4

Komentarz usunięty

0

No fakt.United wygra na Liverpoolu,a Lech-Legia to nie wiem.

0

Wcale nie modle hahaha

0

Ja tam się wcq

0

Skąd takie dane?To niemożliwe.

0

Komentarz usunięty

0

Ale mecz o 21 dopiero,nie szukaj usprawiedliwienia:-)

0

Nie,2 na spokojnie dostałem na semestr bez żadnego poprawiania.Dobrze jest z angielskiego.

0

Dasz radę,zaliczysz jakoś.Ja też mam ciężko.

0

Skończ się czepiac.Dla waszych idoli z Barcelony.

0

Skomplikowane,dla Was 3:2.

0

No dla Was.

1

Pisałem o tym,że Tello może wrócić kiedyś do Barcy.A ligi portugalskiej zbyt nie śledzę.

0

Nie,nie,nie na żywo.

1

Zagram sobie gdzieś z kolegami.Może gola jakiegoś strzele.

1

Miłego oglądania jutro życzę,ja tam nie oglądam,zagram sobie swój klasyk.

2

Messi najlepszy był chyba w 2011,ale 2009,12 i ten sezon to też szczyty,a jak Roni grał to ja jeszcze nie wiedziałem co i jak.

0

Jutro będzie ładny mecz i 3:2,wspomnicie moje słowa.

2

Te podteksty to oczywiście tylko ich głupie domysły,a nie prawda.Zdrowiej szybko:)

0

Ja mam doswiadczenia trenerskie,ale niewielkie.

0

Ale co?Zgadzasz się z moimi notami czy masz inny pogląd?

0

A to o piosenkę chodzilo.Teraz już wiem w czym rzecz.

0

Dziękuję.Nic się nie stało.Ale pamiętaj na przyszłośc:-D

1

To fcbarca.com,nie google translator.

0

Dobrze,teraz ja wystawie oceny.Ter Stegen dostał ode mnie 6,5 za poprawny mecz,5.5 za grę i 1 punkt za obronę karnego.W linii defensywnej wszystkim dałem 6.0-6.5 ,ponieważ nikt nie zepsuł nic,grali dobrze z małymi błędami,ale rywal nie sprawił dużych trudności.Może Alvesa trochę nie doceniłem.Mascherano dałem 6,Rakitic dostał 7,ale teraz wiem,że powinien 7.5-8.Neymar 5 bo był aktywny,miał sytuacje,ale te zmarnowane setki...Suarez 6,ale może jednak 5.5,nieźle ale nie było błysku.I na deser Leo Messi,pokazał że nie trzeba strzelać goli by zagrać wielki mecz.Dryblingi,asysta,kilka sytuacji stworzonych kolegom...ode mnie dostaje 9,które oddaje jego grę w tym meczu.

1

Czyli co?

0

I będę dalej z tego prawa korzystać.

0

Już teraz?Tak wcześnie?

0

4 GD w ciągu miesiąca były.Najpierw liga 1:1,lm 2:0,PK 0:1 i lm 1:1

0

Mnie też ta szkola wkurza.Popraw co masz i oglądaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?