0

Każdy twój komentarz to gwałt na tej stronie.

0

Żeby powiedzieć jak było i skończyc spekulacje.

0

Chodzi również o dopasowanie do zespołu,wkład w wygrane,aktualną formę,a nie same umiejętności panie messi1599.

0

Benz=Suarez miało być.

0

Ney>Bale,Benz>Suarez.

0

Co ty dup*sz?
Bravo>Iker Carvajal>Alves Ramos>Gerard,Varane=Javier,Kroos>Iniesta,Leo=Cr7,Neymar>Bale,Suarez=Benzema.I tak łagodny jestem.

0

Tak samo jak rok temu?

0

Dobrze robią w Anglii.

0

No Ramos lepszy niż Gerard,reszta w tym sezonie tak.

0

Wiadomo,że pomoc macie lepszą,ale to nie wszystko.

0

Takie serie to się raz na wiele lat zdarzają.

0

Też mi się to nie podoba,ale Ronaldo powinien być zawieszony za symulowanie.

0

A ja to zawsze dostanę.

0

Tak,ale lm i pk.Ale Atletico też nie było gorsze.

0

No i dlatego trzeba poczekać na koniec sezonu,a nie wypisywać,że są lepsi.

0

Ogólnie RealM77 pieprzy,ale ja też BBC stawiam wyżej od MSN,bo oni zdominowali rozgrywki rok temu i wygrali trofea,a trio Barcy jeszcze nie.

0

Nie widzisz różnicy?Poza tym za transfery Ibry,Neya,Suareza krytykowałem.

0

Rozwalić ten katar.A potem Man.City by pokazać,że nie kupią pucharów.

0

To jest niemożliwe.Mamy styczeń,a ty o końcu roku.

0

I tak nie wiedziałbym co gada bez tłumacza:)

0

Aha.A wiecie który użytkownik ma najwięcej?

0

Tak nazywa się ten unser?Pisze jeszcze?

0

Za rok też będę tyle miał.Narazie dobijam do 2000.
P.s.Pamiętacie tysięczny?:)

0

Od pewnego czasu często o nim piszecie.Gdzie on komentuje,bo nigdy go nie słyszałem.

0

Dostawałem bany za piłkę nożna.

0

Taka jest prawda,że na tej stronie wszystko działa dobrze oprócz modernacji.

0

Ja już wiem.Jak chcesz to się wstrzymaj.

0

W pk,ale za to z kim.

0

No było chamstwo,ale można to trochę tłumaczyć chęcią przełamania hegemonii w lidze.Teraz powinni być mniej nerwowi.

1

Ambicją,walką tak,ale dlaczego agresją?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?