0

Dobrze zagrał w jubileusz?

0

Homosy mi nie przeszkadzaja.Jestem tylko przeciwny adopcji dzieci,bo to jest poje*ane.

0

Ronaldo jest królem asyst.

0

Czemu jedna?Manita ma być.

0

Nie,na 3 zakończy.

0

Ja jestem bardzo konsekwentny.

0

Nadal go zwalniam.

0

Co wy z tą przyra macie?

1

Drewno nie,ale sprzedać trzeba.

0

No Suarez słabiej gra od tego duo,ale i tak dobrze.

0

I już teraz są.Messi razy 3.

0

Zauważyłem...Ta trójka to fantastyczni piłkarze,ale nic z tego nie wynika.Trzeba kogoś sprzedać,by wzmocnić inne pozycje.

0

Hat trick.3:0 mi odpowiada.

0

A dobra pisze sory

0

Kto na 2:0 trafił?

1

Typowalem 1:0 po golu Leo więc teraz autobus.

0

No ładnie biegły:-)

0

Takie pierdoly zgłaszać?

0

Hahaha to było dobre.

0

Niestety nie o to chodziło:)

0

Jestem przeciwnikiem tego trio.

0

A ja za 2 tygodnie mam.Nawet fajny termin.

0

Wreszcie Arsenal wygrał z kimś mocnym,w lutym City znów dostanie lanie.

0

A tak tu jechali na Wengera za skład.

0

Wrozbita Maciej?Ja też przewiduje wyniki.

1

Legia to ku....

0

Arsenal zawsze będzie 3-4.

0

Napisz za co,bo powodów nie ma.

0

Każdy może kibicować komu chce,stąd pytanie.

0

Nie narzekaj to już studia,a ją jeszcze do szkoły chodzę:(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?