0

Dwóch z Realu na podium hmm

0

Poważnie?To mój błąd,byłem pewny,że mistrz kontra wice

0

Wtedy jest mistrz kontra wicemistrz

1

BBC>MSN,Barca>Real

2

Z czego się śmiałes?

0

Nie ma drugiej strony na której się tyle pisze co tu

0

Kto to jest Hudson?

0

Ale trzeba umieć korzystać z tego co kreuje pomoc-oni potrafią

1

W tym sezonie tak,ogólnie to chyba też indywidualnie nieco lepsze MSN,ale drużynowo to =.A Real ma jeszcze lepszą pomoc i to też dużo daje

0

Dlaczego MVP na ostatnim?

1

Coś takiego xd.

0

Też tak uważam.MVP

1

Nie rozumiem jak Real może mieć kompleks zwiazany z atakiem.Mają niesamowity i nie muszą się wstydzić

0

MSN jest chyba lepsze,ale BHC było bardzo skuteczne w sezonie 2011/12.
Najlepsze ataki jakie widziałem to
1.MVP-To był atak,strzelali,podawali i poprowadzili Barce do pucharów,ale tylko 1 dobry sezon niestety
2.BBC-Genialne trio Realu,w 2 sezony ok.200 goli,wygrana lm,drugi sezon z rzędu tworzą ofensywe Realu
3.MSN,BHC-Pierwszy atak gra se sobą krótko,a już tak wiele zrobił,drugi sial postrach w sezonie 11/12 i wygrał z Realem ligę rekordów

1

MSN nie ma najmniejszych szans na pobicie tego rekordu.17 goli nie zdobęda do końca.

0

Taka,że cytują jakieś głupoty z fioletowej,a są tam też lepsze komentarze.
P.S.Skrocili mi bana do 7 dni

0

Ja jako fan piłki nożnej mam inne podejście.

1

Kontuzje bardzo ułatwiają awans do finału.Robben i Lewy są kluczowymi graczami,ale dalej Bayern jest silny.
P.S.Wracam po banie

1

No właśnie,a mnie nie cytujecie jak piszę na fioletowej.Tylko jakiś trolli

0

Tylko 2 punkty straty,można zrobić remontade,comeback czyli powrót

2

Juve-Barca
Atletico-Bayern
Ja tak chcę

0

Spójrz na wcześniejsze mecze tych drużyn

1

4

Nie wiem,ale tutaj będzie mnóstwo komentarzy

0

Też uważam to za błąd

0

Jak będzie chciał to może.Ciekawe czy mu sam te skarpety kupił

0

Sam idź spać,albo sobie w internecie gwałty obejrz

0

Jednak Psg zbyt wiele nie znaczy w historii lm

0

Nikt nie zmienia nazwy i tak Porto dużo ugralo wygrywając pierwszy mecz z Bayernem

1

Dowodzenia Psg?Czy źle myślę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?