0

Dobra,już sprostowalem swój komentarz.

0

Wiem,przesadzilem,to niemożliwe do wykonania.Poniosło mnie,ale niektóre z tych zakupów można rozważyć.

0

Fajnie by było:-).

0

Nie gram teraz w fife.

0

Coś się stało.Dokoncze,odchodzi jeszcze
Neymar i Suarez,przychodzi Alexis,Reus

0

0

Nie jestem za skromnościa.

0

Nie no ja też.Ani zima,ani wiosna.

0

U mnie też padał.Święta pewnie szare będą +2 i deszcz/śnieg...

0

1/2 lm sezonu 2010/11.Sory za taki post na raty...problem techniczny.

0

Nie narzekaj,zima jest jakaś przynajmniej.

0

Tak przeciwko Realowi w

0

Ale po co?Można to odrazu po polsku napisać.Po co pisać polską piosenkę po angielsku?

0

Liga włoska nie jest już tak mocna jak kiedyś,ale napewno silniejsza od np.brazylijskiej,a w tamtym kierunku również patrzą najlepsze kluby.

0

Pierwsze słyszę o tym piłkarzu,dlatego pytam ekspertów,jak on właściwie gra?

0

Wcale nie jest fajny,ale to żaden problem usiąść z kalendarzem i w pamięci sobie policzyć,poza tym już teraz są lepsze liczniki i nie przestają liczyć po 1300 dniu.

0

Ale wiadomo,że codziennie bym nie dodawał 1,tylko raz na jakiś czas bym sobie liczył.

0

Nie wiem co piszesz.Już więcej nie odpowiem na twój komentarz.A ty jak chcesz to dalej pokazuj swoją"wiedzę".Mnie to nie obchodzi.

0

No to super.Nie muszę wykorzystywac swoich zdolności matematycznych xD

0

No,ale w końcu będzie 2000,3000,5000,20000 i wtedy sobie sam wylicze jak byłby kłopot

0

Nie odpowiadaj na moje komentarze,bo mam włączone "ignoruj"

0

Pamiętam dokładna datę rejestracji i jak coś to sobie mogę sam obliczyć.

0

No wiem,tylko chciałem się upewnić czy to samo będzie po upływie 1300 dni:-)

0

Nie widzę go w tej roli.Może dostarczać analizy trenerom.

0

No może tak:D Ja narazie mam 230 czy coś koło tego xd

0

Czyli teraz już jest normalnie i jak ja przekrocze 1300 to będę miał dokładnie wyliczone?Bo nie wiem czy sobie sam nie będę musiał liczyć.

0

U mnie deszcz leje.Sam nie wiem co gorsze.Gdyby nie Fcb.com to by wogóle strasznie było.

0

Nie o to chodziło.

0

Ale dlaczego nie mają dokładnie wyliczonych dni tak jak inni?

0

Mam pytanie.Dlaczego u niektórych użytkownikow pisze,że są na forum ponad 1300 dni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?