1

"Będzie je wykonywał i już.Jest najlepszy."Enrique w delikatny sposób przekazał,że według niego nikt w klubie nie potrafi strzelać karnych.

0

Myślę,że Celta nie należy do czołówki ligi,czwartego miejsca długo nie utrzymają,ale zrobili duże postępy i może powalczy Vigo o ligę europejską.

0

Z Eto'o ogromny błąd ta słynna wymiana z dopłatą,a za rok sprzedaż Ibry,Toure może sam chciał odejść,ale mogli spróbować go przekonać.

0

Sezony 2012/13 i 2013/14 nie były już tak dobre,nie szukam winnych tylko stwierdzam fakt.

1

*Toure.

0

Skąd wiesz że nikt nie strzela lepiej od Messiego w klubie?

0

"Raz kiedyś nie strzeli".15 razy nie trafił.

0

Nie chodzi o to co mnie się podoba,tylko o wiedzę.Dlaczego Messi powinien strzelać karne?1 powód.

0

Ale jednak Real jest silny,ale Anoeta bardzo niewygodne,mobilizują się na Barce.

0

Jak widzisz wiele ludzi chce zmiany,a ty tylko agresją odpowiadasz.

1

"i dobrze wiemy komu najbardziej" o kim myślałes?

1

Masz całkowitą rację,dwaj najlepsi piłkarze na świecie powinni walczyć tylko o to co można dawać drużynie.Messi słabo wykonuje karne,a Ronaldo od paru lat fatalnie wolne i tak świetni piłkarze sami doskonale o tym wiedzą.Z drugiej jednak strony trener jest od tego i to oni powinni po obserwacjach na treningach wyznaczyć kto ma strzelać.Niestety tego nie robią.W Barcelonie karne moim zdaniem dobrze strzelałby Ivan,Suarez lub Iniesta ale to tylko moje zdanie.

1

Oczywiście że to powinien zrobić trener,ale jeżeli on nie ma odwagi to niech Leo sam powie,że karne mu nie wychodzą i żeby ktoś inny spróbował.

1

Tak oczywiście układ Realu z Fifa...

0

Jutro trudny wyjazd,ale moim zdaniem sobie poradzą.Strata punktów nie będzie jakimś wielkim problemem,ale myślę że wygrają 3:1.Najtrudniejsze wyjazdy to według mnie
1.Bernabeu
2.Calderon
3.Anoeta
4.San Mames
5.Mestalla

0

Nie,8 mu do wyrównania brakuje,czyli 9 by pobić rekord,ale tak myślę że w trzech nie strzeli i po dwunastu pobije:-)Tak sobie zgaduje,ale przy Leo nawet te 9 meczy jest możliwe;)

0

Wiedziały tylko była tak masakryczna pomoc,wszyscy w najwyższej formie,do tego atak i jakoś to szło.Autobusy się pojawiały już w drugim sezonie

0

Ważne są punkty,ale nie zawsze dadzą radę w drugiej połowie strzelać,warto czasami coś w pierwszej trafić.

0

Dwunastu meczy będzie potrzebował na pobicie tego rekordu.

0

Opowiedz coś więcej o tym xD

0

Napisałem powyżej.

1

Twój avatar mi się podoba;D Z karnymi też się zgadzam.

0

Karne to on często marnuje.

0

Przynajmniej logicznie myślisz,w 2010 ten brak Sneijdera w trójce...2013 to delikatna obniżka Leo i szczyt Riberego,a 2014 to za wszystko a szczególnie mundial w którym bez Neuera Niemcy by w 1/8 skończyli.

0

Ronaldo miał wyjątkowy rok,ale te parady Neuera na mundialu a także w Bayernie przez większą część roku mnie przekonały.

0

Też tak uważasz czy czytałes moje komentarze na ten temat i stąd wiesz?

0

Niestety nie.

0

Robiłem to wiele razy,2010 Sneijder,2013 Ribery,2014 Neuer,argumenty ci już pisałem gdy pisałeś ze mną ze swojego drugiego konta i nie będę się powtarzać.

0

Tak z ciekawości-dlaczego zp jest dla Was tak ważna?Bez tej nagrody też wiemy kto był najlepszy.

0

Myślę,że najtrudniej będzie zająć te miejsca 1-3.Ja w zeszłym sezonie dopiero w styczniu zacząłem typować i nie miałem już na nic szans,a teraz się zagapiłem i mi pierwsza kolejka przepadła;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?