pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szansa na trofeum jest zawsze.
0
No racja,ale Everton po odejsciu Moysa Ural jeszcze lepiej,a w United 7 miejsce to troche wstyd.
0
Bale to geniusz,ale 100 mln nie jest wart.Za 46 to co innego.
0
Dziwna sytuacja,ale zmiana wyszla na dobre.
0
Ja tam nie widze nic zlego w zdradzie.
1
Song jest dobry,dziwie sie,ze Arsenal tego nie widzi.
0
Za 8 mln nie i koniec.Tello powinien wracac.
0
Denis musi wrócić.
0
Pisze zgodnie z regulaminem.
0
Na wyniki się to jednak nie przekłada
0
Nic lepszego do roboty nie było.Potem spacerowalem.
0
No nie za bardzo,ale bywało gorzej.
0
Wolałbym inną,ale może być.
1
Bartra musi być na stoperze,ale na Montoye też licze.
1
Inni też mogą odpalic.
0
Mogę pisać co chce!
0
Nie wiem co tu robi transfer Suareza.Rówie dobrze może być każdy inny transfer.
7
Na stronce Arsenalu jest super podsumowanie roku.Pisze ile było wejść na strone,ile komentarzy dodano,20 najaktywniejszych użytkowników,redaktorzy najwięcej piszący.Nasza strona jest lepsza,ale tego podsumowania to im strasznie zazdroszcze.
1
Sory za taki temat,ale przejrzałem komentarze z nocy sylwestrowej i okazało się,że mój komentarz był pierwszym w 2015 roku.Przyznam,że siedziałem z telefonem w ręku i czekałem by punkt 12 go napisać:D Udało się xd
1
Walka o mistrzostwo Anglii trwa w najlepsze,to może pomóc Barcelonie w awansie do 1/4 lm.
0
Tak niech wylatują jak najszypciej.To byłby początek zmian.
0
Fajna statystyka.Myśle,że teraz też strzeli.Z Pedro to się taki goleador zrobił:D
0
Najlepszym wydarzeniem roku świeża krew i wygrane GD.Ogólnie to mało dobrego.
Co myślicie o moim podsumowaniu roku na forum?
2
Przyszedł już czas na podsumowanie 2014 roku na FCBarca.com.Wiele działo się przez te 12 miesięcy i warto to opisać.Zaczne od redakcji.Dziękuje im za ten rok,uważam że dobrze wykonali swoją prace,były też niedociągnięcia,ale ogółem jest dobrze!Co innego modernatorzy,tu było źle.Jak były powody do bana to nie dawali go,a za głupoty były wręczane kary.Nie podoba mi się,że gdy się odwołałem to nie zawsze dostałem odp.
Teraz czas na poziom komentarzy.Moim zdaniem było sporo mądrych,treściwych i ciekawych dyskusji,choć częsty był brak obiektywizmu,niepotrzebne spiny itp.Ja starałem się pisać sensownie,ale kilka razy niepotrzebnie coś napisałem i przepraszam za to.
Ja osobiście znam tą strone od 2012,lecz 2014 rok był dla mnie wyjątkowy,ponieważ do sierpnia byłem biernym użytkownikiem,a 7 sierpnia utworzyłem konto i czułem się podekscytowany gdy 9 pisałem po raz pierwszy.
Było tu też sporo innychzdarzeń w 2014 jak ban dla mikiego który był sławny,utworzenie kont przez wielu użytkowników min.przeze mnie.
Najaktywniejszy był LOL LOL,ale jestem ciekaw jak wygląda top 20.Wiecie?
Najlepsi użytkownicy to:Don,destro,ja,jeszcze pare osób...pomyśle nad dalszymi nominacjami.
0
Na nowy rok Luisowi pozostaje tylko życzyć dobrej rundy wiosennej i wielkiego transferu latem.
0
W Brazylii dominował w ubiegłym roku.
1
W sumie gdyby siebie umieścił w tej 11 to nie byłoby w tym nic złego.
0
Zbyt krótko oglądam piłke by wytypować własną 11,ale troche bym tam pozmieniał.Taktyka taka mocno ofensywna u Ronaldo.
0
Ciekawe czy Fabregas utrzyma forme z jesieni,czy jak zwykle na wiosne poziom niżej.
0
W PL to piłkarze się nawet narąbać nie mogą w sylwestra xd