0

Trzeba to zmienić.

0

Ok,nie wiedziałem.

3

Barca musi grać na poziomie,nawet bez Messiego.

1

Siedzisz tak długo na sraczu?hehe

0

Tak naprawde,to co tam jest na tym instangram,bo nie wiem.A niech Messi obserwuje.

2

To jest słaby trener.Już moge to powiedzieć teraz,pół roku wystarczyło.

1

Dla mnie wszystko jest oczywiste-Enrique musi odejść.A Messi musi akceptować decyzje o posadzeniu na ławie,niezależnie od tego kto jest trenerem,a jak nie to też musi odejść.

1

Jest!To już za długo trwało.Pisałem,że idziemy po nich i są pierwsze efekty.Jedyne czego się obawiam,to że ten prezesik chce tym swoją dupe uratować,ale wywalenie Zubiego to bardzo pozytywna wiadomość,kto by nie był jego następcą to gorszy nie będzie.

1

0

Nie graj w totka,lepiej u buka.

0

23 Leo,58 Suarez,77 Pedro.

0

Wygraja 3:1.Leo,Suarez,Pedro-strzelcy.

0

Nic nie strzeli,3 punkty i git.

0

Nie da rady.1 gol max.

1

Kiedy to wymyslasz?

0

Trzeba patrzec obiektywnie,nie subektywnie,a nagrody Cr czy Leo mam w dupie,interesuje mnie jak graja i zdobywane puchary.

0

Ok,ale kto zna sie na footballu powie,ze Cr7 nie jest najlepszy w historii.Teraz ide dyskutowac o tym na rm.pl

0

100% racji masz.Jest super,ale nie tak jak oni.

0

Jest szansa na strate punktow przez Real.

0

Tak sie sklada,ze ja jestem ekspertem w rymach i stwierdzam,ze twoja poezja jest na niskim poziomie.

0

Kiedys nie podobaly mi sie te wiersze,ale poprawa jest:)

0

Lepsze masz wiersze niz kiedys.Jak na polski mi bedzie wiersz potrzebny to do Ciebie napisze.

0

Umiem.Zle nacisnalem.

0

Taki jak tutaj.

0

Czytajcie mnie tam czasem.

0

Taki sobie,tu jest lepiej.

0

Ja wierze w rezerwy.Od wczoraj pisze na rm.pl.

0

Co poza odp. bylo nie tak?

1

Odpowiedzi przy odwolaniu nie dostaje.

0

Ja tez nieslusznie bany dostaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?