pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Napewno MVP było dużo lepsze niż obecny atak,ale Pedro to już nie ten sam gracz.
0
Pedro ostatnio dobrze gra.3 gole,słabiakom,ale strzelił,dobry mecz z Psg,ale wątpie by ktoś dał za niego 33 mln.Tym bardziej,że Wenger rzadko sięga do kieszeni.
0
Pedro nie jest tak słaby jak piszenie,ale fakt,nie jest wart 33 mln.
0
Myśle,że plota.Problemem kanonierów jest def.pomocnik,snajper i urazy,a nie skrzydła.Za 33 mln bym go sprzedał.Jest wart ok.20-23 mln.
0
Nie widze szans na wygranie wszystkich tytułów,ale na jeden już można liczyć jakby się sprawy ułożyły korzystnie.
0
Który Ronaldo?Mam nadzieje,że prawdziwy(doceniając przy tym Cristiano).
0
Tylko medale wręczać i nic nie robić,ktoś mi się tu przypomina.
0
No tak,uznał Messiego za najlepszego,ale zaznaczył,że nie mógł oglądać weteranów.Jest więc to najlepsza 11 jego czasów,a nie najlepsza w historii.
2
Są wyniki to i trener zostaje.
0
San Lorenzo dłużej grało,krótsza przerwa...czarno to widze.
0
Adama jeszcze gwiazdą nie jest,ale niedługo może nią zostać,musi mądrze się prowadzić.
1
San Lorenzo to ten klub papieża?
0
Ciekawe jest to,że prawie zawsze Sport i MD piszą to samo.
0
Pomylił Barce z Bilbao.
0
Roeus miał pecha z tymi kontuzjami.Nie pojechał na mundial,który wygrali.Myśle,że już nie zostanie mś.Jak taki zespół jak BVB może być w strefie spadkowej?
0
Gada głupstwa.Żaden skrzydłowy z katalonii nie ma szans by grać więcej niż Reus.
0
W 2016 Borussia daje Reusa+20 mln,w zamian dostają Neymara i wszyscy zadowoleni.
0
Tak troche dziwnie na pół roku tylko gdzieś grać.W Barcelonie był wspaniały.Powinien zostać.
0
Myśle,że wszystkim wyszło to na dobre.Henry nigdzie nie zrobiłby większej kariery niż w Arsenalu,a do Barcelony i tak potem trafił i zrobił swoje.
0
Powinien dać mu zagrać w ostatnim meczu tego roku.Jeżeli klub ma inne zdanie to niech go zimą nie sprzedaje,a za rok w klubie pewnie nie będzie ani Martina,ani Enrique.
0
Hahaha,ale jaja.Kolejne Neymargate.Chce facet zaistnieć,kase ma to niech się bawi.
0
Tylko rozważałem.Bez spiny:) Oby Mascherano zawsze grał jako defensywny pomocnik.
0
Gratulacje dla Mascherano.200 meczy w takim klubie jak Fc Barcelona to nie byle co.Na Wembley zagrał dobrze,jak zresztą cała drużyna.
Co do ankiety to ciekawy jestem gdyby o mnie taka była,to jaki byłby wynik.Takie pytania,czy za dużo pisze,czy za mało,na jakie tematy powinienem najwięcej pisać,poziom moich komentarzy.Fajne by to było:)
Oczywiście nie proponuje tego redakcji,tylko tak myśle.
0
Świetna jest ta ankieta.Już wypełniłem.Fajnie,że co roku to będzie.Kiedy można się spodziewać wyników?
0
On ma ogromne możliwości.
0
Dobrze,że władze były mu w miare przychylne,obecny zarząd doprowadziłby do upadku.
0
W poprzednim poście chodziło mi oczywiście o europejskie puchary i kmś.
0
Nie narzekajcie.12:1 to ładny wynik.Nawet moja drużyna rzadko wygrywa tak wysoko.
1
Real grał ze słabym rywalem,ale wygrali wysoko bardzo ważny mecz.Mają szanse na zdobycie wszystkich europejskich/światowych pucharów w tym roku.Wiadomo już z kim grają w finale?Nawet finału w tvp nie będzie?
0
Bardzo dobrze.Wiadomo,że rywal słaby,ale 8:1 nie wygrywa się na codzień.Pedro nareszcie hat-trick,z tego co czytam również bdb mecz Roberto,gol i 2 asysty,dobrze,że Montoya zagrał 90 minut,Munir ma swoją asyste,gol Sandro i przede wszystkim Adamy Traore.Jest dobrze.