastnik powinien to strzelic,ale gratulacje dla Bravo,że obronił.

1

To ma być dobry pomysł?Może od razu na cały tydzień wyłączyc?

1

To ma być powód do wyłączenia komentarzy?Z powodu Realu?Każdy pisze co chce i tyle.

0

No właśnie.Po polsku proszę.

0

Też tak myślę,ale tak bym chciał.

0

Po prostu przerwę sobie zrobiłem,ale dlaczego mnie nie lubisz?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

A co takiego się stało,że ostatnie?

0

Był lepszy przez 2 ostatnie lata,a teraz znów lepszy jest Leo,tak jak to było w latach 2009-12.

0

Nie wiedziałem,że Blanc grał w Barcelonie,a o tym ostatnim trenerze nie słyszałem.

0

Nie,dość już tych GD.W ten weekend niech ostatnie będzie w tym sezonie.

0

Jako neutralny kibic chcę finał Barca-Porto lub Juventus-Porto.

0

Też wydaje mi się,że to nie drużyna na puchar,mistrz+1\2 lm to ich wynik w tym sezonie.

0

Ja stawiam tak
Barca-Psg 60-40
Atletico Real 53-47
Bayern-Porto 80-20
Juventus Monaco 57-43

1

Ja też lubię tu pisać i dobrze mi idzie hehe

1

Barca-Juve
Atletico-Bayern
Psg-Real
Monaco-Porto
Ja bym tak wolał.

0

Dobrzy obrońcy,ale nie jacyś bezbłędni.5:1 w dwumeczu jest możliwe,ale nie sądzę.

1

Co to znaczy po polsku?

1

Nie pisałem tu długo,więc zwracam do meczu z City.Bardzo mi się podobał,była kontrola,0 z tyłu,obroniony karny,magiczny Messi,dużo akcji,super było.

0

Cavani to dobry napastnik,daleko mu do Ibry,ale nie jest drewnem.5:1 z Psg?Na jakiej to podstawie?

0

Komentarz usunięty

1

Już wrócilem.Postanowiłem sobie zrobić przerwę,ale koniec już.Losowanie mi się dosyć podobało.Barcelona moim zdaniem powinna sobie poradzić,Real-Atletico to najmocniejsza para,ale nie koniecznie najbardziej atrakcjne.Juventus ma szansę po latach na sukces europejski,takim byłby półfinal,Bayern jest mocny,ale liczę na to,że Porto coś zaprezentuje,a awans wywalczy:Atletico,Barca,Juve,Bayern.

0

I wykluczeniem na 4 miesiące xd

0

Nie czytałem aż tak wiele jego komentarzy,ale fakt pozytywnie o Barcelonie pisze.Tak samo jak kiedyś RaulGonzalez7.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?