pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raczej Wisła.Myślę,że 2:1.
0
Komentarz usunięty
0
Złota piłka to tylko cyrk i nic więcej.
0
Ja wogóle nie obejrze niestety:(
0
Warto postawić 10-20 zł na Atletico.
0
Nigdzie czegos takiego nie napisał.A każdy karny obroniony to fart,bo napastnik powinien to strzelic,ale gratulacje dla Bravo,że obronił.
1
To ma być dobry pomysł?Może od razu na cały tydzień wyłączyc?
1
To ma być powód do wyłączenia komentarzy?Z powodu Realu?Każdy pisze co chce i tyle.
0
No właśnie.Po polsku proszę.
0
Też tak myślę,ale tak bym chciał.
0
Po prostu przerwę sobie zrobiłem,ale dlaczego mnie nie lubisz?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
A co takiego się stało,że ostatnie?
0
Był lepszy przez 2 ostatnie lata,a teraz znów lepszy jest Leo,tak jak to było w latach 2009-12.
0
Nie wiedziałem,że Blanc grał w Barcelonie,a o tym ostatnim trenerze nie słyszałem.
0
Nie,dość już tych GD.W ten weekend niech ostatnie będzie w tym sezonie.
0
Jako neutralny kibic chcę finał Barca-Porto lub Juventus-Porto.
0
Też wydaje mi się,że to nie drużyna na puchar,mistrz+1\2 lm to ich wynik w tym sezonie.
0
Ja stawiam tak
Barca-Psg 60-40
Atletico Real 53-47
Bayern-Porto 80-20
Juventus Monaco 57-43
1
Ja też lubię tu pisać i dobrze mi idzie hehe
1
Barca-Juve
Atletico-Bayern
Psg-Real
Monaco-Porto
Ja bym tak wolał.
0
Dobrzy obrońcy,ale nie jacyś bezbłędni.5:1 w dwumeczu jest możliwe,ale nie sądzę.
1
Co to znaczy po polsku?
1
Nie pisałem tu długo,więc zwracam do meczu z City.Bardzo mi się podobał,była kontrola,0 z tyłu,obroniony karny,magiczny Messi,dużo akcji,super było.
0
Cavani to dobry napastnik,daleko mu do Ibry,ale nie jest drewnem.5:1 z Psg?Na jakiej to podstawie?
0
Komentarz usunięty
1
Już wrócilem.Postanowiłem sobie zrobić przerwę,ale koniec już.Losowanie mi się dosyć podobało.Barcelona moim zdaniem powinna sobie poradzić,Real-Atletico to najmocniejsza para,ale nie koniecznie najbardziej atrakcjne.Juventus ma szansę po latach na sukces europejski,takim byłby półfinal,Bayern jest mocny,ale liczę na to,że Porto coś zaprezentuje,a awans wywalczy:Atletico,Barca,Juve,Bayern.
0
I wykluczeniem na 4 miesiące xd
0
Nie czytałem aż tak wiele jego komentarzy,ale fakt pozytywnie o Barcelonie pisze.Tak samo jak kiedyś RaulGonzalez7.