pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dałbym dzisiaj pograć Douglasowi i innym słabszym zawodnikom by się pokazać.Fajne wydarzenia dla takich słabszych klubów grać z Realem,Atletico,Barceloną,a czasem nawet udaje im się wygrać pierwszy mecz.
Do LOL LOL:Czasem piszesz coś mądrego,ale rymowanki sobie podaruj.Żadna ci nie wyszła.
0
Niech kupią jak będzie szansa,a z resztą transferów poczekać do 2016.
1
Najpierw niech Suareza przekona,a potem myśli co dalej.
0
Strój do rugby jednak różni się od piłkarskiego.Przez chwile myślałem,że to piłkarze grali w poziomych.W przyszłym sezonie lepiej jakby mieli normalne szerokie,pionowe pasy.W poprzednich sezonach też do dupy były te wąskie pasy.
0
Na tvn 24 też mówili o tych koszulkach.Tam się troche lepiej prezentowały na zdjęciu,ale i tak słabo.Jestem przeciw.
Do Piotr,1985:On to cały dzień pisze:)Też tak miałem w sierpniu.Teraz sporo pisze,ale już nie jak kiedyś 30 na dzień,albo jak LOL ponad 100.
Do destro:Kiepscy najlepsi:)Ale z czasów Okiła.Yoka out.
0
Zawsze jak patrze tu w kalendarz i widze codziennie rocznice jakiegoś ważnego wydarzenia,to myśle jaką to bogatą historie ma ten klub.
1
Taki zarząd.Kolory pewnie zmienią na barwy Kataru.
0
Ładnie,że jego imieniem.Nie wiem w sumie,kto powinien dostać tą nagrode Simeone czy Jupp.Dostał Simeone i fajnie.
1
Dzisiaj wyśle mu wiadomość,żeby przyłączył się do mojego bojkotu zp.Z nim akcja przebije się w mediach.Tylko nie wiem w jakim języku mu to napisze.Po polsku jedynie,Lewy przetłumaczy.
0
Nowy Messi hm Ja w sumie nie wiem kogo najbardziej na boisku przypominam.Tak teraz myśle,ale to chyba własny dziwny styl.
0
Pewnie drugi Fabregas z niego będzie.Kariera w PL,powrót,odejście itd.
0
Bartomeu ma słabą pozycje i nie może sprzeciwić się sponsorowi,a Nike robi co chce.Dzieci chyba kupią te koszulki.
Do LOL LOL:Czytałeś,że za 2 tyg.będe odpowiadać?
0
Takie kombinowanie przy koszulkach mi się nie podoba.Ja tam nie kupuje żadnych koszulek więc i tak bym nie kupił,ale te są do dupy.
Do LOL LOL:Kupuje kupuje:) Konkurencja musi być hehe
No chyba,że jak zostaniesz modernatorem to obiecasz,że nigdy bana nie dostane xd
0
Co do informacji o zp dla Messiego to nie zdziwiłbym się,ale byli w tym roku lepsi.
Do Wafelo:Ja też chętny.
Do Zija:Wtedy już oglądałem mecze.
0
Nie pamiętam strojów z 2009/10.Jakoś nie potrafie sobie przypomnieć.W tym roku pierwszy raz od 3 lat są dosyć ładne.
Do Mama_Marcino:"Kto poślubi mojego syna"jest fajne,podobnie "śwk","szkoła","zdrady".
2
Do tej pory najgorsze z tych co pamiętam były chyba te z 2012/13.
2
Jak już chcą rewolucje robić to niech wrócą do koszulek w stylu sezonu 2008/2009.
0
Ciekawi mnie jak Rijkaard by sobie teraz poradził w Barcelonie.Co on teraz robi?
0
No płakać to za nim nie będe:)
Połowa tego forum byłaby lepsza niż on.
0
Ktoś tu wspomniał o krzyżu sw.Jerzego.Co to?
0
Chu*owe.W tym roku lepsze.
0
Cały czas nie wiem kto tym najlepszym trenerem.
Co do tej ilości postów to kondziu prawie 11 tyś,destro ponad 10,ale nie wiem czy to rekordy.Wiadomo,że LOL i tak prześcignie wszystkich.
0
Neuer-Felipe-Silva-Kompany-Lahm-Yaya-Kroos-Modrić-Mueller-Messi-Ronaldo.
11 roku
0
Ja też Messiemu gratuluje,ale gry od wielu lat na najwyższym poziomie,a nie tych nagród.
0
Nie rozumiem dlaczego prawie wszyscy uważacie,że Messi i Ronaldo byli dużo lepsi niż Neuer.Argumenty prosze.
A w innym temacie to wiecie kto ma najwięcej komentarzy w historii tej strony?Ciekawi mnie to.
0
Co do zp Leo to zasłużył w 2009,11,12 w 10 nie,więc nie jestem fanboyem.Kończe już te pisanie.Przerwa.
0
Złota piłka jest po to by media zarabiały.Rzadko wybierają tych co mają.Dlatego nie oglądam gali w tym roku.
1
Przyłączacie się do mojego bojkotu zp?
Mój obecny tel.to motorola wilder
0
W pszyszłym roku nie ma mundialu,ani euro,więc tylko kluby się liczą.
Do torrmess:U taty odpowiada.
Do kqumil:Teraz przesadziłeś,ale troche racji masz.
0
Myśle jeszcze jaka ta najlepsza 11.
Ps.Nie jestem miki,on kiedyś pisał,że nie wróci.