0

Z Deportivo łatwiej,w razie straty punktów z Atletico

0

Jakoś w zeszłym sezonie nie potwierdziło się to.Jeden Leo to za mało.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Na swoje obrażanie popatrz

0

Trzeba było nie pisać do mnie

0

Komentarz usunięty

0

Ty mi płaczesz na PW,po co do mnie napisałeś tą wiadomość o wymownym tytule "troll"?

0

Teraz wygrywają w Juventusie

0

Jak Barca straci punkty to dla niej korzystne jak nie będzie strajku

3

Ty nic nie potrafisz napisać,tylko atak na innych?

0

Wytłumacz swój komentarz

0

Pisz w języku polskim

0

Ja nie widziałem

0

Muller ma bardzo duży udział w tych sukcesach

0

Ja nie,w Barcelonie też były takie wypowiedzi po 0:4

4

Najlepsza obok Ibry

0

Tak,ale przy strajku to byłoby takie niecodzienne zakończenie.

0

Jest dobry,to napewno

1

Taki scenariusz może być Real wygra w następnym meczu,Barca przegra,Real mistrzem,finał cdr nie rozegrany,finał lm przegrany i Barca bez pucharu xd

0

Zgadzam się.Pogba tak,ale do 50 mln,już wystarczy że przepłacili za Ibre,Neymara czy Suareza

0

Czyli w "moim wypadku" są inne zasady?

0

Zależy czy przyszedłby bogaty inwestor

0

Nie mówmy o finałach,to zwykłe mecze,ważne ale finały są tylko 2.A teraz proszę kogoś z redakcji lub użytkownikow,by pokazali mi punkt regulaminu który złamałem pytając o tłumaczenie z angielskiego,bo chyba za coś tego bana dostałem.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?