pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
25 milionow to jego wartośc.
1
A tam,jest pijaństwo jest zabawa,nie ma pijaństwa,nie ma zabawy;p
0
Dobra wycofuje się:).
1
Ostatnio przełom 2012/2013 roku.
0
Zły tytuł,nigdzie nie padło,że chcą wygrać wszystko.Na końcu tylko powiedział,że jest zespół,który jest w stanie wygrywać.
2
I dobrze się stało.Koniec Kataru.
0
Daj mi spokój,poprawić można,a nie trzeba atakować od razu.
0
Alexis to najmniej zawalił,obrona była kiepska.
0
Oby Suareza nie było na okładce Mundo przez 3 dni,jak kiedyś Ronaldo w Asie.No,ale tu przynajmniej padł gol xd
1
No Benzema 4 miejsce.Wielki gracz.
0
Pamiętaj jednak,że Polska kadra zawsze ma ogromny sukces,porażkę i znów szczyt,jeśli mają mieć jakiś słabszy turniej to oby to były me,a nie np.IO.
0
3:2 Chelsea,a fajnie by było.
1
Tak,ale nie wymagałbym nic od nich.Mś w Polsce i Rio to były te główne cele.
0
Obecna drużyna wydaje się mniej stabilna,nie zachwyca tak i chyba jest nieco słabsza,ale ostatnio się poprawia,więc wygrana lm jest możliwa.
1
Te me to tylko przygotowania do Rio.Wynik na 2 plan schodzi.
2
Za krótko trwa ten rok by tak porownac.
0
No faktycznie dowalili z tymi rekordami,choćby Messi miał ich mniej.Ale już niedługo ja będę nową gwiazdą ich strony:)
0
Niech chodzi,ale nie podoba mi się jego praca w klubie.
1
Nie narzekaj.Polki też ładne:D
0
Przecinki byś jeszcze mógł stawiać,ale bez spiny:)
1
Czyli nie potrafią się bawić xd
0
Takie przebieranki to dla mnie głupie są,ale niech się bawią.Cieszcie się.
0
Dobry trener powinien dostać wyważony skład,a nie sam atak.
0
Z takich typowych snajperów to najlepszy obok Ibry i Suareza.
1
Są inne priorytety po skończeniu bana.Kolejny napastnik niepotrzebny.
0
A jak w meczu rewanżowym?
0
Już lepiej mogli sprowadzić Aguero od Suareza,a najlepiej gdyby wzmacniali inne pozycje,bo Messi i Neymar z lekką pomocą Pedro dają radę,no ale wyniki są,więc dam spokój,Zubiego też już nie ma i to jest wielki +.
0
Narazie tak,tylko jeszcze City czeka,ale są lepsi od nich według mnie.
0
Ale to porównanie Messi vs BBC nie ma większego znaczenia.Teraz Messi jest w najwyższej formie i tyle:)
0
Mnie nie obchodzi co ty piszesz,mam święte prawo pisać pod każdym newsem i nadal będę pisać.