pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba to zmienić.
0
Ok,nie wiedziałem.
3
Barca musi grać na poziomie,nawet bez Messiego.
1
Siedzisz tak długo na sraczu?hehe
0
Tak naprawde,to co tam jest na tym instangram,bo nie wiem.A niech Messi obserwuje.
2
To jest słaby trener.Już moge to powiedzieć teraz,pół roku wystarczyło.
1
Dla mnie wszystko jest oczywiste-Enrique musi odejść.A Messi musi akceptować decyzje o posadzeniu na ławie,niezależnie od tego kto jest trenerem,a jak nie to też musi odejść.
1
Jest!To już za długo trwało.Pisałem,że idziemy po nich i są pierwsze efekty.Jedyne czego się obawiam,to że ten prezesik chce tym swoją dupe uratować,ale wywalenie Zubiego to bardzo pozytywna wiadomość,kto by nie był jego następcą to gorszy nie będzie.
1
0
Nie graj w totka,lepiej u buka.
0
23 Leo,58 Suarez,77 Pedro.
0
Wygraja 3:1.Leo,Suarez,Pedro-strzelcy.
0
Nic nie strzeli,3 punkty i git.
0
Nie da rady.1 gol max.
1
Kiedy to wymyslasz?
0
Trzeba patrzec obiektywnie,nie subektywnie,a nagrody Cr czy Leo mam w dupie,interesuje mnie jak graja i zdobywane puchary.
0
Ok,ale kto zna sie na footballu powie,ze Cr7 nie jest najlepszy w historii.Teraz ide dyskutowac o tym na rm.pl
0
100% racji masz.Jest super,ale nie tak jak oni.
0
Jest szansa na strate punktow przez Real.
0
Tak sie sklada,ze ja jestem ekspertem w rymach i stwierdzam,ze twoja poezja jest na niskim poziomie.
0
Kiedys nie podobaly mi sie te wiersze,ale poprawa jest:)
0
Lepsze masz wiersze niz kiedys.Jak na polski mi bedzie wiersz potrzebny to do Ciebie napisze.
0
Umiem.Zle nacisnalem.
0
Taki jak tutaj.
0
Czytajcie mnie tam czasem.
0
Taki sobie,tu jest lepiej.
0
Ja wierze w rezerwy.Od wczoraj pisze na rm.pl.
0
Co poza odp. bylo nie tak?
1
Odpowiedzi przy odwolaniu nie dostaje.
0
Ja tez nieslusznie bany dostaje.