0

Wiem o tym,ale on ma pieniądze,a grę w słabej lidze mógłby wiązać z innymi zajęciami.

0

No,ale o swój byt finansowy,to Xavi by się nie musiał martwić.

0

Świetnie od ciebie takie coś to dla mnie pochwała.Poza tym hejterzy są oznaką sukcesu.

0

No właśnie,też mnie to interesuje.Stać ich na dużo.

0

Nie oglądam.Jaki wynik?Z Kazaniem w finale zagrają.

0

Błąd Xaviego.Są ciekawe ligi:szwajcarska,ukraińska,czy nawet nieprzewidywalna polska,a on wybiera Katar...no trudno,ale nie wiem po co mu ten Katar.

0

No np.Grał już tu na Euro.

0

Ale on już ma kasę.A pogral by sobie dla jaj.Może mistrza polski zdobył?

0

Wojciech Szczęsny,ale każdy z nich jest dobry.

0

Ja mając tyle kasy co on bym tak nie zrobił.Wolałbym w Europie dla zabawy grać.

0

Że niby co?

0

Powinien albo zostać jeszcze rok w Barcelonie,albo odejść do jakiejś słabej ligi w Europie np.Czeskiej,polskiej,szweckiej,albo zakończyć karierę.

0

Ja jednak trochę wyżej stawiam Inieste,ale on gra bardziej ofensywnie,w kadrze często na skrzydle,a z typowych śp to masz rację,że Xavi na 1 miejscu.

0

Moim zdaniem najlepszy w historii jest Iniesta zaraz za nim Xavi,a w pierwszej dziesiątce są jeszcze:Puyol,Iker,Villa,Raul,oni napewno a reszta to dużo jest kandydatów by uzupełnic tą dziesiątke.

0

Czego on się tak właściwie czepiał?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

10

Gdy Alba schodził z boiska nie wyglądalo to jakoś bardzo groźnie,więc myślę że szybko wyzdrowieje.

0

Też tak uważam.Nie zawsze gole najwazniejsze.Fajny nick z najlepszym trio.

0

Przydało by się.Ale przy takiej dyspozycji jak dziś,to nawet staty są mało ważne.

0

Dziękuję.

0

Praca?

0

Morata nigdy nie będzie graczem pokroju Ibry,ale drewnem bym go nie nazwał.A wygranej w lm już mu nikt nie odbierze.

0

Pierwszego gola kto zdobył?

8

Iniesta :)Czaruj dalej

0

Wiem.Ale nie chce mi się tak długo pisać,po za tym małe problemy techniczne,a chcę osobno niektórych pochwalić.

0

Z City grał podobnie,ale szkoda że tak rzadko jest w formie.Teraz cudownie znów zagrał.

2

Koke nie jest taki błyskotliwy,ale asyste ma.

2

Iniesta mi się dzisiaj podoba.Kilka prostopadlych piłek i udział przy bramce.

1

Isco gra dziś najlepiej.Te prowadzenie piłki,ochota do gry.Super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?