pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze zagrał w jubileusz?
0
Homosy mi nie przeszkadzaja.Jestem tylko przeciwny adopcji dzieci,bo to jest poje*ane.
0
Ronaldo jest królem asyst.
0
Czemu jedna?Manita ma być.
0
Nie,na 3 zakończy.
0
Ja jestem bardzo konsekwentny.
0
Nadal go zwalniam.
0
Co wy z tą przyra macie?
1
Drewno nie,ale sprzedać trzeba.
0
No Suarez słabiej gra od tego duo,ale i tak dobrze.
0
I już teraz są.Messi razy 3.
0
Zauważyłem...Ta trójka to fantastyczni piłkarze,ale nic z tego nie wynika.Trzeba kogoś sprzedać,by wzmocnić inne pozycje.
0
Hat trick.3:0 mi odpowiada.
0
A dobra pisze sory
0
Kto na 2:0 trafił?
1
Typowalem 1:0 po golu Leo więc teraz autobus.
0
No ładnie biegły:-)
0
Takie pierdoly zgłaszać?
0
Hahaha to było dobre.
0
Niestety nie o to chodziło:)
0
Jestem przeciwnikiem tego trio.
0
A ja za 2 tygodnie mam.Nawet fajny termin.
0
Wreszcie Arsenal wygrał z kimś mocnym,w lutym City znów dostanie lanie.
0
A tak tu jechali na Wengera za skład.
0
Wrozbita Maciej?Ja też przewiduje wyniki.
1
Legia to ku....
0
Arsenal zawsze będzie 3-4.
0
Napisz za co,bo powodów nie ma.
0
Każdy może kibicować komu chce,stąd pytanie.
0
Nie narzekaj to już studia,a ją jeszcze do szkoły chodzę:(