pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ibra to piłkarz,który w każdej lidze grał fantastycznie.W szweckiej,holenderskiej,włoskiej,francuskiej,a nawet w hiszpansk
0
Ja obstawiam dublet mistrz+puchar.
0
Borussia zakończy sezon na 12-13 miejscu,jedynie lm dla nich nadzieją.
0
W tym sezonie obydwaj zachwycają.Pytanie tylko czy utrzymają to do czerwca i wygrają trofea?
0
Kto to jest ten Śliwa?
0
Chodziło o Pedro?
0
Putin to szkodnik,trzeba zniszczyć jego ideę.
0
Nie mam 18 lat,ale wszedłem na to.Z jednej strony Rosja,z drugiej oni,a nieudolny świat nic nie robi.
0
Już jestem.Nie za długo czekałes?
0
Złośliwy jesteś nie powiem,ale dobrze,że przetłumaczyles.
0
Ja z kolei uważam,że powinien odejść,miał tu super okres,ale już czas na rozłąke.
0
Trochę dziwne,że była żona to agentka Alvesa,ale przynajmniej potrafili rozstać się w zgodzie.
0
Dziękuję Ci bardzo.I dziwię się,że nikt nie mógł poświęcic 3 minut by to napisać.
1
A dla mnie Zlatan Ibrahimovic.Jedyną wadą jest u niego wiek.
0
Tak znajdę i sprowadze go do Barcelony.
1
Haha,a tak się wczoraj w nocy chwaliliscie znajomośca angielskiego,a teraz nie umiecie XDD
0
Czyli co?Asysty Messiego w Barcelonie?
1
Była zawsze wie najlepiej.
0
Szejka też nam nie potrzeba.Słabi ci kandydaci.
0
Sam nie wiem kto lepszy.Napewno Blatter powinien odejść,ale Figo prezesem?Nie za bardzo.
1
Jest wspaniałym piłkarzem,ale za 75 mln.warto go sprzedać.
0
No dziś,w nocy to pisałem,chodzilo mi o dzisiaj.
0
No to jest niedbalstwo.
0
Komentarze powinny być po polsku.Dobranoc bo jutro trudny dzień.
0
Ja nie znam wcale,ale chodzi o zasady.Do pracy język się przydaje,ale po co mi na Fcb.com?
1
Nie ma go,ale tak jest elegancko i wnioskuje do redakcji by ten punkt się pojawił.
0
No ok,ale praca pracą,a ta strona to co innego.
2
Może i są potrzebne,ale na polskiej stronie piszemy po polsku:)
0
Ja mam inne poglądy na życie i świat.
0
Ok masz rację.Od dzisiaj nigdy nie napiszę newsy.A po ang. pisz,ale na oficjalnej.