pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W pierwszym Arsenal wybieram,w 2 Barce
0
Komu będziesz kibicować?
0
Bo jest o co płakać.
0
Tak jasne.Nic zlego nie napisałem i ban 2 tyg.na rm.pl
0
Co on tak właściwie napisal?
0
Podobno ja tu prowokuje...
0
Ale to Barca byłaby wtedy faworytem do mistrza.
0
W dupie mam ich wiare.Niech wierzą w co chcą.Z terroryzmem trzeba walczyć.
0
Wygrają 1:0 po golu Messiego.
0
Cała drużyna powyżej 5,ale to normalne przy manicie.Jak wam się Douglas podobał?
0
Dziwny mecZ,że akurat Puyol i Abidal trafili,ale piękne to było.
0
Za 2-3 lata.Warto czekać.
0
To tak jak myślałem:)
0
Kiedyś miał lepsze wolne,teraz mu nie wychodzą,a Leo zrobił postęp w wolnych.
0
Jak Realowi idzie?
0
Powinien odejść.Dużo zrobił,ale już czas się żegnać.
0
Jeśli Bravo lepszy to czemu ma nie grać?
0
Też bym tak wolał,a reszta składu jest ok.
0
Jaki sens ma twoje zdanie?
0
Skąd wiesz,że takie mam poglądy?Do gejów nic nie mam,tylko niech w dwójkę dzieci nie wychowuja.Do Islamu też nic,tylko ci zamachowcy mnie wkurw*ają.
0
We wczorajszym meczu najważniejsze jest to,że przy golach udział mieli piłkarze,którzy niewiele w tym sezonie pokazali.Pedro,Douglas,Munir,Adama,Montoya,Roberto.
0
Wiecie coś więcej o jego karierze politycznej?Co głosił,jakie były efekty jego działań?O ile oczywiście wogóle jakieś były.
0
Wielu skreślało Torresa,a tu 2 gole i upokorzony Real.Hahaha Brawo Fernando,pokazujesz że nadal jesteś świetnym napadziorem.
0
Ja bym dał szanse innym ludziom.Nie będą napewno gorsi od Bartomeu,a jak żadnemu z mniej znanych kandydatów nie uda się wygrać wyborów,to ewentualnie Laporta.
0
Nie jestem jego zwolennikiem,napewno lepszy byłby lepszy od Bartomeu,ale to nie jest trudne,by być lepszym od niego,więc nie o to chodzi.Trzeba przemyśleć czy to odpowiedni kandydat.Mam dużo wątpliwości.
0
*O kurna Jordan.O innego mi chodziło:)Nieważne.Dowaliłem HAHAHA
1
Dziwne troche,że Messi się tam nie znalazł,dziwi też,że tylko 2 piłkarzy.Najpopularniejszy sport,duża kasa,medialność,dziwny ten ranking.Kto tam się jeszcze znalazł?Zgaduje:Sharapova,Jordan,Vettel,Nadal,Hamilton,Djoković,ktoś z krykieta,z rugby.Zgadłem?
0
Po co robią te rankingi,jak mijają się one z prawdą?
0
Te rankingi się nadają do wytarcia dupy.Naprawde nikt tam się nie zna?
0
Guardiola nie pasuje na prezydenta klubu.