1

Ibra to piłkarz,który w każdej lidze grał fantastycznie.W szweckiej,holenderskiej,włoskiej,francuskiej,a nawet w hiszpansk

0

Ja obstawiam dublet mistrz+puchar.

0

Borussia zakończy sezon na 12-13 miejscu,jedynie lm dla nich nadzieją.

0

W tym sezonie obydwaj zachwycają.Pytanie tylko czy utrzymają to do czerwca i wygrają trofea?

0

Kto to jest ten Śliwa?

0

Chodziło o Pedro?

0

Putin to szkodnik,trzeba zniszczyć jego ideę.

0

Nie mam 18 lat,ale wszedłem na to.Z jednej strony Rosja,z drugiej oni,a nieudolny świat nic nie robi.

0

Już jestem.Nie za długo czekałes?

0

Złośliwy jesteś nie powiem,ale dobrze,że przetłumaczyles.

0

Ja z kolei uważam,że powinien odejść,miał tu super okres,ale już czas na rozłąke.

0

Trochę dziwne,że była żona to agentka Alvesa,ale przynajmniej potrafili rozstać się w zgodzie.

0

Dziękuję Ci bardzo.I dziwię się,że nikt nie mógł poświęcic 3 minut by to napisać.

1

A dla mnie Zlatan Ibrahimovic.Jedyną wadą jest u niego wiek.

0

Tak znajdę i sprowadze go do Barcelony.

1

Haha,a tak się wczoraj w nocy chwaliliscie znajomośca angielskiego,a teraz nie umiecie XDD

0

Czyli co?Asysty Messiego w Barcelonie?

1

Była zawsze wie najlepiej.

0

Szejka też nam nie potrzeba.Słabi ci kandydaci.

0

Sam nie wiem kto lepszy.Napewno Blatter powinien odejść,ale Figo prezesem?Nie za bardzo.

1

Jest wspaniałym piłkarzem,ale za 75 mln.warto go sprzedać.

0

No dziś,w nocy to pisałem,chodzilo mi o dzisiaj.

0

No to jest niedbalstwo.

0

Komentarze powinny być po polsku.Dobranoc bo jutro trudny dzień.

0

Ja nie znam wcale,ale chodzi o zasady.Do pracy język się przydaje,ale po co mi na Fcb.com?

1

Nie ma go,ale tak jest elegancko i wnioskuje do redakcji by ten punkt się pojawił.

0

No ok,ale praca pracą,a ta strona to co innego.

2

Może i są potrzebne,ale na polskiej stronie piszemy po polsku:)

0

Ja mam inne poglądy na życie i świat.

0

Ok masz rację.Od dzisiaj nigdy nie napiszę newsy.A po ang. pisz,ale na oficjalnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?