1

Co tam śmiesznego jest?

0

Co było przyczyną awarii forum.Bo już nie wiedziałem co mam robić

0

Nie,ale lepiej się upewnić.Niektórzy piszą tak,że z kontekstu coś innego wynika

0

Na zdjęciu jest,myślałem że jeszcze gra.Jak zagrał Iniesta?

0

To według Ciebie jest lepszy Silva czy Pique?

0

Jak spisuje się Iniesta?

0

Dobrze grają,czy taki mecz z obowiązku?

0

Co za koszmar.

0

Poważnie?

0

Gram też,gdy nie gram to piszę

0

Powiedziałbym nawet,że jak bez głowy

0

To tak choćbym o sobie czytał

0

Tak tu teraz widzę,że dużo tu gimnazjalistow...ale nie każdy musi być od razu gimbem

0

Zawsze wszyscy mają to samo

0

I jak Ci wyszło?

0

Co się zmieniło na stronie?

0

Ja sądzę,że tamta wersja mobilna była lepsza,ale jest też pare plusów

1

Nice work-świetna robota

0

No właśnie.Po co dalej szukać? Xd

0

To nie jest trolling

0

Powodzenia,te egzaminy to durnota ale nie denerwuj się.Co to znaczy Appetite for destruction?Taki mały test,bo w czwartek z języków jest egzamin.
Fc Porto myślę,że ma 50% szans na awans,może im się uda

0

Nie było wcale mocnej krytyki Suareza ze strony prasy

1

Real Madryt.pl.

4

To napisz to dobrze

3

Życzę wszystkim gimnazjalista powodzenia na tym bzdurnym egzaminie.Tak szczerze kto z Was jutro pisze?

5

Real też fauluje,a mecz Barcelona-Atletico to też promocja hiszpańskiej piłki

1

Ty się specjalizujesz w tych wycieczkach,nie potrafisz normalnie walczyć na argumenty,to ja stosuję twoje metody.

3

Brawa dla Suareza,że tak szczerze się wypowiedzial

2

Don Corleone z pewnością ma więcej do napisania od ciebie,przynajmniej wiedzę piłkarska posiada i nie czepia się innych forumowiczow o wszystko.

0

Tak,dla ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?