pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo,ale Barca nie jest wcale uzależniona od tej trójki
1
Tak to często wygląda na tej stronie.
1
Montoya napewno nie jest 2 półki niżej.
7
Montoya sobie poradzi
0
A ja strzelam regularnie
0
Nie,robi błędy ale ma też genialne interwencje i strzela gole
0
Nie znam i dobrze,a to jest polska strona i będę po polsku pisać
1
No ale nie kibicuje Barcelonie,to może inaczej na to patrzę...
1
A ja sobie wyobrażam i piszę czasem na rm.pl,kanonierzy.com
0
Dlatego właśnie nie grałem nigdy w żadnym klubie.
0
Za dużo bajek,teraz patrzysz na mecze jak na bajki
0
I jak wam wychodziło?
0
Komentarz usunięty
0
Strzelił na Euro 2012 w półfinale
0
Dużo błędów robi,ale to dobry obrońca.
0
Napisałem,że zapraszam do rzeczowej dyskusji,jeśli nie potrafisz takowej prowadzić to mi nie odpisuj
0
Być może,ja przetłumaczylem dosłownie.
0
Dodam,że średnia ocen użytkownikow to równe 7,czyli prawie nie ma różnicy.
0
Średnia moich ocen dla 11-tki to prawie 7,więc nie rozumiem komentarza.
0
Player of the year oznacza po polsku gracz roku
1
Manita to chyba nie tylko 5:0,ale strzelenie 5 goli w jednym meczu,ale taka klasyczna to 5:0,o czym najlepiej wie Real.
0
Tak w 1999 był,United 2:1 po 2 golach w doliczonym czasie.
0
Jak widać w każdym z tych sezonow pojawiały się remisy,co nie wróży dobrze na ten sezon xD
0
Jeszcze Mathieu 5,5
0
Moje oceny:Ter:7,Alba 7,Masche 7,Montoya 6,5 Busi 7,5 Rakitic 6,Iniesta 5,5 Pique(wiem,że wcześniej go miałem napisać) 6,5 Messi 7,Neymar 7,Suarez 8,Xavi 6,5 Adriano 5,5
Co myślicie o tych ocenach?Zapraszam do rzeczowej dyskusji
0
O Barcelonie pisałem.
0
Komentarzy jest pełno
0
A dobra,101 MPS
0
105 goli,nie pobije tego MSN
0
Bo on to miał przewidzieć,że mu Luiz strzeli?Mistrz Anglii i puchar ligi to i tak sukces.