0

Brawo,ale Barca nie jest wcale uzależniona od tej trójki

1

Tak to często wygląda na tej stronie.

1

Montoya napewno nie jest 2 półki niżej.

7

Montoya sobie poradzi

0

A ja strzelam regularnie

0

Nie,robi błędy ale ma też genialne interwencje i strzela gole

0

Nie znam i dobrze,a to jest polska strona i będę po polsku pisać

1

No ale nie kibicuje Barcelonie,to może inaczej na to patrzę...

1

A ja sobie wyobrażam i piszę czasem na rm.pl,kanonierzy.com

0

Dlatego właśnie nie grałem nigdy w żadnym klubie.

0

Za dużo bajek,teraz patrzysz na mecze jak na bajki

0

I jak wam wychodziło?

0

Komentarz usunięty

0

Strzelił na Euro 2012 w półfinale

0

Dużo błędów robi,ale to dobry obrońca.

0

Napisałem,że zapraszam do rzeczowej dyskusji,jeśli nie potrafisz takowej prowadzić to mi nie odpisuj

0

Być może,ja przetłumaczylem dosłownie.

0

Dodam,że średnia ocen użytkownikow to równe 7,czyli prawie nie ma różnicy.

0

Średnia moich ocen dla 11-tki to prawie 7,więc nie rozumiem komentarza.

0

Player of the year oznacza po polsku gracz roku

1

Manita to chyba nie tylko 5:0,ale strzelenie 5 goli w jednym meczu,ale taka klasyczna to 5:0,o czym najlepiej wie Real.

0

Tak w 1999 był,United 2:1 po 2 golach w doliczonym czasie.

0

Jak widać w każdym z tych sezonow pojawiały się remisy,co nie wróży dobrze na ten sezon xD

0

Jeszcze Mathieu 5,5

0

Moje oceny:Ter:7,Alba 7,Masche 7,Montoya 6,5 Busi 7,5 Rakitic 6,Iniesta 5,5 Pique(wiem,że wcześniej go miałem napisać) 6,5 Messi 7,Neymar 7,Suarez 8,Xavi 6,5 Adriano 5,5
Co myślicie o tych ocenach?Zapraszam do rzeczowej dyskusji

0

O Barcelonie pisałem.

0

Komentarzy jest pełno

0

A dobra,101 MPS

0

105 goli,nie pobije tego MSN

0

Bo on to miał przewidzieć,że mu Luiz strzeli?Mistrz Anglii i puchar ligi to i tak sukces.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?