0

W pierwszym Arsenal wybieram,w 2 Barce

0

Komu będziesz kibicować?

0

Bo jest o co płakać.

0

Tak jasne.Nic zlego nie napisałem i ban 2 tyg.na rm.pl

0

Co on tak właściwie napisal?

0

Podobno ja tu prowokuje...

0

Ale to Barca byłaby wtedy faworytem do mistrza.

0

W dupie mam ich wiare.Niech wierzą w co chcą.Z terroryzmem trzeba walczyć.

0

Wygrają 1:0 po golu Messiego.

0

Cała drużyna powyżej 5,ale to normalne przy manicie.Jak wam się Douglas podobał?

0

Dziwny mecZ,że akurat Puyol i Abidal trafili,ale piękne to było.

0

Za 2-3 lata.Warto czekać.

0

To tak jak myślałem:)

0

Kiedyś miał lepsze wolne,teraz mu nie wychodzą,a Leo zrobił postęp w wolnych.

0

Jak Realowi idzie?

0

Powinien odejść.Dużo zrobił,ale już czas się żegnać.

0

Jeśli Bravo lepszy to czemu ma nie grać?

0

Też bym tak wolał,a reszta składu jest ok.

0

Jaki sens ma twoje zdanie?

0

Skąd wiesz,że takie mam poglądy?Do gejów nic nie mam,tylko niech w dwójkę dzieci nie wychowuja.Do Islamu też nic,tylko ci zamachowcy mnie wkurw*ają.

0

We wczorajszym meczu najważniejsze jest to,że przy golach udział mieli piłkarze,którzy niewiele w tym sezonie pokazali.Pedro,Douglas,Munir,Adama,Montoya,Roberto.

0

Wiecie coś więcej o jego karierze politycznej?Co głosił,jakie były efekty jego działań?O ile oczywiście wogóle jakieś były.

0

Wielu skreślało Torresa,a tu 2 gole i upokorzony Real.Hahaha Brawo Fernando,pokazujesz że nadal jesteś świetnym napadziorem.

0

Ja bym dał szanse innym ludziom.Nie będą napewno gorsi od Bartomeu,a jak żadnemu z mniej znanych kandydatów nie uda się wygrać wyborów,to ewentualnie Laporta.

0

Nie jestem jego zwolennikiem,napewno lepszy byłby lepszy od Bartomeu,ale to nie jest trudne,by być lepszym od niego,więc nie o to chodzi.Trzeba przemyśleć czy to odpowiedni kandydat.Mam dużo wątpliwości.

0

*O kurna Jordan.O innego mi chodziło:)Nieważne.Dowaliłem HAHAHA

1

Dziwne troche,że Messi się tam nie znalazł,dziwi też,że tylko 2 piłkarzy.Najpopularniejszy sport,duża kasa,medialność,dziwny ten ranking.Kto tam się jeszcze znalazł?Zgaduje:Sharapova,Jordan,Vettel,Nadal,Hamilton,Djoković,ktoś z krykieta,z rugby.Zgadłem?

0

Po co robią te rankingi,jak mijają się one z prawdą?

0

Te rankingi się nadają do wytarcia dupy.Naprawde nikt tam się nie zna?

0

Guardiola nie pasuje na prezydenta klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?