pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jest się czym chwalić,jak Ronaldo załatwił w SE to też go chwalilismy na forum.
0
To dobrze,jak szybko leci to znaczy że jest fajnie,gorzej jak się dłuży.
0
Za Luiza dostał duże pieniądze i wyszedł na swoje.
0
Bez podtekstów xd Ja prawdę napisałem.
0
Trolling ty prowadzisz każdą odpowiedzią na mój komentarz.Jak cię nudze,to nacisnij ignoruj,tak wiem że pierwszy raz słyszysz o takiej opcji.
0
No dobra żartowałem,ich zachowania są drażniące i męczące,a ja nie jestem trollem!!
4
Iniesta od 2 lat słabo ciągnie
0
Oni są slawni,bogaci,mądrzy,kulturalni-wzory mężczyzn.Prawdziwi ludzie sukcesu.W wojsku też by rządzili
2
Onet hahaha.
0
Przecież w półfinale też może być Barca-Real
0
No bo to są prawdziwi mężczyźni.
0
Tak jak miesiąc temu.
0
24.05.2014
6
To Ronaldo i Bale
0
Death*
0
Co to jest deatch?
0
Otwarty to ma twój real
0
Mnie się podobał
0
Ronaldinho ma się dobrze.
0
Kto?
1
Nie ważne kto strzela,ważne kto wygrywa,wczoraj nie było zwycieskiego Realu.
3
Opisujesz swoją grę?
0
Montoya też dzisiaj dobrze zagrał.
0
Mnie nie zamyka ust,ale ja tylko krytykuje gdy mam powód,teraz mogę tylko go pochwalić.
0
Tak,to Ty wygrałes zakład.Barca-Psg 1:1 zakład?
0
Bo może być naprawdę dobra,da się tak skład dobrać,by było dobrze.
0
Nie,zły wybór.
0
Benzema i Bale potrafią strzelać gole.
0
Ofensywny pomocnik jest właśnie od kreacji.
0
Słaba ta taktyka.
Ja bym dał dzisiaj 4-4-2