0

A dlaczego nie we mnie?

0

Przyznasz mi też jakąś nagrodę?Może znajdziesz jakąś kategorie.

0

No właśnie i dlatego w nas jedyna nadzieja na podwyższenie poziomu.

0

Nie wiem,ale nie lubię trolli.

0

Tu są cały czas komentarze,więc nie wiem po co Ci to.

0

Pamiętam jak tu kiedyś Jankel18 podał swój numer bo robił podryw na forum xd

0

Wydaje mi się,że skład jest dobry,ale to się okaże za pół godziny.
P.S.Mam prośbę-zobaczcie na newsa o Celcie na początku pasjonującego miesiąca,bo tam są moje życzenia na święta:)

1

Dobra najwyższy czas na moje życzenia.Wam wszystkim życzę(już nie chcę pisać komu nie życzę) miłego wieczoru,udanego drugiego święta,3 punktów z Celta,mistrzostwa hiszpanii(no niech Wam będzie),dalszego pisania na forum,unikania banow,abyśmy wszyscy mogli czytać tu tylko komentarze w języku polskim,aby redakcja dalej ciekawie pisała,żeby nie było na fcbarca.com żadnych trolli,poprawy poziomu modernacji(znaczącej) i żeby Was tak nie denerwowały te moje komentarze!!

0

Jakie dzisiaj były mecze fajne?

1

Ale te zp są oszukane.

0

No i tyle wystarczylo napisać.

0

Patrz jaki z ciebie bohater,popisuj się dalej.

0

W tym sezonie będą wyżej.

0

Komentarz usunięty

0

Za szybko wyciągasz wnioski,ale fakt 9:1 imponuje.
*Wrócił

0

Mój typ na Vigo to 3:0.Messi,Neymar,Ivan.

2

Też nie rozumiem takiej zmiany zdań.A czy ten król strzelców jest dla was aż tak ważny?

0

Redakcja nam życzeń nie złożyła,czy coś przeoczylem?

1

Brawa dla Realu Madryt,9:1 nawet z Granada to fantastyczny rezultat.

0

Dziękuję za uznanie,kilka tak,ale dalej kontynuuje swoją walkę o tłumaczenia.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Tłumacze,żeby było napisane po polsku.

0

Możesz być tak miły i pisać po polsku?

1

Komentarz usunięty

0

To nie znaczy,że nic nie wygrają.

2

Comeback-powrót.

0

Masz rację,ale mam nadzieję,że gdy Leo wygra ZP,to też nie potraktujesz tej nagrody poważnie.

1

A latem pisaliście,że taki słaby jest ten James.

0

Powiedział analityk piłkarski.Wrozbita Maciej jest tylko jeden xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?