1

Napewno MVP było dużo lepsze niż obecny atak,ale Pedro to już nie ten sam gracz.

0

Pedro ostatnio dobrze gra.3 gole,słabiakom,ale strzelił,dobry mecz z Psg,ale wątpie by ktoś dał za niego 33 mln.Tym bardziej,że Wenger rzadko sięga do kieszeni.

0

Pedro nie jest tak słaby jak piszenie,ale fakt,nie jest wart 33 mln.

0

Myśle,że plota.Problemem kanonierów jest def.pomocnik,snajper i urazy,a nie skrzydła.Za 33 mln bym go sprzedał.Jest wart ok.20-23 mln.

0

Nie widze szans na wygranie wszystkich tytułów,ale na jeden już można liczyć jakby się sprawy ułożyły korzystnie.

0

Który Ronaldo?Mam nadzieje,że prawdziwy(doceniając przy tym Cristiano).

0

Tylko medale wręczać i nic nie robić,ktoś mi się tu przypomina.

0

No tak,uznał Messiego za najlepszego,ale zaznaczył,że nie mógł oglądać weteranów.Jest więc to najlepsza 11 jego czasów,a nie najlepsza w historii.

2

Są wyniki to i trener zostaje.

0

San Lorenzo dłużej grało,krótsza przerwa...czarno to widze.

0

Adama jeszcze gwiazdą nie jest,ale niedługo może nią zostać,musi mądrze się prowadzić.

1

San Lorenzo to ten klub papieża?

0

Ciekawe jest to,że prawie zawsze Sport i MD piszą to samo.

0

Pomylił Barce z Bilbao.

0

Roeus miał pecha z tymi kontuzjami.Nie pojechał na mundial,który wygrali.Myśle,że już nie zostanie mś.Jak taki zespół jak BVB może być w strefie spadkowej?

0

Gada głupstwa.Żaden skrzydłowy z katalonii nie ma szans by grać więcej niż Reus.

0

W 2016 Borussia daje Reusa+20 mln,w zamian dostają Neymara i wszyscy zadowoleni.

0

Tak troche dziwnie na pół roku tylko gdzieś grać.W Barcelonie był wspaniały.Powinien zostać.

0

Myśle,że wszystkim wyszło to na dobre.Henry nigdzie nie zrobiłby większej kariery niż w Arsenalu,a do Barcelony i tak potem trafił i zrobił swoje.

0

Powinien dać mu zagrać w ostatnim meczu tego roku.Jeżeli klub ma inne zdanie to niech go zimą nie sprzedaje,a za rok w klubie pewnie nie będzie ani Martina,ani Enrique.

0

Hahaha,ale jaja.Kolejne Neymargate.Chce facet zaistnieć,kase ma to niech się bawi.

0

Tylko rozważałem.Bez spiny:) Oby Mascherano zawsze grał jako defensywny pomocnik.

0

Gratulacje dla Mascherano.200 meczy w takim klubie jak Fc Barcelona to nie byle co.Na Wembley zagrał dobrze,jak zresztą cała drużyna.
Co do ankiety to ciekawy jestem gdyby o mnie taka była,to jaki byłby wynik.Takie pytania,czy za dużo pisze,czy za mało,na jakie tematy powinienem najwięcej pisać,poziom moich komentarzy.Fajne by to było:)
Oczywiście nie proponuje tego redakcji,tylko tak myśle.

0

Świetna jest ta ankieta.Już wypełniłem.Fajnie,że co roku to będzie.Kiedy można się spodziewać wyników?

0

On ma ogromne możliwości.

0

Dobrze,że władze były mu w miare przychylne,obecny zarząd doprowadziłby do upadku.

0

W poprzednim poście chodziło mi oczywiście o europejskie puchary i kmś.

0

Nie narzekajcie.12:1 to ładny wynik.Nawet moja drużyna rzadko wygrywa tak wysoko.

1

Real grał ze słabym rywalem,ale wygrali wysoko bardzo ważny mecz.Mają szanse na zdobycie wszystkich europejskich/światowych pucharów w tym roku.Wiadomo już z kim grają w finale?Nawet finału w tvp nie będzie?

0

Bardzo dobrze.Wiadomo,że rywal słaby,ale 8:1 nie wygrywa się na codzień.Pedro nareszcie hat-trick,z tego co czytam również bdb mecz Roberto,gol i 2 asysty,dobrze,że Montoya zagrał 90 minut,Munir ma swoją asyste,gol Sandro i przede wszystkim Adamy Traore.Jest dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?