0

Bo jest się czym chwalić,jak Ronaldo załatwił w SE to też go chwalilismy na forum.

0

To dobrze,jak szybko leci to znaczy że jest fajnie,gorzej jak się dłuży.

0

Za Luiza dostał duże pieniądze i wyszedł na swoje.

0

Bez podtekstów xd Ja prawdę napisałem.

0

Trolling ty prowadzisz każdą odpowiedzią na mój komentarz.Jak cię nudze,to nacisnij ignoruj,tak wiem że pierwszy raz słyszysz o takiej opcji.

0

No dobra żartowałem,ich zachowania są drażniące i męczące,a ja nie jestem trollem!!

4

Iniesta od 2 lat słabo ciągnie

0

Oni są slawni,bogaci,mądrzy,kulturalni-wzory mężczyzn.Prawdziwi ludzie sukcesu.W wojsku też by rządzili

2

Onet hahaha.

0

Przecież w półfinale też może być Barca-Real

0

No bo to są prawdziwi mężczyźni.

0

Tak jak miesiąc temu.

0

24.05.2014

6

To Ronaldo i Bale

0

Death*

0

Co to jest deatch?

0

Otwarty to ma twój real

0

Mnie się podobał

0

Ronaldinho ma się dobrze.

0

Kto?

1

Nie ważne kto strzela,ważne kto wygrywa,wczoraj nie było zwycieskiego Realu.

3

Opisujesz swoją grę?

0

Montoya też dzisiaj dobrze zagrał.

0

Mnie nie zamyka ust,ale ja tylko krytykuje gdy mam powód,teraz mogę tylko go pochwalić.

0

Tak,to Ty wygrałes zakład.Barca-Psg 1:1 zakład?

0

Bo może być naprawdę dobra,da się tak skład dobrać,by było dobrze.

0

Nie,zły wybór.

0

Benzema i Bale potrafią strzelać gole.

0

Ofensywny pomocnik jest właśnie od kreacji.

0

Słaba ta taktyka.
Ja bym dał dzisiaj 4-4-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?