pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No naprawdę jest co wspominać.Tyle już tu napisałem
1
Dzisiaj napisałem swój 3000 komentarz!
0
Depayowi daleko do niego
0
Też mi się tak wydaje,ale Eden to wspaniały piłkarz
0
Strzelał ogorkom,ale robił to bardzo czesto,a słabym też trzeba umieć strzelać.Dziwię się tylko,że z Suareza gdy tu przychodził nikt się nie śmiał,że strzela słabym,a z Ronaldo cały czas
0
Jak myślicie Eden Hazard w Barcelonie to możliwe?
0
Wszystko jest możliwe.Daje 17-18% szans na awans Psg
0
Nie chcesz polskiej drużyny w elicie?
0
Wytłumaczy mi ktoś co w moim pisaniu jest trollingiem?Jestem tu,bo lubię piłkę,a Fcbarca.com to najlepsza strona klubowa
0
Ja nie kibicuje Barcelonie,wszystko mi jedno gdzie on gra
0
Co ma pochwalenie Alexisa za gole do awansu Barcy?
0
I co napisze?
1
Ale zawsze jest ktoś kto tęskni
0
Nie mówię o zp,a gdyby tego nie strzelił to nie byłoby finału
1
Skąd wiesz,że nikt?
0
Nie trolluje,tylko chwale Alexisa za dobrą grę.Gole Suareza dadzą Barcelonie awans do półfinalu lm,jest on lepszym piłkarzem niż Alexis.Teraz Ci pasuje?
0
Bale 17 goli 10 asyst,nie jest źle
0
No właśniem,mnie też coś czasami szwankuje
0
Pisaliscie,że Alexis jest teraz bez formy i że w sumie Barcelonie opłacało się go sprzedać,a tu wczoraj dał awans do finału Fa Cup
1
Chodzi o kupowanie młodych piłkarzy z zagranicy do akademii.Odpowiedzialnosc ponosi za to cały nieudolny zarząd,ale bardziej winny jest Rosell
0
Mnie cały czas pisze o językach,nawet w PW,to powinien je znać...
0
Już wiem skąd te pytanie do mnie.Tutaj podobno każdy zna języki.Osobiście proponuje napisać do Mario VeB,messi1599,albo riko oni napewno znają hiszpański
0
Komentarz usunięty
1
Bardzo śmieszne,myślałem że ty znasz,jak zawsze mi piszesz żebym się uczył języków,a jednak taki poligota z ciebie nie jest
0
Komentarz usunięty
0
Dlaczego pytasz?Nie znam,a Ty?
0
Obydwa niesamowicie.Swoją drogą dziwią mnie ludzie,którzy piszą,że MSN jest o klasę lepsze.Wynik 93:89 tego nie pokazuje
0
Ile goli w tym sezonie ma BBC?
0
Jestem nieletni,nie mogę pić piwa
0
Piszą tu jeszcze jacys unserzy z tamtych lat?