pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra,już sprostowalem swój komentarz.
0
Wiem,przesadzilem,to niemożliwe do wykonania.Poniosło mnie,ale niektóre z tych zakupów można rozważyć.
0
Fajnie by było:-).
0
Nie gram teraz w fife.
0
Coś się stało.Dokoncze,odchodzi jeszcze
Neymar i Suarez,przychodzi Alexis,Reus
0
0
Nie jestem za skromnościa.
0
Nie no ja też.Ani zima,ani wiosna.
0
U mnie też padał.Święta pewnie szare będą +2 i deszcz/śnieg...
0
1/2 lm sezonu 2010/11.Sory za taki post na raty...problem techniczny.
0
Nie narzekaj,zima jest jakaś przynajmniej.
0
Tak przeciwko Realowi w
0
Ale po co?Można to odrazu po polsku napisać.Po co pisać polską piosenkę po angielsku?
0
Liga włoska nie jest już tak mocna jak kiedyś,ale napewno silniejsza od np.brazylijskiej,a w tamtym kierunku również patrzą najlepsze kluby.
0
Pierwsze słyszę o tym piłkarzu,dlatego pytam ekspertów,jak on właściwie gra?
0
Wcale nie jest fajny,ale to żaden problem usiąść z kalendarzem i w pamięci sobie policzyć,poza tym już teraz są lepsze liczniki i nie przestają liczyć po 1300 dniu.
0
Ale wiadomo,że codziennie bym nie dodawał 1,tylko raz na jakiś czas bym sobie liczył.
0
Nie wiem co piszesz.Już więcej nie odpowiem na twój komentarz.A ty jak chcesz to dalej pokazuj swoją"wiedzę".Mnie to nie obchodzi.
0
No to super.Nie muszę wykorzystywac swoich zdolności matematycznych xD
0
No,ale w końcu będzie 2000,3000,5000,20000 i wtedy sobie sam wylicze jak byłby kłopot
0
Nie odpowiadaj na moje komentarze,bo mam włączone "ignoruj"
0
Pamiętam dokładna datę rejestracji i jak coś to sobie mogę sam obliczyć.
0
No wiem,tylko chciałem się upewnić czy to samo będzie po upływie 1300 dni:-)
0
Nie widzę go w tej roli.Może dostarczać analizy trenerom.
0
No może tak:D Ja narazie mam 230 czy coś koło tego xd
0
Czyli teraz już jest normalnie i jak ja przekrocze 1300 to będę miał dokładnie wyliczone?Bo nie wiem czy sobie sam nie będę musiał liczyć.
0
U mnie deszcz leje.Sam nie wiem co gorsze.Gdyby nie Fcb.com to by wogóle strasznie było.
0
Nie o to chodziło.
0
Ale dlaczego nie mają dokładnie wyliczonych dni tak jak inni?
0
Mam pytanie.Dlaczego u niektórych użytkownikow pisze,że są na forum ponad 1300 dni?