pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tu cały dzień nie wchodzę i nic nie wiem jak jakiś debil,a tu takie dobre wieści.Cieście się!Swietujcie!To jest ważniejsze niż wygranie lm.Teraz już będzie super!!!
0
Sory,ale większość twoich argumentów to bzdury.Jedynie z Valdesem masz troszkę racji.
0
Aż tak źle?Optymizm gdzie?
0
Zubi,Enrique nie za dużo dobrych wieści by było?
0
Bo to nie jest odpowiedni kandydat.
0
Każdy musi dostać posade by nikt się nie obraził.
0
Roura hehe.Od jego trenowania zaczęło się słabe granie.
0
Jedyna rzecz,która mnie dziwi to dlaczego Messi grał całą jesień zamiast czasem odpocząć,a akurat po urlopie nie gra.To sugeruje konflikt.
1
Nie wiem czy Messi miał kłopoty,czy nie więc nie mam zdania na ten temat.Co do posadzenia Messiego na ławce Enrique miał do tego prawo,nikt nie może grać zawsze,a drużyna musi dawać sobie czasami rade bez niego.
0
Kadencja tego pana to pasmo niepowodzeń.Ciężko mi znaleźć dobre strony jego pracy.Ciekawe,czy będzie jeszcze kiedyś dyrektorem sportowym jakiegoś klubu.
7
Usłyszeliśmy nowinę,że Zubi opuszcza naszą rodzine
Rusza sobie w świat daleki
Hen za góry,hen za rzeki
Rusza sobie w świat nieznany i kompletnie poje*any.
0
Unzune to asystent?
0
Dużo,ale sam nie wygrał.Dobranoc wszystkim.
0
Tylko nie Jose.
0
Może cały zarząd pójdzie xd
0
Nie chodzi o puchary,tylko brak umiejętności trenera.
3
To klub piłkarski,nie klub dogadzania Messiemu.
0
Ja czuje się na sile.
1
Fakty są takie,że Barcelona dała Messiemu więcej niż odwrotnie.
0
Już 4 post o tym:)
2
Świetny pomysł z tą akcją.
1
Jak nie jak tak panie Boczek.
1
Dobrze by było.
0
Moje ultimatum się skończylo wraz z końcem roku.
0
Był kiedyś ktoś gorszy?
0
Kadra zaczęła wygrywać
0
Wreszcie jakieś zmiany:)
0
Są dobrzy,ale Real i Atleti lepsi.
0
Ja rekord pobiłem wczoraj.Ban tu I na rm.pl w 10 minut:D A Leo mi do Pl nie pasuje.
2
Walka o trofea,kasa Romka.