0

Dziękuję Ci za to.Nareszcie ktoś obiektywny,ja o tym pisałem to mnie za idiote uważali.

0

0

Ja licze,że jednak z 5-10 dobrych meczy w tym klubie zagra.

0

Akurat wygranie Ligi Endesa jest bardzo ważne.

0

Ależ strata,jak oni teraz zagrają?xD No ale zdrowia mu życzę.

1

Bravo też ma talent.

0

Teraz mam angielski,ale w dupie mam tą lekcje.

0

Tak,ale warto pisać w naszym języku.

0

Hehehe lepszy niż Pep

0

Benzema świetnie pasuje do Realu.

0

To jest polska strona Barcelony.

0

To jeszcze gola mógł zdobyć?Ale jazda.

0

No racja.Ney grał dobrze na jesień,wiosną kryzys i teraz znowu dobrze.

0

Dosłowne nie wiem,ale chodzi o gwiazde drużyny.

0

Przygotowanie do sezonu 2015\16.

0

Kogo chcesz do spadku?

0

Czyli ile masz lat?

0

Może lepiej mu to wychodzi od trenerki.

0

Wyniki są nie najgorsze,rozumiem słabszy okres,ale klub idzie w złym kierunku.

0

Jasne wszystkich sprzedaj i wypożycz.

1

Niech wrócą i to już latem.

0

Jest słabszy niż rok temu,ale ma prawo do słabszej formy.

0

Nie przepadam.Wole bogracz na przykład.

0

Szczęsny lepszy.Niedługo się otrząsnie.

0

Też jestem za tym.

0

Najlepszy atak świata.

0

No,ale może coś więcej niż 1 pomocnik?A jak kasa zostanie,to dobrze.

1

Ci to wiecznie zadowoleni.

0

W najlepszym czasie poziom Messiego to był poziom Iniesty.

0

Skąd Ty pamiętasz te statystyki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?