1

Chelsea oglądam regularnie w tym sezonie i Barcy to mi oni nie przypominają:)

0

Nie wiedziałem,że wolne sobie robią te gazety.Dobrze,że Marca napisała o innych sportach,a nie tylko o piłce,bo to w końcu gazeta sportowa,a te panie są już bardzo utytułowane.

0

Czekam już na najlepsze wydarzenie.Co to może być?4:3 z Realem?
Sylwester taki średnio udany,jak zwykle nic specjalnego.Wiecie może czy mój komentarz był ostatnim w 2014 lub pierwszym w 2015 roku?

0

Rok 2014 był obfity w złe wydarzenia.I dla mnie był do dupy i dla Barcelony,ale nie martwcie się w 2015 wszystko się zmieni.Będzie pięknie,bawmy się,radujmy się,nowy rok to nowe życie.Będzie cudownie,oszalejcie w tym nowym roku,wszystkiego co najlepsze.Nareszcie koniec tego roku.Yes,yes,yes.Widzimy się w następnym roku!

0

No cóż rok bez tytułu jest całkiem realny,ale bądźcie optymistami xd
P.S.Jak się bawicie moi kochani?:):)

0

Ten rok to samo zło dla Barcy.Ciężko wybrać te najgorsze wydarzenie.

0

Nawet dobrze,bo zarząd i tak nie potrafi transferów robić,a przez te sankcje może wybory przegrają.No i jak nie mogą kupować to też sprzedaży za pół darmo nie będzie.

0

Sprzedać Suareza i piękne trio.

0

Ty to masz fajnie.Tylu zawodników już widziałeś i trenerów,a ja tylko o nich czytam.Racja,że Michels też jest ważną postacią.

0

Ogólnie rację masz lecz uważam,że to indywidualności powinny pracować na sukces zespołu,a nie na odwrót.

0

Wieksza niż twoja

0

Wiem,ale 1 dobry mecz to mało.

0

Alexis miało być.

0

Wlezie i Hazard są na podobnym poziomie.

0

Głupi pomysł.Od dziś odpowiadam na komentarze,co rozpoczyna nową epokę na forum.xD

0

Suarez zaliczył słaby mundial,a nie bardzo dobry.

0

Nie podlega dyskusji Messi najlepszy.

3

Wiem,że to przenośnia,ale nie nazywajcie tych meczy finałami.Fakt,są ważne,ale na finały trzeba sobie zasłużyć.Finały może będą,ale w maju i ten najważniejszy w czerwcu.

2

Dałem się nabrać jak jakiś debil.Po prostu w tym klubie wszystko jest już możliwe i dlatego w to uwierzyłem.

2

No te 2 miejsce to jeszcze za 2011 rok,teraz są tak ok.5-7 miejsca,a Real już nie zatrzymuje się na 1/8 tylko 1/2 co sezon.

2

Alexsis znów bryluje.Gol,asysta i wygrana Arsenalu.Bojan też dobrze,trzeba ich kupić,to są cracki.

0

Dalsze miejsca mojego rankingu...
14.Schalke
15.Napoli
16.Roma
17.Bayer Leverkusen
18.Fc Porto
19.Atletic Bilbao
20.Valencia Cf

0

Ten ranking jest okropny.Fifa nie zna się na piłce.Przedstawiam Wam swój miarodajny,uczciwy i pokazujący rzeczywistość ranking:
1.Real Madryt
2.Atletico Madryt
3.Bayern Monachium
4.Chelsea Londyn
5.Manchester City
6.Fc Barcelona
7.Paris Saint-Germain
8.Juventus Turyn
9.Arsenal Londyn
10.Benefica Lizbona
11.Fc Sewilla
12.Borussia Dortmund
13.Fc Liverpool
Prawda,że bardziej zgodny z rzeczywistością?

0

Ładnie ze strony Pedro,pogra sobie w rodzinnym mieście,zbierze żywność dla ubogich i przy okazji znów ustrzeli hat-tricka:).

1

Mam dość.Wszyscy mówią "Messi i Ronaldo są przed wszystkimi",a ja prosze o argumenty.Czy naprawde nikt nie widzi,że w tym roku najlepszy był Neuer?To,że w przeciągu całej kariery Leo i Cris są najlepsi nie ma znaczenia,chodzi mi o 2014 rok.

0

Celem Dungi powinno być odbudowanie Brazylii,a nie robienie z Neymara najlepszego na świecie.On jest od trenowania zespołu i selekcji,piłkarze szkolą się w klubach.

0

Myśle,że Torres nie będzie już tak dobry jak w Live,ale jeszcze dużo pokaże i swoje strzeli.

0

Wiem,że Villa więcej wie o piłce niż ja,ale myśle że jego słowa o Enrique to życzliwość,a nie przekonanie.A o zp tak mówi,bo Messi to jego kolega,Neuer był lepszy i od niego i od Ronaldo i to są fakty niepodważalne.

28

Jedziemy do Hiszpanii i nawalimy się z Iniestą.

0

Lubie Ville,ale nie ma racji,ani z Enrique,ani ze złotą piłką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?