pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem o tym,ale on ma pieniądze,a grę w słabej lidze mógłby wiązać z innymi zajęciami.
0
No,ale o swój byt finansowy,to Xavi by się nie musiał martwić.
0
Świetnie od ciebie takie coś to dla mnie pochwała.Poza tym hejterzy są oznaką sukcesu.
0
No właśnie,też mnie to interesuje.Stać ich na dużo.
0
Nie oglądam.Jaki wynik?Z Kazaniem w finale zagrają.
0
Błąd Xaviego.Są ciekawe ligi:szwajcarska,ukraińska,czy nawet nieprzewidywalna polska,a on wybiera Katar...no trudno,ale nie wiem po co mu ten Katar.
0
No np.Grał już tu na Euro.
0
Ale on już ma kasę.A pogral by sobie dla jaj.Może mistrza polski zdobył?
0
Wojciech Szczęsny,ale każdy z nich jest dobry.
0
Ja mając tyle kasy co on bym tak nie zrobił.Wolałbym w Europie dla zabawy grać.
0
Że niby co?
0
Powinien albo zostać jeszcze rok w Barcelonie,albo odejść do jakiejś słabej ligi w Europie np.Czeskiej,polskiej,szweckiej,albo zakończyć karierę.
0
Ja jednak trochę wyżej stawiam Inieste,ale on gra bardziej ofensywnie,w kadrze często na skrzydle,a z typowych śp to masz rację,że Xavi na 1 miejscu.
0
Moim zdaniem najlepszy w historii jest Iniesta zaraz za nim Xavi,a w pierwszej dziesiątce są jeszcze:Puyol,Iker,Villa,Raul,oni napewno a reszta to dużo jest kandydatów by uzupełnic tą dziesiątke.
0
Czego on się tak właściwie czepiał?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
10
Gdy Alba schodził z boiska nie wyglądalo to jakoś bardzo groźnie,więc myślę że szybko wyzdrowieje.
0
Też tak uważam.Nie zawsze gole najwazniejsze.Fajny nick z najlepszym trio.
0
Przydało by się.Ale przy takiej dyspozycji jak dziś,to nawet staty są mało ważne.
0
Dziękuję.
0
Praca?
0
Morata nigdy nie będzie graczem pokroju Ibry,ale drewnem bym go nie nazwał.A wygranej w lm już mu nikt nie odbierze.
0
Pierwszego gola kto zdobył?
8
Iniesta :)Czaruj dalej
0
Wiem.Ale nie chce mi się tak długo pisać,po za tym małe problemy techniczne,a chcę osobno niektórych pochwalić.
0
Z City grał podobnie,ale szkoda że tak rzadko jest w formie.Teraz cudownie znów zagrał.
2
Koke nie jest taki błyskotliwy,ale asyste ma.
2
Iniesta mi się dzisiaj podoba.Kilka prostopadlych piłek i udział przy bramce.
1
Isco gra dziś najlepiej.Te prowadzenie piłki,ochota do gry.Super