1

No naprawdę jest co wspominać.Tyle już tu napisałem

1

Dzisiaj napisałem swój 3000 komentarz!

0

Depayowi daleko do niego

0

Też mi się tak wydaje,ale Eden to wspaniały piłkarz

0

Strzelał ogorkom,ale robił to bardzo czesto,a słabym też trzeba umieć strzelać.Dziwię się tylko,że z Suareza gdy tu przychodził nikt się nie śmiał,że strzela słabym,a z Ronaldo cały czas

0

Jak myślicie Eden Hazard w Barcelonie to możliwe?

0

Wszystko jest możliwe.Daje 17-18% szans na awans Psg

0

Nie chcesz polskiej drużyny w elicie?

0

Wytłumaczy mi ktoś co w moim pisaniu jest trollingiem?Jestem tu,bo lubię piłkę,a Fcbarca.com to najlepsza strona klubowa

0

Ja nie kibicuje Barcelonie,wszystko mi jedno gdzie on gra

0

Co ma pochwalenie Alexisa za gole do awansu Barcy?

0

I co napisze?

1

Ale zawsze jest ktoś kto tęskni

0

Nie mówię o zp,a gdyby tego nie strzelił to nie byłoby finału

1

Skąd wiesz,że nikt?

0

Nie trolluje,tylko chwale Alexisa za dobrą grę.Gole Suareza dadzą Barcelonie awans do półfinalu lm,jest on lepszym piłkarzem niż Alexis.Teraz Ci pasuje?

0

Bale 17 goli 10 asyst,nie jest źle

0

No właśniem,mnie też coś czasami szwankuje

0

Pisaliscie,że Alexis jest teraz bez formy i że w sumie Barcelonie opłacało się go sprzedać,a tu wczoraj dał awans do finału Fa Cup

1

Chodzi o kupowanie młodych piłkarzy z zagranicy do akademii.Odpowiedzialnosc ponosi za to cały nieudolny zarząd,ale bardziej winny jest Rosell

0

Mnie cały czas pisze o językach,nawet w PW,to powinien je znać...

0

Już wiem skąd te pytanie do mnie.Tutaj podobno każdy zna języki.Osobiście proponuje napisać do Mario VeB,messi1599,albo riko oni napewno znają hiszpański

0

Komentarz usunięty

1

Bardzo śmieszne,myślałem że ty znasz,jak zawsze mi piszesz żebym się uczył języków,a jednak taki poligota z ciebie nie jest

0

Komentarz usunięty

0

Dlaczego pytasz?Nie znam,a Ty?

0

Obydwa niesamowicie.Swoją drogą dziwią mnie ludzie,którzy piszą,że MSN jest o klasę lepsze.Wynik 93:89 tego nie pokazuje

0

Ile goli w tym sezonie ma BBC?

0

Jestem nieletni,nie mogę pić piwa

0

Piszą tu jeszcze jacys unserzy z tamtych lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?