pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuję Ci za to.Nareszcie ktoś obiektywny,ja o tym pisałem to mnie za idiote uważali.
0
0
Ja licze,że jednak z 5-10 dobrych meczy w tym klubie zagra.
0
Akurat wygranie Ligi Endesa jest bardzo ważne.
0
Ależ strata,jak oni teraz zagrają?xD No ale zdrowia mu życzę.
1
Bravo też ma talent.
0
Teraz mam angielski,ale w dupie mam tą lekcje.
0
Tak,ale warto pisać w naszym języku.
0
Hehehe lepszy niż Pep
0
Benzema świetnie pasuje do Realu.
0
To jest polska strona Barcelony.
0
To jeszcze gola mógł zdobyć?Ale jazda.
0
No racja.Ney grał dobrze na jesień,wiosną kryzys i teraz znowu dobrze.
0
Dosłowne nie wiem,ale chodzi o gwiazde drużyny.
0
Przygotowanie do sezonu 2015\16.
0
Kogo chcesz do spadku?
0
Czyli ile masz lat?
0
Może lepiej mu to wychodzi od trenerki.
0
Wyniki są nie najgorsze,rozumiem słabszy okres,ale klub idzie w złym kierunku.
0
Jasne wszystkich sprzedaj i wypożycz.
1
Niech wrócą i to już latem.
0
Jest słabszy niż rok temu,ale ma prawo do słabszej formy.
0
Nie przepadam.Wole bogracz na przykład.
0
Szczęsny lepszy.Niedługo się otrząsnie.
0
Też jestem za tym.
0
Najlepszy atak świata.
0
No,ale może coś więcej niż 1 pomocnik?A jak kasa zostanie,to dobrze.
1
Ci to wiecznie zadowoleni.
0
W najlepszym czasie poziom Messiego to był poziom Iniesty.
0
Skąd Ty pamiętasz te statystyki?