pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tam śmiesznego jest?
0
Co było przyczyną awarii forum.Bo już nie wiedziałem co mam robić
0
Nie,ale lepiej się upewnić.Niektórzy piszą tak,że z kontekstu coś innego wynika
0
Na zdjęciu jest,myślałem że jeszcze gra.Jak zagrał Iniesta?
0
To według Ciebie jest lepszy Silva czy Pique?
0
Jak spisuje się Iniesta?
0
Dobrze grają,czy taki mecz z obowiązku?
0
Co za koszmar.
0
Poważnie?
0
Gram też,gdy nie gram to piszę
0
Powiedziałbym nawet,że jak bez głowy
0
To tak choćbym o sobie czytał
0
Tak tu teraz widzę,że dużo tu gimnazjalistow...ale nie każdy musi być od razu gimbem
0
Zawsze wszyscy mają to samo
0
I jak Ci wyszło?
0
Co się zmieniło na stronie?
0
Ja sądzę,że tamta wersja mobilna była lepsza,ale jest też pare plusów
1
Nice work-świetna robota
0
No właśnie.Po co dalej szukać? Xd
0
To nie jest trolling
0
Powodzenia,te egzaminy to durnota ale nie denerwuj się.Co to znaczy Appetite for destruction?Taki mały test,bo w czwartek z języków jest egzamin.
Fc Porto myślę,że ma 50% szans na awans,może im się uda
0
Nie było wcale mocnej krytyki Suareza ze strony prasy
1
Real Madryt.pl.
4
To napisz to dobrze
3
Życzę wszystkim gimnazjalista powodzenia na tym bzdurnym egzaminie.Tak szczerze kto z Was jutro pisze?
5
Real też fauluje,a mecz Barcelona-Atletico to też promocja hiszpańskiej piłki
1
Ty się specjalizujesz w tych wycieczkach,nie potrafisz normalnie walczyć na argumenty,to ja stosuję twoje metody.
3
Brawa dla Suareza,że tak szczerze się wypowiedzial
2
Don Corleone z pewnością ma więcej do napisania od ciebie,przynajmniej wiedzę piłkarska posiada i nie czepia się innych forumowiczow o wszystko.
0
Tak,dla ciebie.