0

Trzeba tam zesłać Munira,Montoye,Douglasa,którzy i tak nie grają w pierwszym zespole,a mogą dźwignąć Barce B w lidze.

0

Jaki wynik!Rzadko 80 goli w meczu pada.Idą po mistrzostwo.

0

Ja na początku sezonu niewiele pisałem o Enrique,bo nie byłem do niego przekonany,ale dałem mu szansę.Potem w nerwach po GD napisałem "dymisja",ale wycofałem się z tego i dałem czas do nowego roku.Teraz gdy rok się kończy moge już napisać do dymisji.Nie jest jedynym winnym,ale to nie trener,który dałby sukces.

0

Barca załatwiła Realowi świetny sezon.Są w formie i ciężko ich będzie dogonić,tym bardziej,że nie widać postępów.Do tego jadą na kmś,tam nie mają godnych rywali,więc pewnie wygrają to ważne trofeum.Kmś polecą na tvp1/tvp2?

0

Gratulacje dla Alvesa.200 meczy,15 goli,asyst pewnie dużo więcej,4 mistrzostwa,to był piękny czas dla niego.

0

Dobrze,że w 2 strony,to nie
ma jakiegoś wielkiego skandalu.

0

Wiem,że ciężko po takim meczu o pochwały,ale kto dobrze zagrał?

0

Kurde,tracą znów punkty i to po kilku dobrych meczach pod rząd,ze słabszą drużyną.Ubiegły sezon się przypomina.Ale spokojnie,lepsze czasy jeszcze nadejdą.

0

Dałem szanse Enrique do końca grudnia i na razie nie spełnia oczekiwań.Mistrzostwo odjeżdża i jest 20% szans na dogonienie Realu na koniec sezonu.
Do N11:Ty jeszcze tu?

0

Najsłabszą stroną Enrique jest ustalanie składu.

0

*Eto'o miałem napisać.

0

Messi-Ett'o-Henry to był atak...jeszcze lepszy był MVP,obecny jest dobry,ale do tamtego mu daleko.

0

Kurde BVB w lidze tak słabo idzie,a zawsze jest komplet.

0

Bartra powinien grać,chyba że przemęczony to ok.Iniesta gra średnio,ale myśle,że dałby drużynie więcej niż Ivan,Mascherano z Psg też jak dla mnie lepiej niż Sergio.

0

Jak dla mnie to dobrze,że go nie wypożyczą.Powinien pomóc Barcelonie B,a w niektórych meczach pierwszej drużynie.

0

Skład niezrozumiały.Ja wystawiłbym za Mathieu Bartre,Montoi dał zagrać,żeby go udobruchać,a poziomem też pewnie nie odstaje,Mascherano za Busiego,Iniesta za Rakiticia i reszta może być.

0

Proponowałbym jeszcze 6,5 dla Mascherano.Dobry mecz,piękne piły rozrzucał,odpowiedzialny,mało strat,ale zawinił przy golu i miał mało odbiorów.

0

Uważam,że Suarez o 1 za wysoko.Argumenty:dużo strat,słaby początek meczu,rzadko stwarzał zagrożenie pod bramką,nie do końca czytał grę.Oczywiście zagrał dość dobrze,gol i asysta podwyższają note o 2 stopnie,tu trzeba go pochwalić,ale 6 lepiej oddaje jego gre.
Pomimo,że uważam Pedro za dobrego gracza,to pół oceny niżej.Grał dobrze,pomagał w obronie i ataku,ale nie zawsze mu wychodziło,6 idealnie by było.
Iniesta pół wyżej.Nie wygrywał pojedynków 1:1,dryblingów nie miał udanych,mało błysku,ale walczył,miał sporo odbiorów,wprowadzał jakość,brał udział przy golu.Średnio jak na niego,ale 6 powinien mieć.
Messi-8 Minus za dużo strat,ale udane dryblingi,strzelony gol,walka w defensywie,współpraca z zespołem,w każdej akcji coś wnosił.
Busi-5,5 Mało widoczny,ale wiem,że to def.gracz,tylko,że w def.też tak średnio było.W rozegraniu dużo nie pomógł,6 strat też na minus.Byłoby 4,ale 12 odbiorów podnosi note na 5,5.
Neymar-7 Uważam,że ocena redakcji minimalnie za wysoka.Słaby początek,chwilami niewidoczny,ale na 7 zasługuje,bo udział przy golu Suareza i piękna bramka,która podwyższa note o 1,5 i zostaje na siódemce.
Z resztą ocen w pełni zgadzam się z redakcją.Zgadzacie się z moimi ocenami?

0

Moje oceny:Ter-6,5,Bartra-8,Pique-6,5,Mathieu-5,Mascherano-7,Sergio-5,5,Iniesta-6,Pedro-6,Neymar-7,Messi-8,Suarez-6

0

Wygrają 3:1.Real i Atletico też wygrają.

0

Ludzie! Ludzie!Ważne.Musze coś sprostować.Użytkownik N11(powinien przygotować się do egzaminu,a nie tu pisać) uważa,że ja to LOL LOL xd
Chce zdementować te plotki.Poprosiłem w zeszłym tyg.LOL'a o napisanie wiadomości ode mnie i to zrobił,ale nic więcej.Co w tym złego?Na forum często się spieramy,ale czy to znaczy że nie mogliśmy popisać na priv?Ogłaszam raz na zawsze,nie jestem Miki(pół strony tak twierdzi),LOL LOL,ani troll,jestem pedroroddrriguues.
Przepraszam za ten temat,ale musiałem skończyć ze spekulacjami.
Co do tego prezesika to niech się nie kompromituje.Kupił 2 piłkarzy,którzy wcale nie grają i teraz tłumaczenia.Dymisja!Dymisja!

0

A niech mają wolne.

0

Jak zawsze źle wybrali.

0

Głupie pytania mu zadawali.Bartomeu znowu głupoty gada,tak tylko szybko przeleciałem ten wywiad,bo nie chce mi się tych bzdur czytać.

1

Zdecydowana większość z tych 100 meczy udana.Najlepsze jego mecze to chyba finały 09,11 i Chelsea 09.

0

Nie wiem dlaczego z Barcelony akurat Neymar,bo momentami był niewidoczny.Lepiej grał Messi,ale brawa dla Neymara,szczególnie za gola.

0

Jaki jest rekord Barcelony wygranych pod rząd?Dużo brakuje Realowi?

0

Rzadko w piłce się o dopingu
mówi.Orientujecie się,jak
często sprawdzają?

3

Nie błyszał na początku,ale potem dobrze było.Gol piękny,udział przy 3 bramce,dobry mecz Neymara.

0

Widzicie jakąś szanse by Real nie wygrał kmś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?