1

Wiem,że ten mecz nie miał nic wspólnego z Barcą,ale news o wygranej Sewilli w LE był.Chodzi mi o ważne finały piłkarskie,a nie o Real Madryt.

1

Apeluje do redakcji by pojawił się news z inf.o wygranej Realu w kmś.Nie chodzi tu o ten klub,ale samo wydarzenie jakim są takie rozgrywki jak LM,LE,SE czy też KMŚ

1

Real kmś.Ramos i Bale-decydujący w finałach.A to,że Ronaldo nie podał ręki to co z tego?Świat się od tego zmieni?Po co takimi głupotami się zajmować?

1

Pedro załapał forme.Pisałem na początku sezonu,że w niektórych meczach się przyda i ok.15 goli w sezonie strzeli i tak może być.
P.S.To mój 1500 komentarz,to taki mały jubileusz,więc nie będzie takich obchodów jak przy 1000.

2

Skąd tak właściwie wzięło się Pedritto?

1

Manita zawsze musi zadowalać.Więc nie narzekajmy,bo 5:0 z obojętnie jakim rywalem to bardzo dobry wynik.

0

Ładnie grają?Jest widowisko?

1

Pisałem,żeby dać dziś Pedro do pierwszego i miałem racje.

0

Bardzo dobry skład.Poza Mascherano na obronie wszystko mi się podoba.Pierwszy raz moge pochwalić trenera za skład.

0

Tak poza tematem,miałem wczoraj o tym pisać,ale zmęczony byłem,wczoraj urodziny mieli Alexsis i Benzema.Obydwaj mają za sobą świetny rok,w którym pokazali jak dobrze grają.Benz trofea z Realem+dobre mś,Alexsis bez pucharów,ale to napewno nie jego wina.Lider Arsenalu,lider Chile jednym słowem Alexsis.Wszystkiego dobrego.Dzisaj obydwaj mogą zrobić sobie prezent urodzinowy.

1

Czyli linia defensywna solidnie,noty pewnie troche niższe za straconego gola.Z Roberto jeszcze może coś będzie,Rafinha daje nadzieje na lepszą gre pomocy,Iniesta strzelił,asystował czyli na swoim normalnym poziomie,w Munira nadal wierze,Adama 7 dryblingów w 15 minut?Zaszalał.Meczu nie widziałem,ale zważając na krótki czas jego gry,tyle dryblingów,brak strat,gola,kluczowe podanie to chyba 8 mu się należy.
Pedro oczywiście 3 liga,ale im też trzeba umieć strzelić.Zważając na zmęczenie ataku w meczu z Cordobą wystawiłbym Pedro lub Adamie dał szanse.

0

I tak ta klauzura jest za niskac jak ktoś jej nie zapłaci to zarząd powinien zakazać sprzedaży.Kontrakt obowiązuje go do 2018 więc albo płacą ile trzeba,albo zostaje.Już raz była komedia z odejściem Thiago.
P.S. Jes!Jes!Jes!18 dni wolnego.Kolejny semestr bez pały na koniec.Legenda pedroroddrriguuesa trwa.

0

Dla niego świetny rok,ale jego praca wykonana w tym klubie już taka nie była.

0

Też mi się wydaje,że pax ma racje,że chodzi o sezon 12/13,a nie o 2013 rok.Biorąc to pod uwage już jestem bardziej skłonny zgodzić się z tą nagrodą,ale mimo to twierdze iż wygrać powinien Oezil,a Iniesta 2 miejsce.Dać nagrode za 12/13 dwa sezony później to trzeba mieć pomysł.

0

Żadna drużyna nigdy nie dominowała tak jak oni w 2009.Pedro dał szanse by stworzyć historie,a Alves asysta po wrzutce.Dziwne rzeczy nie?

2

Po pierwsze głupota dawać nagrode za 2013 w grudniu 2014.Iniesta nie zasłużył.W 2013 roku pogorszył swoją gre i grał średnio.Ostatnim rokiem w którym grał na swoim poziomie był 2012.

0

Kariere powinien skończyć pół roku temu,ale w Barcelonie.

0

Dobra decyzja.Piękna kariera ze wszystkimi pucharami klubowymi i medalem mś.

1

PK będzie bardzo prestiżowy dla Atletico.Derby Madrytu i jedyna szansa na walke o drugie trofeum w tym sezonie.

0

W dwumeczu będzie 4:2.

0

No to awans będzie.

0

Myśle,że Europa jest lepszym kierunkiem do szukania graczy niż Brazylia.

0

To niemożliwe.

0

A ja mam nadzieje,że nie.Niech ten ban się skończy,nie można wiecznie przekładać.

0

A moim zdaniem źle robi.Enrique wiecznie trenerem nie będzie.

0

Obyś miał racje.

0

Wygrają to,chyba że znowu jakiś głupi skład będzie,albo się rozluźnią.

0

"Przez Leo i spółke",czemu nie np.przez Pedro i spółke?

0

Wygrają z Cordobą 4:1.Gole strzelą Messi ×2,Neymar,Pique.

0

Jedyną porażką jego kariery są mś 2010.Sposób w jaki doprowadził do awansu i same mistrzostwa.Poza tym w Arsenalu sukces,Barcelonie sukces,w kadrze sukces-człowiek sukcesu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?