pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Minutę,niektórym całą dobę trwa.
0
Czasami pomagali.
0
Dlaczego Piszczek nie zagra?
0
Chrześcijanie też nie są dobrzy,zależy wszystko od ludzi,a nie od wyznawanej religii ale z klubami sprzedającymi się zgadzam.
1
Po jednym słabym sezonie skreślasz piłkarza?
0
Naucz się czytać.
0
Nie interesuje mnie twój plan lekcji,jak najpóźniej kończyłes lekcje o 14 to chyba często uciekałes z lekcji.
1
W szkole też mogą pisać.
0
Do drugiej?Widać gimnazjum jeszcze przed tobą,mogą mieć nawet do czwartej.Jako absolwent gimnazjum wiem jak jest.
0
Nie napisałem,że jest słaby tylko że Ronaldo lepszy.Nie widzisz różnicy?
8
To jeszcze długo nie będziesz spać.
0
Nigdy tak nie napisałem.Nie kłam.
0
Isco to lepszy transfer,bo kosztował jakoś 35 mln a za takiego piłkarza to mało.Di Maria dobry transfer,25 mln,cztery lata dobrej gry i sprzedaż za ponad 70 mln,Luka i Kroos dobre zakupy,ale porażek znacznie więcej.
2
Najlepsza piłkarska strona w Polsce,są też wady ale teraz nie będę o nich pisać.Też dostrzegam tą magię.Pisząc o tych ludziach myślałes też o mnie?
2
A tak tu pisano,że Perez się ośmiesza tym transferem.Ja też go nie chwaliłem,ale nie pisałem że James jest słaby.
0
Perez i De Gea to Bóg polowania.
18
Lubię takich fanatycznych kibiców.
2
Niekoniecznie.
1
Komentarz usunięty
0
Dziękuję Ci,kochany jesteś.
0
Bramkarze im się udali,ale ci ich inni kupieni piłkarze(i niekupieni) to dramat.Tylko Depay świetny jest.
1
Pierwszy raz o nim słyszę po tym transferze,nie oglądam League 1,ale gdyby był tyle wart to wszyscy by o nim mówili,a tak nie było.Musi być dobry ale nic więcej.
4
190 mln to by był interes.United głupieje odkąd nie ma Fergusona,on się jako jedyny w tym klubie znał na piłkarzach.
7
Poddaje się.
1
Może za ostro,ale racja jest.Jeszcze żeby to były przemyślane transfery,ale nie co roku kupowanie piłkarzy po 100 mln tylko po to by kupić jakąś gwiazdę.To jest chore.
0
Ludzie straciłem pamięć.City było ukarane za nie przestrzeganie finansowego fair play 2 lata temu czy mi się wydaje?
0
Real Madryt frajerem lata,United wicemistrzem.
5
Moim zdaniem United powinni sprzedać De Gee w styczniu,wtedy pokazaliby Realowi,że nie dostanie wszystkiego czego chce,De Gea by dostał za gwiazdorstwo,a Manchester zarobiłby i tak ok.20 mln za pół roku przed końcem kontraktu.Genialne.
0
Dlaczego skończeni?De Gea może siedzieć na ławce,a jak zagra to ma bronić,łaski nie robi.Valdes dlaczego skończony?
0
Audi Cup jest rozgrywane co dwa lata(może się mylę).Barca grała w 2011 roku wygrywając puchar.