0

Nie powinien teraz wracać,musi pokazać czerwoną kartke obecnym władzom.

1

Myśle,że mimo wszystko za sobą nie przepadają,ale nienawiści też chyba między nimi nie ma.Obydwaj zachowują się jak buraki z tym obrażaniem się na swoje kluby,bo 1 zarabia więcej od drugiego,ale jak widać potrafią być normalni.Są wielkimi piłkarzami,obecnie troche lepszy jest Cristiano,ale w przeciągu całej kariery Messi.

0

Szkoda,że syn Ronaldo się nie rozpłakał i nie powiedział"miał wygrać Messi".

0

Bakero xDD Dobrze,że jeszcze trenerem nie został za swoje "sukcesy" z Lechem.Jedynie w Europie wtedy pięknie grali,ale to głównie za kadencji Zielińskiego.Pamiętam jak w Lechu kibice krzyczeli "chcemy trenera,a nie jakiegoś Bakera",albo jak chusteczkami wymachiwali.

0

Niech się cieszy z tej nagrody,nie ma z czego i tak.

0

Smutne,że tylko 15% głosujących na Neuera zna się na piłce.

0

Skąd oni tego Inieste wyczajili?

0

Nie zasłużył i już!Ta nagroda i tak nic nie jest warta,doceniam Ronaldo za jego gre,ale te nagrody to tylko taki teatr.

1

11 w miare dobra,poza Luizem,Iniestą i tak troche Robbenem.Loew z Simeone na równi,więc ok,piłkarka najlepsza to nie wiem,wszystkie nominowane świetne,a Blatter by mógł uczcić gale swoją dymisją.

0

Po raz pierwszy czytam tak mądre słowa.To oczywiste,że Neuer zasługuje.Korupcja w Uefa i Fifa to też prawda.Brawo za tą wypowiedź.Visca el Stoiczkow.

0

Tak jest.To był rok Neuera.

0

Po co jest te trio na okładkach?Nie można dac innych piłkarzy,tylko ciągle oni?

0

3:1 z Atletico musi zadowalać.Mistrzem chyba Real zostanie,bo Barca i Atleti nie mają takiej mocy.

2

Oby tak było.Nie chce mistrza dla Psg.

0

No jest to jakiś plus.

0

I tak lepszy jego zakup niż Suareza.

0

W jakich czasach grali?

0

Niezły jajcarz z niego.Barca nie jest kompletna.
"Dominuje w kontraataku" xDDD Widać,że jaja sobie robi.

0

Słabe powołania.Enrique nie ma pojęcia o selekcji piłkarzy.

0

Pierwsze o nim słysze.Nie znam go jakoś.

1

Czuje,że będzie 0:1 z Atletico.

1

Raul to inna historia,nie był nigdy uważany za największą gwiazde Realu,a nią był.

0

Ja bym nawet lepiej zaprojektował i to za darmo.

0

Alves powinien odejść.Dziękujemy za wszystko i żegnamy.

0

Nie!On za dużo chce!Ma kontrakt do 2019 roku i to klub decyduje czy odejdzie czy nie.On tu nie ma nic do gadania,sam walczył o ten kontrakt(€$£).

0

Enrique musi odejść,a Messi jak nie zmieni podejścia,a jakiś klub sypnie mocno kasą,to razem z Enrique może się spakować.Ale to jeszcze jest do przemyślenia.Najważniejsze letnie wybory,zbierzmy się,wykreujmy liderów i wygrajmy je!Ale niezależnie od tego,kto wygra,fajnie że latem kończy się ta kadencja.

0

Że co?W dupie mam,co myśli Leo.Nie on wybiera trenera.Enrique powinien odejść,ale z całkiem innego powodu.Najważniejsze jednak,że dni Bartomeu są policzone.

0

Nie zgadzam się z niektórymi wyborami,ale i tak lepsza ta jedenastka niż te fifa,uefa i innych dziennikarzy.Przepraszam Was,że tak mało ostatnio pisze,ale musiałem nabrać sił.

0

Teraz czas na nowe władze.Klub musi mieć prawdziwego kapitana kompadebilnego,który będzie dobrze zarządzać.

0

Ja tam nawet pisze.Ale mam bana za rzekome "prowokacje".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?