0

Wszystkiego dobrego życze wam wszystkim,użytkownikom,redakcji.Dużo zdrowia,pięknych meczy i emocji w 2015 roku.

0

Jest najlepszym piłkarzem w historii Szwecji,ale sportowcem Borg i to bez wątpienia.Wilander też był mistrzem,a tu Ibra gada,że zajmuje miejsca od 1 do 5.Szaleniec.

0

Będe oglądać ten turniej,fajne mistrzostwa i sporo kandydatów do wygranej.

1

Co on pieprzy?Jest najlepszym pikarzem,ale nie sportowcem.Borg wygrał ponad 50 tytułów rangi atp i 11 wielkoszlemowych.Sory Ibra,ale Borg jest lepszy od ciebie.

0

0

W tym roku zdecydowanie Neymar.

1

Pogba to pomocnik,więc następcą nie zostanie.Najlepiej gdyby Suarez nim został.Psg da 80 mln euro i wszyscy powinni być zachwyceni.

0

Wczoraj superpuchar Włoch w Katarze był,Tevez błyszczał,Buffon co on robił, to aż niemożliwe było.Sam pomysł grania meczu w Katarze mi się nie podoba,ale może ładnie zagrają.

0

Xavi nie ma talentu trenerskiego,widze to po wypowiedziach,ale może być przy piłce w innej roli,bo Xavi jest stworzony dla piłki.

2

Lepszy Laporta niż Bartomeu,ale myśle że Barcelona nie powinna iść tą drogą.Potrzebni są ludzie,którzy zmienią styl prowadzenia klubu.Wybierzmy 1 kandydata z tej strony,on dobierze swoją ekipe,ja zajme się kampanią i damy rade!
Laporta ma swoje wady i zalety,będzie lepszy niż obecny zarząd,ale to nie jest idealny kandydat.

0

Pique wraca do formy,a Pedro odzyskał błysk,żeby
tylko nie zaczęła się Pedrodependencja.

0

Fabrega$ ma troche racji,ale nie jest aż tak źle.Messi jest najlepszym piłkarzem Barcelony,ale jest jeszcze kilku którzy nie zawodzą.Fabregas to crack,pokazuje to sezon w sezon.

0

Mogli podać się do dymisji i byłby spokój.Zmiana na tym stanowisku nie robi różnicy.Zbierzmy się i idziemy po władze,startujemy w wyborach w 2016!

0

Te przedłużanie kontraktu to chwyt marketingowy zarządu,mydlenie oczu przed wyborami.Musimy się zjednoczyć,obalić tych ludzi i przejąć władze.
Do KroosTheBest:Mam prawo się wypowiedzieć!

0

W innych rozgrywkach jest lepiej,ale też nie za dobrze,Iniesta gra słabiej już od 2 lat,ale możliwe,że jak w końcu trafi to będzie to gol takiej wagi jak z Chelsea,lub Holandią.

0

Jestem mile zaskoczony,że Neymar inkasuje 5 mln euro na sezon,bo myślałem,że więcej.Klauzura też jest duża i dobrze.Podwyżka może być,ale do 7 mln,nie więcej.Przedłużenie umowy jest dobrym pomysłem,bo przy dłuższym kontrakcie będzie go można sprzedać za większe pieniądze.

1

Co do ankiety Mundo.Moje oceny:Enrique 4/10,Zubi 1/10
Transfery:Bravo 8/10,Ter 7/10,Rafinha 7/10,Rakitić 6/10,Mathieu 4/10,Douglas 2,5/10,Suarez 2/10,Verma 2/10.To jedyna prawda.

0

Wygrane piłkarzy nożnych i ręcznych,porażka koszykarzy i blamaż Barcy B.Czyli jest 2:2.

1

0:7 normalnie choćby z Bayernem grali.Dać im Munira,Douglasa może pomogą?

4

Rok się kończy więc pewnie niedługo pojawią się tutaj podsumowania minionych 12 miesięcy w wykonaniu klubu.Ponieważ mamy jednak świetną strone myśle,że warto by było umieścić artykuł z informacjami co działo się w tym roku na FCBarca.com.Można byłoby przedstawić najważniejsze wydarzenia z tej strony,najciekawsze,wymienić 20 najaktywniejszych użytkowników razem z liczbą postów w tym roku,pochwalić się sukcesami,wymienić redaktorów,którzy się tu udzielają,wybrać kilka cytatów z forum.Wiem,że to dużo pracy,ale jest jeszcze czas na przygotowanie,redakcja jest zdolna,a w razie czego kibice na pewno pomogą swoimi sugestiami.Przepraszam,że pisze nie na temat,ale skomentowałem już wcześniej artykuł,a uważam,że warto przemyśleć moją propozycje.
Co myślicie o moim pomyśle?

1

Messi w 5 lat 313 goli,ja w dwa więcej strzeliłem:)Szkoda tylko,że Leo strzela we wszystkich rozgrywkach na najwyższym światowym poziomie,a ja tylko kolegom ze szkoły:(

1

Nie ważne noga,ręczna,kosz czy hokej na trawie,ważne że jest puchar!Wielki weekend Barcelony najpierw 5:0 piłkarze,teraz puchar w ręcznej.Weekend sukcesów.

0

No drużyna załapała forme pod koniec tego słabego meczu.13:1 w dwóch ostatnich meczach nawet ze słabymi zespołami jest dobrym wynikiem,jest to jakiś wyznacznik formy,bo w ostatnich miesiącach od słabych po dupie dostawali.
Do rafcio1998:Już 14:)Mój rekord to chyba 13 było,więc pobity.Dziękuje wszystkim i życze miłych przygotowań do świąt.

0

Ten Bartomeu to by tylko chciał wódke pić.

16

Napewno są kandydatami,ale faworytami nie.

0

Prosze nie porównywać go do Ronaldo.O Cristiano piszą na rm.pl.

0

W tym sezonie wrócił do najlepszej wersji.
Do Piwo1017:Niby co źle napisałem?

0

Statystyki imponujące,jak co roku zresztą.Zdecydowanie najsłabszym rokiem Messiego był 2013,nie tylko o gole chodzi,ale o całość,a jego najlepsze lata to 2009 i 2011,ale w każdym roku gra dobrze.

0

Taktyka w mojej 11 to 4-3-3.Di Maria się nie znalazł tylko dlatego,że miał konkurencje w postaci Bale,bo swoją grą zasłużył,ale Gareth jeszcze bardziej.

0

Źle wybrał.Widać,że się nie zna.Piłkarz wielki,ale ekspert z niego żaden.
Najlepsza11:Neuer-Felipe Luis- Ramos-Kompany-Lahm-Schwainstiger(mogłem źle napisać)-Modrić-Kroos-Bale-Messi-Ronaldo.
To są najlepsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?