pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwóch z Realu na podium hmm
0
Poważnie?To mój błąd,byłem pewny,że mistrz kontra wice
0
Wtedy jest mistrz kontra wicemistrz
1
BBC>MSN,Barca>Real
2
Z czego się śmiałes?
0
Nie ma drugiej strony na której się tyle pisze co tu
0
Kto to jest Hudson?
0
Ale trzeba umieć korzystać z tego co kreuje pomoc-oni potrafią
1
W tym sezonie tak,ogólnie to chyba też indywidualnie nieco lepsze MSN,ale drużynowo to =.A Real ma jeszcze lepszą pomoc i to też dużo daje
0
Dlaczego MVP na ostatnim?
1
Coś takiego xd.
0
Też tak uważam.MVP
1
Nie rozumiem jak Real może mieć kompleks zwiazany z atakiem.Mają niesamowity i nie muszą się wstydzić
0
MSN jest chyba lepsze,ale BHC było bardzo skuteczne w sezonie 2011/12.
Najlepsze ataki jakie widziałem to
1.MVP-To był atak,strzelali,podawali i poprowadzili Barce do pucharów,ale tylko 1 dobry sezon niestety
2.BBC-Genialne trio Realu,w 2 sezony ok.200 goli,wygrana lm,drugi sezon z rzędu tworzą ofensywe Realu
3.MSN,BHC-Pierwszy atak gra se sobą krótko,a już tak wiele zrobił,drugi sial postrach w sezonie 11/12 i wygrał z Realem ligę rekordów
1
MSN nie ma najmniejszych szans na pobicie tego rekordu.17 goli nie zdobęda do końca.
0
Taka,że cytują jakieś głupoty z fioletowej,a są tam też lepsze komentarze.
P.S.Skrocili mi bana do 7 dni
0
Ja jako fan piłki nożnej mam inne podejście.
1
Kontuzje bardzo ułatwiają awans do finału.Robben i Lewy są kluczowymi graczami,ale dalej Bayern jest silny.
P.S.Wracam po banie
1
No właśnie,a mnie nie cytujecie jak piszę na fioletowej.Tylko jakiś trolli
0
Tylko 2 punkty straty,można zrobić remontade,comeback czyli powrót
2
Juve-Barca
Atletico-Bayern
Ja tak chcę
0
Spójrz na wcześniejsze mecze tych drużyn
1
4
Nie wiem,ale tutaj będzie mnóstwo komentarzy
0
Też uważam to za błąd
0
Jak będzie chciał to może.Ciekawe czy mu sam te skarpety kupił
0
Sam idź spać,albo sobie w internecie gwałty obejrz
0
Jednak Psg zbyt wiele nie znaczy w historii lm
0
Nikt nie zmienia nazwy i tak Porto dużo ugralo wygrywając pierwszy mecz z Bayernem
1
Dowodzenia Psg?Czy źle myślę?