pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A sory rzeczywiście komórka się pisze.Śpieszyło mi się.MSN w prasie mam serdecznie dość.
0
Mam zastępstwo więc komurka i fcbarca.com hehehe
Wkurzają mnie te gazety piszące codziennie o tym tercecie.Fajnie,że atak dużo strzela,ale bez jaj.Jak ktoś myśli,że wystarczy dobrze ustawić to trio,kazać drużynie grać pod nich i da to mistrza i lm,to wyprowadzam z błędu-nie wystarczy.
0
Nie wiem o co wszystkim chodzi z tym rewanżem u siebie.Jaka to różnica?Przecież można pierwszy mecz wygrać np.2:0 i dwumecz ustawiony.
1
Dziwił mnie w zeszłym sezonie pesymism przed meczami z City,ja tam uważałem Barcelone za faworyta.Jednak w 1/8 nie chce powtórki sprzed roku.
0
Piłkarzy ma Barca lepszych,ale sama 3 w ataku nie wygrała tego meczu.
2
Tak się traci dobrych piłkarzy...a potem kupują,a tu za 80 mln,a tu za 100,jakieś Neymargate i te sprawy.
0
Basel,Schalke lub Juventus.Mecz z Juventusem byłby atrakcyjny,oni są bardzo znaną i mocną firmą,a z drugiej strony średnio grają w Europie.To byłby dobry rywal.Uniknąć muszą Anglików.Arsenal niech awansuje do 1/4,a na City jakby coś to jeszcze przyjdzie czas.Leverkusen też może być,super się kojarzą.Pamiętne 7:1,ależ to była dominacja.
0
Nigdy nie widziałem tak dziwnego gola jak ten Legii:)
0
W Eurolidze walczą o 1 miejsce w grupie,a w krajowych rozgrywkach jak im idzie?
0
A taka szansa na puchar była,szkoda tego trofeum:(:)
1
Blanc się myli.Większość drużyny grała wczoraj dobrze,więc to nie tylko indywidualności decydowały.Mówienie,że samo MSN wygrywa większość meczy to uproszczenie.
0
Dobrze,że pressing wczoraj stosowali i co ważne całą drużyną,a nie jednostkowo.Potrafili szybko odpowiedzieć na strate gola. Brawo.Z tel. starego dalej pisze.
0
Nie wiem jak Pedro ocenić za wczoraj.W obronie sporo pomagał,nawet nie najgorzej mu szło,w ataku niewiele dawał,ale też bez jakiejś tragedii.Dam mu 5/10.
0
Mascherano mi się też wczoraj podobał,a piłkarzem meczu Messi.Przed meczem stawiałem na 1:1,po stracie 1-go gola jeszcze gorzej,ale na szczęście było inaczej.
Pamiętacie pewnie,jak LOL LOL napisał ode mnie wiadomość.Potwierdzam,że prosiłem go o to,a wybrałem jego,bo jest najbardziej aktywny.
0
Czy mnie się wygawało,czy Pedro był wczoraj na prawej obronie wystawiony?Podobało mi się jak wczoraj grali.Ter Stegen pomimo żadkich występów dobrze bronił,Iniesta całkiem nieźle i udział przy golu,Bartra zasłużył na pochwałe,no i atak skuteczny.
Tęskniliście za mną przez ten tydzień?
0
Nie wiedziałem,że Barcelona tak rzadko grała w lm w dawnych latach.
0
Niech Schalke wylosują.
0
Wracam!O 16:19 skończył mi się ban i już jestem.
Co do meczu to było to 1 spotkanie Barcy w tym sezonie,które widziałem i mam pozytywne odczucia.Pierwsze pół godziny takie sobie,a potem już ładnie było.Obrona niepewna,ale Bartra trzymał poziom,troche dziur w pomocy,ale dali rade.Dobry mecz Messiego,ładny gol Neymara,Suarez za dużo strat,ale gol i asysta go ratują.Ważna wygrana i 1 miejsce w grupie!
0
0
Z kim następny ligowiec?
0
Messi i Iniesta z lat 2009-12 i Roni,Eto'o z tamtych czasów.Czujecie to?
0
Nie wiem jakie są jego żądania finansowe,ale gdyby był skłonny iść na ustępstwa to mogliby go sprowadzić.Latem była szansa.
1
Do Batys;To świetnie.Jutro będzie na co popatrzeć.
Awans sobie zapewnili więc luz w rewanżu,można troche poszaleć.W lidze to ciężko będzie Real dogonić.
Dobra pa.Jutro wracam.
0
Gole ładne były?
1
Zawsze byłem za tym by Montoya grał w pierwszym.Dziwna jest ta sprawa z nim.
0
Awans w PK jest.Kiedyś zawalili zaliczke z Getafe,ale to jednak silniejszy rywal był.Nie pomógł nawet gol Leo w pierwszym meczu.
0
A już za tydzień Barce oglądam:)Nareszcie:D Licze na wygraną i 1 miejsce.
0
No 4:0 tak przyzwoicie.Pewna wygrana.
1
Do Moonglight:Dziękuje.
Meczu nie oglądam,ale dobrze,że gole strzelili gracze ostatnio bez formy.Dalej 3:0 jest?
0
I co ladnie grają?Kto na +,kto na -?