0

Pedro to nie geniusz,ale czasem dobrze gra.I klasa światowa,a nie "world class" :)

0

Od krótkiego czasu.

1

Kiedy są skoki?Lecą już?

0

"Ch.. dupa i kamieni kupa",jak mówił Sienkiewicz:)

0

To jest efekt nie najlepszej polityki transferowej(Neymar,Suarez).Ale ich nie krytykuje,bo przez większość sezonu grają dobrze(zwłaszcza Ney),tylko zarząd.

0

Modernacja to jest największa wada tej strony.

0

No bo może na pucharach się skupiają.

0

Oj widze,że duża zmiana.

0

Z nurkowania.To wiemy.

0

Ale ty masz pomysły.

0

Ja też nadal uważam,że kupno Suareza to był błąd,ale oddaje mu,że pokazał dzisiaj klasę.

0

Rozumiem radość,ale nic nie jest pewne.

0

Euro 2012 nie licz.Nie wiem czy się bał.Poza tym Ronaldo wykonał więcej karnych.

0

Bardzo dobry wynik.Takiego się spodziewalem.Brawo!

0

List to musi być dosyć długi.

0

O co chodzi?

0

Dziękuję bardzo,ale napisz co o moim liście myślisz?

3

Składy były do przewidzenia,nie ma tu niespodzianek,obydwie drużyny wyszły w mocnych składach,co jest zrozumiałe i zapowiada dobre mecze.Niestety dzisiaj nie obejrze,ponieważ lm mogę oglądać tylko na tvp 1.
A teraz przechodzę do zapowiadadanego listu otwartego do użytkownikow,a głównie do redakcji.
Drodzy koledzy,szanowna redakcjo,
po 200 dniach spędzonych na forum postanowiłem napisać ten list by poruszyć ważne kwestie.Po pierwsze dziękuję wszystkim,którzy prowadzili ze mną merytoryczne dyskusje i redakcji za ciekawe artykuły.Nie jestem kibicem Barcy,ale jest to świetny klub,a Fcb.com ma najlepszą stronę piłkarska w Polsce.Gratulacje dla wszystkich.
Są jednak wady.Po pierwsze modernacja.Wiele razy osoby,które tu obrażały,przez cały dzień nie dostawały bana,a niektórzy(ja też) za napisanie jakiejś głupoty odrazu ban na 2 tyg.Kolejna sprawa to kontakt z redakcją.Na każda wiadomośc powinna być odp,niezależnie od tego czy korzystna czy nie co jest olewaniem piszących.Powinno być jasno napisane w regulaminie za jakie nadużycia,jaka jest wysokość kary,a nie wszystko uznaniowo.A już napewno zrobiony przedział np.za to grozi ban od tygodnia do dwóch,za to od dnia do trzech,za to perm.W przypadku wielu wykroczeń,kare należałoby połączyć,a jeżeli po banie dalej ktoś robi to samo to stopniowo zwiększyć kary.Do regulaminu wpisać,że trzeba używać tylko języka polskiego i za łamanie tego dawać np.dzień bana.
Na koniec odniose się do wersji mobilnej.W nowej odsłonie pojawiło się wiele dobrych rozwiązan,ale grafika jest według mnie gorsza,a przede wszystkim zdarzają się częściej problemy techniczne.Liczę na to,że to tylko chwilowe.Dziękuję za uwagę.Zapraszam do dyskusji na temat mojego listu i pomysłow na tą stronę,zarówno tu na forum,jak i w prywatnych wiadomosciach.

0

Ich historie sporo się różnią.

0

Ja się nie znam?E niemożliwe,wolę tych z Polsatu.

0

Też bardziej mi się podobało,gdy lm była na polsacie.Borek+Kolton to całkiem niezła para.

0

Takiej pary to się nie doczekasz:)

1

Nie jestem do niego przekonany,ale zaczął wyciągać wnioski.Wszystko przed nim.

0

Na serio mówisz?

0

Dziękuję.O to chodziło.

1

No i ja tu zgadzam się z ich myśleniem.

2

Dlaczego?Wstyd by był jakby grali za granicą.Żyją u siebie,mówią po hiszpańsku to normalne.

0

Z kontekstu zdania się domyślam,ale miło by było jakbyś przetłumaczyl.

0

Fakt,że głupia odpowiedź,ale rok temu Martino mówił to samo przed City,może historia się powtórzy.

0

Nie tragizuj,nigdy nie pisałem że kocham ten klub,a dalej uważam Was za wielką drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?