0

Piękne,ale Ronaldo był zawieszony,a Bale dopiero łapie formę więc to o niczym nie świadczy poza tym,że Messi jest w formie.

0

Ja raz tu i na rm.pl w 10min. 2 bany.

0

Masz rację,że tatuaż może być też ładny.

0

Może jedno z nich to moje?Nie,ale tyle już było szumu,że ja to miki,LOL LOL,że wszystko możliwe.Ja nigdy nie trolluje,piszę to co myślę.

0

Strasznie często dostaję te bany.8 w pół roku,nie rozumiem tego.

0

Dziękuję.Ja cenię swoich fanów,ale piszę tu bo lubię,a nie by mieć fanów.

0

Piszę inaczej niż miki.On popierał innych piłkarzy niż ja.Jedyne co nas łączy to popularność.

0

Dziękuję za poparcie.

0

Nie wiem.Może nam tu fanów.

0

Obecny atak jest bardzo dobry,ale MVP przebija wszystko.

0

Zp jest nic nie warta.Niech po prostu grają swoje i będzie pięknie.

0

Zarówno Messi jak i Ronaldo są wspaniali,wyżej cenię Messiego,ale obydwaj są faworyzowani przez media.

0

W tym sezonie obydwaj są spektakularni i tworzą najlepszy duet na świecie.

0

Nie są może jakieś bardzo tragiczne,ale brzydkie i nie podoba mi się to.

0

A skąd to wiesz?Może jestem dla kogoś wzorem?

0

Robienia sobie tatuaży.

0

Zgadzam się.Jestem przeciwnikiem

0

0

0

Mecz meczowi nierówny

10

To było cudowne!!!Jak Iniesta z Chelsea.

0

Ja to mam talent,coś bym wymyślił.

0

Wierzę,ale trochę większe szanse ma Hiszpania.

0

Arsenal,Atletico i Liverpool wygrają.

0

Czytaj ze zrozumieniem.

0

0

Wydaje mi się,że Hiszpania zajmie 3,a mistrza Francja zrobi.

0

Nie.ja jedynie oglądałem wspaniały mecz Congo-Congo xd

0

Dziwne,że Rafa jest za Realem,jak Toni grał w Barcelonie.

0

To nic nie pisz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?