pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne,ale Ronaldo był zawieszony,a Bale dopiero łapie formę więc to o niczym nie świadczy poza tym,że Messi jest w formie.
0
Ja raz tu i na rm.pl w 10min. 2 bany.
0
Masz rację,że tatuaż może być też ładny.
0
Może jedno z nich to moje?Nie,ale tyle już było szumu,że ja to miki,LOL LOL,że wszystko możliwe.Ja nigdy nie trolluje,piszę to co myślę.
0
Strasznie często dostaję te bany.8 w pół roku,nie rozumiem tego.
0
Dziękuję.Ja cenię swoich fanów,ale piszę tu bo lubię,a nie by mieć fanów.
0
Piszę inaczej niż miki.On popierał innych piłkarzy niż ja.Jedyne co nas łączy to popularność.
0
Dziękuję za poparcie.
0
Nie wiem.Może nam tu fanów.
0
Obecny atak jest bardzo dobry,ale MVP przebija wszystko.
0
Zp jest nic nie warta.Niech po prostu grają swoje i będzie pięknie.
0
Zarówno Messi jak i Ronaldo są wspaniali,wyżej cenię Messiego,ale obydwaj są faworyzowani przez media.
0
W tym sezonie obydwaj są spektakularni i tworzą najlepszy duet na świecie.
0
Nie są może jakieś bardzo tragiczne,ale brzydkie i nie podoba mi się to.
0
A skąd to wiesz?Może jestem dla kogoś wzorem?
0
Robienia sobie tatuaży.
0
Zgadzam się.Jestem przeciwnikiem
0
0
0
Mecz meczowi nierówny
10
To było cudowne!!!Jak Iniesta z Chelsea.
0
Ja to mam talent,coś bym wymyślił.
0
Wierzę,ale trochę większe szanse ma Hiszpania.
0
Arsenal,Atletico i Liverpool wygrają.
0
Czytaj ze zrozumieniem.
0
0
Wydaje mi się,że Hiszpania zajmie 3,a mistrza Francja zrobi.
0
Nie.ja jedynie oglądałem wspaniały mecz Congo-Congo xd
0
Dziwne,że Rafa jest za Realem,jak Toni grał w Barcelonie.
0
To nic nie pisz...