pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dlaczego nie we mnie?
0
Przyznasz mi też jakąś nagrodę?Może znajdziesz jakąś kategorie.
0
No właśnie i dlatego w nas jedyna nadzieja na podwyższenie poziomu.
0
Nie wiem,ale nie lubię trolli.
0
Tu są cały czas komentarze,więc nie wiem po co Ci to.
0
Pamiętam jak tu kiedyś Jankel18 podał swój numer bo robił podryw na forum xd
0
Wydaje mi się,że skład jest dobry,ale to się okaże za pół godziny.
P.S.Mam prośbę-zobaczcie na newsa o Celcie na początku pasjonującego miesiąca,bo tam są moje życzenia na święta:)
1
Dobra najwyższy czas na moje życzenia.Wam wszystkim życzę(już nie chcę pisać komu nie życzę) miłego wieczoru,udanego drugiego święta,3 punktów z Celta,mistrzostwa hiszpanii(no niech Wam będzie),dalszego pisania na forum,unikania banow,abyśmy wszyscy mogli czytać tu tylko komentarze w języku polskim,aby redakcja dalej ciekawie pisała,żeby nie było na fcbarca.com żadnych trolli,poprawy poziomu modernacji(znaczącej) i żeby Was tak nie denerwowały te moje komentarze!!
0
Jakie dzisiaj były mecze fajne?
1
Ale te zp są oszukane.
0
No i tyle wystarczylo napisać.
0
Patrz jaki z ciebie bohater,popisuj się dalej.
0
W tym sezonie będą wyżej.
0
Komentarz usunięty
0
Za szybko wyciągasz wnioski,ale fakt 9:1 imponuje.
*Wrócił
0
Mój typ na Vigo to 3:0.Messi,Neymar,Ivan.
2
Też nie rozumiem takiej zmiany zdań.A czy ten król strzelców jest dla was aż tak ważny?
0
Redakcja nam życzeń nie złożyła,czy coś przeoczylem?
1
Brawa dla Realu Madryt,9:1 nawet z Granada to fantastyczny rezultat.
0
Dziękuję za uznanie,kilka tak,ale dalej kontynuuje swoją walkę o tłumaczenia.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Tłumacze,żeby było napisane po polsku.
0
Możesz być tak miły i pisać po polsku?
1
Komentarz usunięty
0
To nie znaczy,że nic nie wygrają.
2
Comeback-powrót.
0
Masz rację,ale mam nadzieję,że gdy Leo wygra ZP,to też nie potraktujesz tej nagrody poważnie.
1
A latem pisaliście,że taki słaby jest ten James.
0
Powiedział analityk piłkarski.Wrozbita Maciej jest tylko jeden xd