3

Nic nie przekona mnie do tego zakupu.Zły pomysł.Najlepszy z tych transferów Alexsis,najgorszy Suarez(nie ujmując mu umiejętności)-wnioski wychodzą same.

0

Ja myśle,że grając na skrzydle traci 40%.

0

Szkoda,że słabo go pamiętam.Niesamowity gracz,3 najlepszy francuz zaraz po Platinim i Zidanie.

0

Dzisiejsza jest podobna do tej z lutego.

0

Napewno nawet gdy Martin zagra w tym meczu to niczego nie zmieni,ale może to byłby pierwszy z meczy,w których by zagrał?Wątpie,ale może.

0

Witajcie.Czytałem komentarze dotyczące powrotu LOL'a i było mi przykro,że na mój powrót takiego wiwatu nie było:( A tu nagle wspomnieliście o moim powrocie i rozpoczęła się dyskusja:) Dziękuje,że myśleliście o mnie:)
A teraz o meczu.W pierwszym składzie Montoya powinien wystąpić,ponieważ to mało ważny mecz i nieistote kto zagra,a Montoya może jeszcze zmieni zdanie.Poza tym nie może co mecz grać Alves.Mecz typowo treningowy,można fajnie sobie pokopać,niech się bawią.Może ktoś błyśnie w tym meczu i utoruje sobie drogę do pierwszego zespołu.

0

Nie jestem za tym by mówić,że losowanie było ustawione,ale nie da się tego wykluczyć.Nie czuje tu spisku przeciwko Barcelonie,bo też nie raz dostawali pomoc(świadomą lub przypadkową)np.od sędziów,czy przy nagrodach indywidualnych,ale mam wątpliwości co do uczciwości losowania.Jak biorą łapówki,niesprawiedliwie wybierają organizatorów me,czy w przypadku fify mś,to losowanie też mogli ustawić,ale to nic pewnego.Barca i Real są troche faworyzowanie,raz jeden klub bardziej,raz drugi,a czy są przekręty?Nie wiem.

0

Nic ciekawego nie mówi.Też myśle,że będzie wyrównany.

0

Dobra no wszystko jedno kto jak głosuje,ważne są trofea,a nie jakieś głupoty.
Do kamQiX:Zgoda z Ronaldo,a wygrać powinien Neuer.

1

U nas w ankiecie wygrał Leo.Ah naprawde uważacie,że był najlepszy?Był świetny,ale najlepszy?

0

Messi ogólnie jest najlepszy,ale za 2014 rok należy mu się"tylko" 3 miejsce.

0

Ronaldo wybrał pewnie,żeby nie głosować na Niemców po 1:7.Swoją drogą,jeśli uważa że Niemcy nie są najlepsi,a wygrali z nimi 7:1,to sprowadza swoją kadre do rangi słabiaków.

2

Hahaha-tak można skomentować ten wybór.
Każdy wybiera kolegów,a nie najlepszych.

0

Wszystkie mecze mogą być ładne.Oby,w końcu to lm.Nareszcie więcej meczy Barcy będzie do oglądania,bo 1/8 napewno puszczą,potem może dalsze fazy,pk dojdzie itd.

0

Nawet ciekawe te pary.Myśle,że znów hiszpańskie zespoły awansują najdalej.Z Pl tylko Chelsea ma szanse na podbój Europy,a pomimo słabej gry w lidze myśle,że Bvb awansuje do 1/4.
Do zija:Umiem.Udało się,jest 2 z maty na semestr.
P.s Wczoraj z innego tel.pisałem,dzisiaj wieczorem też będe odpowiadać.Przepraszam.

0

Najsilniejsza para:Chelsea-Psg
Najsłabsza:Basel-Porto

0

Szanse na awans to według moich wyliczeń 53%-47%

0

Myśle,że w dwumeczu będzie 3:3,a Barcelona bramkami awansuje.

0

Manchester był w miare silnym rywalem dla Realu w 2013.

0

Awansują:Chelsea,Barca,Atletico,Borussia,Real,Bayern,Arsenal,Porto.

0

Nareszcie Arsenal dobrze wylosował.

0

Ciężko będzie,ale uważam Barce za minimalnego faworyta.W ubiegłym sezonie też pomimo kryzysu wygrali z City.

0

Ok.Rozuniem.O 3 miejsce sie nie martw.

0

Wniosek-atak Realu lepszy.Niestety.

0

Walka o 3 miejsce?Bez jaj.

0

Nie jestem tego pewien.

1

Zubi zasluguje na takie traktowanie.

0

Jestem za Atletic.

0

No przyznaje,dobrze gracie,ale to jeszcze nie koniec

0

No tak,ale 2 czy 3 miejsce na jedno wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?