0

25 milionow to jego wartośc.

1

A tam,jest pijaństwo jest zabawa,nie ma pijaństwa,nie ma zabawy;p

0

Dobra wycofuje się:).

1

Ostatnio przełom 2012/2013 roku.

0

Zły tytuł,nigdzie nie padło,że chcą wygrać wszystko.Na końcu tylko powiedział,że jest zespół,który jest w stanie wygrywać.

2

I dobrze się stało.Koniec Kataru.

0

Daj mi spokój,poprawić można,a nie trzeba atakować od razu.

0

Alexis to najmniej zawalił,obrona była kiepska.

0

Oby Suareza nie było na okładce Mundo przez 3 dni,jak kiedyś Ronaldo w Asie.No,ale tu przynajmniej padł gol xd

1

No Benzema 4 miejsce.Wielki gracz.

0

Pamiętaj jednak,że Polska kadra zawsze ma ogromny sukces,porażkę i znów szczyt,jeśli mają mieć jakiś słabszy turniej to oby to były me,a nie np.IO.

0

3:2 Chelsea,a fajnie by było.

1

Tak,ale nie wymagałbym nic od nich.Mś w Polsce i Rio to były te główne cele.

0

Obecna drużyna wydaje się mniej stabilna,nie zachwyca tak i chyba jest nieco słabsza,ale ostatnio się poprawia,więc wygrana lm jest możliwa.

1

Te me to tylko przygotowania do Rio.Wynik na 2 plan schodzi.

2

Za krótko trwa ten rok by tak porownac.

0

No faktycznie dowalili z tymi rekordami,choćby Messi miał ich mniej.Ale już niedługo ja będę nową gwiazdą ich strony:)

0

Niech chodzi,ale nie podoba mi się jego praca w klubie.

1

Nie narzekaj.Polki też ładne:D

0

Przecinki byś jeszcze mógł stawiać,ale bez spiny:)

1

Czyli nie potrafią się bawić xd

0

Takie przebieranki to dla mnie głupie są,ale niech się bawią.Cieszcie się.

0

Dobry trener powinien dostać wyważony skład,a nie sam atak.

0

Z takich typowych snajperów to najlepszy obok Ibry i Suareza.

1

Są inne priorytety po skończeniu bana.Kolejny napastnik niepotrzebny.

0

A jak w meczu rewanżowym?

0

Już lepiej mogli sprowadzić Aguero od Suareza,a najlepiej gdyby wzmacniali inne pozycje,bo Messi i Neymar z lekką pomocą Pedro dają radę,no ale wyniki są,więc dam spokój,Zubiego też już nie ma i to jest wielki +.

0

Narazie tak,tylko jeszcze City czeka,ale są lepsi od nich według mnie.

0

Ale to porównanie Messi vs BBC nie ma większego znaczenia.Teraz Messi jest w najwyższej formie i tyle:)

0

Mnie nie obchodzi co ty piszesz,mam święte prawo pisać pod każdym newsem i nadal będę pisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?