pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Ja się trochę dziwię,że kibicujesz Realowi i tak chwalisz Barce,ale nie przeszkadza mi to.Nie ma nic złego w pisaniu na stronie rywala,ale oni ciągle hejtuja.Ja czasami piszę na rm.pl.Jaki masz tam nick?Ja taki jak tu
0
Cała trójka zapracowala na to bardzo dobrym meczem.
0
Szczęściarz.
0
Komentarz usunięty
1
Brakuje Montoi,Bartra do pierwszego
0
Też jestem za.
0
Z Psg dobrze wypadł
0
Lepiej jakby Montoya został
0
Ja miałem dalszą część snu i w 91 minucie Pedro strzelił z przewrotki zza pola karnego i wygrali 3:2
1
Manchester United
0
Dlatego powinni dziś zagrać na 2 napastnikow
0
Ilu Was tam jest?
1
Iniesta strzeli jeszcze ważnego gola w tym sezonie
0
Pisałes przeciez,że uważasz Bartomeu za dobrego prezesa i że powinien zostać na kolejną kadencję.
0
Nic ci nie wmawiam,
0
Wygląd na papierze mnie nie obchodzi,muszą przez kilka lat grać na wysokim poziomie.Verma i Douglas,no proszę Cię:DJa nie krytykuje wszystkiego,niektóre transfery chwale(bramkarze,Ivan)
0
Co do Neymara to nie ledwo po tym jak przyszedł,bo mam tu konto od 07.08.2014,ale nieważne.Ja wszystko rozumiem,nigdy nie pisałem że Neymar czy Suarez to słabi piłkarze,zawsze ich chwaliłem za umiejętności.Owszem obrońcy też zostali kupieni,ale z prawą obroną nadal jest problem,a w pomocy poza Ivanem i Xavim,który odchodzi po sezonie pusto,no ale ty ciągle chwalisz Bartomeu i uważasz go za super prezesa,więc wszystko jasne.Wiem za ile Alexisa sprzedali,pomyliłem się z Fabregasem,który został oddany za nędzne 33 mln.Już lepiej jakby twój kochany zarząd wcale go nie kupił,a Alexis miał jakość,nadal ją ma i nie trzeba było na siłę szukać napastnika,potrzeby był stoper-jest Mathieu,pomocnika nie ma,prawego obrońcy też nie i to jest ta polityka twojego zarządu,który o piłce ma takie pojęcie jak ty.O Thiago już wspominać nie będę
0
"Najlepszy atak wszechczasow" tu to pojechałes,są świetni ale żeby po 6 miesiącach wspólnego grania,gdzie jeszcze nic razem nie wygrali(trofea) pisać o najlepszym ataku to trzeba być zapatrzonym w te trio.Niech 3 sezony pograja i potem pisz.
Co do Alexisa to był obok Messiego najlepszym piłkarzem zeszłego sezonu w Barcelonie i odszedł za jakieś 33 mln euro.Sprawę prawej obrony i pomocy już przemilcze,bo przecież lepiej kupić Suareza jak atak jest dobry,zamiast kupić tam gdzie trzeba.A Wy jeszcze dajecie się nabrać na te gierki zarządu.Kupują gwiazdy,żeby cule na nich głosowali,bo głośne nazwiska najlepiej się sprzedają i liczą że im to da reelekcję
0
Jasne to jest to,że tylko szukasz spiny na tym forum
0
Nie,mam prawo pisać co chcę.Nie naruszam regulaminu
0
Wydawać można,ale szło to zrobić mądrzej,a nie jak ten Zubi
0
Ja wiem swoje,trzeba było Alexisa zostawić i wzmocnić prawą obronę
0
Jeśli tak uważasz to nie można stwierdzić kto jest najlepszy w historii,można napisać,że Messi jest najlepszy w naszych czasach
0
Ok 167 milionów,dzięki za poprawę
0
Zgadzam się,ale dalej uważam że bez nich też by szło zrobić wielką drużyne
0
Komentarz usunięty
3
Ja jestem za Montoya
0
Może Pele,Diego,Cruyff,ich można porównywać
0
Neymar-Suarez duet za 180 mln.Szczęście?