0

Minutę,niektórym całą dobę trwa.

0

Czasami pomagali.

0

Dlaczego Piszczek nie zagra?

0

Chrześcijanie też nie są dobrzy,zależy wszystko od ludzi,a nie od wyznawanej religii ale z klubami sprzedającymi się zgadzam.

1

Po jednym słabym sezonie skreślasz piłkarza?

0

Naucz się czytać.

0

Nie interesuje mnie twój plan lekcji,jak najpóźniej kończyłes lekcje o 14 to chyba często uciekałes z lekcji.

1

W szkole też mogą pisać.

0

Do drugiej?Widać gimnazjum jeszcze przed tobą,mogą mieć nawet do czwartej.Jako absolwent gimnazjum wiem jak jest.

0

Nie napisałem,że jest słaby tylko że Ronaldo lepszy.Nie widzisz różnicy?

8

To jeszcze długo nie będziesz spać.

0

Nigdy tak nie napisałem.Nie kłam.

0

Isco to lepszy transfer,bo kosztował jakoś 35 mln a za takiego piłkarza to mało.Di Maria dobry transfer,25 mln,cztery lata dobrej gry i sprzedaż za ponad 70 mln,Luka i Kroos dobre zakupy,ale porażek znacznie więcej.

2

Najlepsza piłkarska strona w Polsce,są też wady ale teraz nie będę o nich pisać.Też dostrzegam tą magię.Pisząc o tych ludziach myślałes też o mnie?

2

A tak tu pisano,że Perez się ośmiesza tym transferem.Ja też go nie chwaliłem,ale nie pisałem że James jest słaby.

0

Perez i De Gea to Bóg polowania.

18

Lubię takich fanatycznych kibiców.

2

Niekoniecznie.

1

Komentarz usunięty

0

Dziękuję Ci,kochany jesteś.

0

Bramkarze im się udali,ale ci ich inni kupieni piłkarze(i niekupieni) to dramat.Tylko Depay świetny jest.

1

Pierwszy raz o nim słyszę po tym transferze,nie oglądam League 1,ale gdyby był tyle wart to wszyscy by o nim mówili,a tak nie było.Musi być dobry ale nic więcej.

4

190 mln to by był interes.United głupieje odkąd nie ma Fergusona,on się jako jedyny w tym klubie znał na piłkarzach.

7

Poddaje się.

1

Może za ostro,ale racja jest.Jeszcze żeby to były przemyślane transfery,ale nie co roku kupowanie piłkarzy po 100 mln tylko po to by kupić jakąś gwiazdę.To jest chore.

0

Ludzie straciłem pamięć.City było ukarane za nie przestrzeganie finansowego fair play 2 lata temu czy mi się wydaje?

0

Real Madryt frajerem lata,United wicemistrzem.

5

Moim zdaniem United powinni sprzedać De Gee w styczniu,wtedy pokazaliby Realowi,że nie dostanie wszystkiego czego chce,De Gea by dostał za gwiazdorstwo,a Manchester zarobiłby i tak ok.20 mln za pół roku przed końcem kontraktu.Genialne.

0

Dlaczego skończeni?De Gea może siedzieć na ławce,a jak zagra to ma bronić,łaski nie robi.Valdes dlaczego skończony?

0

Audi Cup jest rozgrywane co dwa lata(może się mylę).Barca grała w 2011 roku wygrywając puchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?