pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po przecinkach nie robi się spacji,a po kropce to już uznaniowo.
0
Neymar jest fantastyczny,dużo osiągnie,ale spójrz gdzie był w jego wieku Pele,Messi,Cruyff,ile mieli już osiągnięć,a potem możesz dalej bredzic.
0
Neymar będzie dobry,już jest,ale nigdy nie będzie jednym z najlepszych w historii.
0
Hehe No idzie się pomylić:D
0
To teraz dobrego obiadu życzę.
0
To smacznego:-).
0
Xavi ma rację,że murawa powinna być dobrze przygotowana,glupsze były te jego wypowiedzi typu"jest 0:7,ale bylismy lepsi.
1
Smakowalo Wam śniadanie?A może dopiero przed Wami?xd
0
Masz sporo racji,ale też sami piłkarze grają zwyczajnie lepiej niż wtedy.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Po raz pierwszy od 2 lat,ale 2/3 miejsce w lidze,szansa na Fa Cup,wygrana tarcza wspólnoty,jedynie w lm kiepsko.
0
To nie jest trucie,tylko troska o pisanie po polsku.
0
Ja nie trolluje od samego początku na tym forum.
1
Dobranoc.Poczujcie ten cud Wielkiej Nocy :DD
0
Arsenal dziś pokazał wszystkim,że to czołówa Europy,Barca to wiadomo,że potęga,czyli Pogba dobre kluby wybiera.
P.S.I chciało Ci się tłumaczyc,czy to już było po polsku?
0
Z okazji świat życzę Ci,aby przetłumaczenie paru zdań nie było dla Ciebie kłopotem.
0
Ja niczego nie przesądzam,piłkarze muszą swoje zrobić,piszę tylko jak to na tą chwilę wygląda:-)
0
Komentarz usunięty
0
Wydaje mi się,że jutro Barcelona nie będzie miała problemow w Vigo,a jak już to niewielkie.Dwu,trzybramkowe zwycięstwo się zapowiada.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Zgadzam się z Enrique.Żaden zespół nie ma szans wygrać wszystkiego do końca sezonu.
0
Komentarz usunięty
1
Wesołych świat Wam życzę!
4
Komentarz usunięty
0
Ja za swoje propozycje transferow bana dostalem,więc już sobie podaruje.Rafinha ma 1 atut,że już gra w Barcelonie i nie musicie go kupować.
4
Komentarz usunięty
0
Coś dobrego?
0
Nie piłem i nie jestem mikki!W czym ja ci go przypominam?Fakt,z niektórymi zakupami przesadzilem.