0

Po przecinkach nie robi się spacji,a po kropce to już uznaniowo.

0

Neymar jest fantastyczny,dużo osiągnie,ale spójrz gdzie był w jego wieku Pele,Messi,Cruyff,ile mieli już osiągnięć,a potem możesz dalej bredzic.

0

Neymar będzie dobry,już jest,ale nigdy nie będzie jednym z najlepszych w historii.

0

Hehe No idzie się pomylić:D

0

To teraz dobrego obiadu życzę.

0

To smacznego:-).

0

Xavi ma rację,że murawa powinna być dobrze przygotowana,glupsze były te jego wypowiedzi typu"jest 0:7,ale bylismy lepsi.

1

Smakowalo Wam śniadanie?A może dopiero przed Wami?xd

0

Masz sporo racji,ale też sami piłkarze grają zwyczajnie lepiej niż wtedy.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Po raz pierwszy od 2 lat,ale 2/3 miejsce w lidze,szansa na Fa Cup,wygrana tarcza wspólnoty,jedynie w lm kiepsko.

0

To nie jest trucie,tylko troska o pisanie po polsku.

0

Ja nie trolluje od samego początku na tym forum.

1

Dobranoc.Poczujcie ten cud Wielkiej Nocy :DD

0

Arsenal dziś pokazał wszystkim,że to czołówa Europy,Barca to wiadomo,że potęga,czyli Pogba dobre kluby wybiera.
P.S.I chciało Ci się tłumaczyc,czy to już było po polsku?

0

Z okazji świat życzę Ci,aby przetłumaczenie paru zdań nie było dla Ciebie kłopotem.

0

Ja niczego nie przesądzam,piłkarze muszą swoje zrobić,piszę tylko jak to na tą chwilę wygląda:-)

0

Komentarz usunięty

0

Wydaje mi się,że jutro Barcelona nie będzie miała problemow w Vigo,a jak już to niewielkie.Dwu,trzybramkowe zwycięstwo się zapowiada.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Zgadzam się z Enrique.Żaden zespół nie ma szans wygrać wszystkiego do końca sezonu.

0

Komentarz usunięty

1

Wesołych świat Wam życzę!

4

Komentarz usunięty

0

Ja za swoje propozycje transferow bana dostalem,więc już sobie podaruje.Rafinha ma 1 atut,że już gra w Barcelonie i nie musicie go kupować.

4

Komentarz usunięty

0

Coś dobrego?

0

Nie piłem i nie jestem mikki!W czym ja ci go przypominam?Fakt,z niektórymi zakupami przesadzilem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?