pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Deportivo łatwiej,w razie straty punktów z Atletico
0
Jakoś w zeszłym sezonie nie potwierdziło się to.Jeden Leo to za mało.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Na swoje obrażanie popatrz
0
Trzeba było nie pisać do mnie
0
Komentarz usunięty
0
Ty mi płaczesz na PW,po co do mnie napisałeś tą wiadomość o wymownym tytule "troll"?
0
Teraz wygrywają w Juventusie
0
Jak Barca straci punkty to dla niej korzystne jak nie będzie strajku
3
Ty nic nie potrafisz napisać,tylko atak na innych?
0
Wytłumacz swój komentarz
0
Pisz w języku polskim
0
Ja nie widziałem
0
Muller ma bardzo duży udział w tych sukcesach
0
Ja nie,w Barcelonie też były takie wypowiedzi po 0:4
4
Najlepsza obok Ibry
0
Tak,ale przy strajku to byłoby takie niecodzienne zakończenie.
0
Jest dobry,to napewno
1
Taki scenariusz może być Real wygra w następnym meczu,Barca przegra,Real mistrzem,finał cdr nie rozegrany,finał lm przegrany i Barca bez pucharu xd
0
Zgadzam się.Pogba tak,ale do 50 mln,już wystarczy że przepłacili za Ibre,Neymara czy Suareza
0
Czyli w "moim wypadku" są inne zasady?
0
Zależy czy przyszedłby bogaty inwestor
0
Nie mówmy o finałach,to zwykłe mecze,ważne ale finały są tylko 2.A teraz proszę kogoś z redakcji lub użytkownikow,by pokazali mi punkt regulaminu który złamałem pytając o tłumaczenie z angielskiego,bo chyba za coś tego bana dostałem.
0
Komentarz usunięty