pedroroddrriguues
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
13 obserwujących
13 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real 6:0,rywal był słaby ale jednak złapali formę,najpierw 5:0,teraz 6:0.
0
Możliwe,dziwni są w takim razie.
1
Wszyscy tu wierzą że Espanyol specjalnie przegrywa?
0
Dlaczego?Rzuty karne to element gry.
0
Będzie w tym sezonie rywalizacja w Bundeslidze czy znów Bayern wygra bez trudu?
0
Komentarz usunięty
0
Jasne Teksas...
0
I bardzo dobrze,wreszcie Legia ma jakiś dobry pomysł.
0
Jak oceniasz ten dorobek?
1
Szczególnie ten ostatni;) Druga liga najlepsza.
0
Nie będę tu pisać na ten temat bo to nie jest strona na takie dyskusje,komentarze są usuwane,kończę wątek.
0
Interesuje się większymi problemami niż niepodległa katalonia,to problem lokalny.
0
Te referendum,którego wynik byłby wiążący będzie?
0
Też jestem zdania,że Bravo jest lepszym bramkarzem od Ter Stegena,ale przy jego kontuzji tylko Ter zostaje.Nie martw się tak,gdy ma swój dzień to potrafi fenomenalnie bronić.
Uchodźcy...jestem na nie!Pomagajmy,ale inaczej.
0
W twojej sprawie do mnie piszą na priv.
0
Jeżeli tak to zrozumiałe są ich dążenia:-)
0
Tak właściwie to poza historią,w dzisiejszych czasach katalonia ma się gorzej od reszty Hiszpanii,że tak bardzo chcą się odłączyć?
0
Wydaje mi się że tak.Wygra Chelsea.
0
Wygra Manchester United.
0
Nasza walka już drugi rok trwa,chyba nigdy się nie skończy.Masz rację cieszmy się meczem!
0
On jak zawsze kłamie,nigdy żadnego piłkarza Barcy nie nazwałem słabym i wiele razy pisałem że Barca powinna wygrać łatwo.
0
No tak,więcej punktów za mecz z Atletico nie dostaną:-)
0
O co chodzi?
0
Wiosna jest ważniejsza ze względu na pk i lm,w lidze to nie ma żadnego znaczenia.
0
Wiem że z finału lm.
0
Liga składa się z dwóch rund,kluczowa jest stabilność.Mistrzostwo decyduje się na przestrzeni całego sezonu i obydwie rundy są tak samo ważne.Tracić punkty nigdy nie jest dobrze,ale na przestrzeni całego sezonu każda drużyna to zrobi kilka razy.
1
Wcale nie taki mały,wyjazdowa wygrana z Atletico przy problemach kadrowych to byłby ważny krok w stronę mistrzostwa.
0
Zdjęcie bym już zmienił.
Co do meczu to wszystko jest możliwe ale powodów do spokoju nie ma.Ja stawiam remis,ale może się też okazać że jedna z drużyn wysoko wygra ten pojedynek.
0
Chciałbym żeby obydwie drużyny do końca sezonu biły się o mistrzostwo.
0
I obydwaj bardzo wysoko pokonali swoich rywali.