pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy twój komentarz to gwałt na tej stronie.
0
Żeby powiedzieć jak było i skończyc spekulacje.
0
Chodzi również o dopasowanie do zespołu,wkład w wygrane,aktualną formę,a nie same umiejętności panie messi1599.
0
Benz=Suarez miało być.
0
Ney>Bale,Benz>Suarez.
0
Co ty dup*sz?
Bravo>Iker Carvajal>Alves Ramos>Gerard,Varane=Javier,Kroos>Iniesta,Leo=Cr7,Neymar>Bale,Suarez=Benzema.I tak łagodny jestem.
0
Tak samo jak rok temu?
0
Dobrze robią w Anglii.
0
No Ramos lepszy niż Gerard,reszta w tym sezonie tak.
0
Wiadomo,że pomoc macie lepszą,ale to nie wszystko.
0
Takie serie to się raz na wiele lat zdarzają.
0
Też mi się to nie podoba,ale Ronaldo powinien być zawieszony za symulowanie.
0
A ja to zawsze dostanę.
0
Tak,ale lm i pk.Ale Atletico też nie było gorsze.
0
No i dlatego trzeba poczekać na koniec sezonu,a nie wypisywać,że są lepsi.
0
Ogólnie RealM77 pieprzy,ale ja też BBC stawiam wyżej od MSN,bo oni zdominowali rozgrywki rok temu i wygrali trofea,a trio Barcy jeszcze nie.
0
Nie widzisz różnicy?Poza tym za transfery Ibry,Neya,Suareza krytykowałem.
0
Rozwalić ten katar.A potem Man.City by pokazać,że nie kupią pucharów.
0
To jest niemożliwe.Mamy styczeń,a ty o końcu roku.
0
I tak nie wiedziałbym co gada bez tłumacza:)
0
Aha.A wiecie który użytkownik ma najwięcej?
0
Tak nazywa się ten unser?Pisze jeszcze?
0
Za rok też będę tyle miał.Narazie dobijam do 2000.
P.s.Pamiętacie tysięczny?:)
0
Od pewnego czasu często o nim piszecie.Gdzie on komentuje,bo nigdy go nie słyszałem.
0
Dostawałem bany za piłkę nożna.
0
Taka jest prawda,że na tej stronie wszystko działa dobrze oprócz modernacji.
0
Ja już wiem.Jak chcesz to się wstrzymaj.
0
W pk,ale za to z kim.
0
No było chamstwo,ale można to trochę tłumaczyć chęcią przełamania hegemonii w lidze.Teraz powinni być mniej nerwowi.
1
Ambicją,walką tak,ale dlaczego agresją?