0

@mkord Ta osoba na którą jest zarejestrowany telewizor/umowa telewizja z którymś z operatorów. Analogicznie z radiem np. główny właściciel samochodu powinien płacić, nawet jak jest ich kilka wpisanych w dowodzie.

0

@barcelonaLM Akurat kwestia długu TVP to prosta zmiana prawa, która poprawi ściągalność abonamentu np. zamiast obecnego nieudolnego systemu ściągania abonamentu przez pocztę polską, mamy np. opłatę którą skarbówka ściąga przy rocznym PIT. Gdyby ściagalność abonamentu była ok, to dług nie byłby problemem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pacior95 Akurat przykład Araujo jest słaby to najgorszy z naszych stoperów jeśli chodzi o grę z piłką przy nodze.

1

@LM10GOAT Nie winie Peni, tylko doceniam Matsa, w zeszłym sezonie ile on setek wyjął, nawet w tym.

0

@Seledynowy + od zmiany bramkarza z Pena stracił 12 goli w 7 meczach, czyli 1,7 na mecz, wobec Matsa w tym sezonie 15 goli w 17 meczach, czyli 0,9 gola na mecz, to jest przepaść.

0

@tbas Ja mam wrażenie że 1 połowa potrafimy zagrać gdy przeciwnik jest mocny typu Real, Atleti. Im gorszy rywal np. Almeria, Granada, Celtą itd. to 1 połowa jest koszmarna. Wygląda to jakby piłkarze wychodzili na słabych rywali z myślą że jakoś się wygra i potem wygląda to koszmarnie. Xavi musi coś z tym zrobić, bo naprawdę nasze 1 połowy przeciwko mocnym rywalom nie wyglądają tak źle jak przeciwko słabym rywalom.

1

@Firestone Ja mam takie wrażenie że Raphinha jest często pod grą i psuje 4 na 5 akcji, ale dlatego że jest często pod grą to robi liczby. Np. taki Felix to często całkowicie znika w meczu i niby nie widać dużych pudeł w grze, ale często jednocześnie go nie widać w ogóle.

0

@insp1re Już nie przesadzajmy. Od meczu z Realem zagraliśmy 8 meczy, 3 razy Fermin zagrał w 1 składzie (Sociedad, Alaves, Antwerpia). Mógł dostać 1 mecz więcej, ale dla mnie naturalne jest że na najważniejsze mecze próbowaliśmy wyjąć Frenkie, Pedri, Gundo.

0

@Rl9k1nG A już miesiąc później Valverde poleciał ze stołka po porażce w Superpucharze, mając 1 miejsce w lidze i wygraną grupę w LM. Natomiast w kwestii tego meczu z Interem warto podkreślić szkoleniowca Interu wtedy czyli Conte, który ma czarny pas w kompromitacjach europejskich.

6

Napoli przeciwko hiszpańskim klubom;
23/24 - przegrane mecze w grupie z Realem
21/22 - przegrany dwumecz z Barca Xaviego
20/21 - przegrany dwumecz z Sociedad w grupie + przegrany dwumecz w fazie pucharowej przeciwko Granadzie
19/20 - przegrany dwumecz z Barcą Setiena
16/17 - przegrany dwumecz przeciwko Realowi
15/16 - przegrany dwumecz przeciwko Villareal
14/15- przegrany dwumecz przeciwko Bilbao
Ostatnie wygrany dwumecz Napoli to sezon 11/12 i rywalizacja z Villareal. Napoli nigdy nie pokonało Barcelony w meczu. Byłbym bardzo rozczarowany ewentualną porażką z tymi kelnerami.

0

@Rl9k1nG Wiesz Xavi grał już z Napoli 2 lata temu i ograł ich bez problemu. Byłbym zdziwiony, jakby nagle się teraz to odwróciło.

0

@Kamiloza91 Barca faworytem jakies 65-35. Lider ligi włoskiej nie jest w stanie ograć 6 drużyny ligi hiszpańskiej, to nie przesadzajmy ze 5 Napoli da radę Barcelonie.

0

@DonMatteo901 Z drugiej strony nie potrafili wygrać grupy z Sociedad, które jest 6 w tabeli ligi hiszpańskiej.

0

@Swistus172 Tam jeszcze dodam, że ten bramkarz Villareal to niezły ogórek jest. Nawet my zdobyliśmy 4 bramki przeciwko nim, mając niecałe 3xG. Chłop w ogóle im nie pomaga.

8

@Sawik_10 A potem przychodzi LM i nagle tylko 2 ekipy angielskie potrafią wyjść z grupy.

0

@partymaker Dlaczego potężne xG? Liverpool miał 2,6 , a wczoraj my grając padake 3,5. Więc jak masz mniej niż Barcelona grająca w ten sposób to xD.

2

@adi7adi8 Oglądałem sporo meczów Leverkusen w tym sezonie i dla mnie ten Boniface jest mocno przecenianym zawodnikiem, chłop marnuje na potęgę sytuacji. Dla zobrazowania xG na poziomie 13.27 i ma 8 goli, taki Kane z xG 13.15 wykręca 18 goli, taki Guirassy z xG 11.8 ma 16 goli. Barcelona cierpi na słabą skutecznośc, a Ty chciałbyś gościa który pudłuje na potęge.

1

@Kuba_1 Superpuchar jest możliwy. Osasuna jako rywal nam leży i zawsze ich ogrywamy ostatnio. Potem ewentualny finał z Atleti/Real. Atleti zawsze z nami przegrywa, więc tez powinno byc ok, gorzej jak Real wygra z Atleti wtedy finał 50/50.

1

@Aragorn33 Gdyby nie byli dogadania to jak wyjaśnisz że za poprzednich rządów PO jak było głosowanie i trybunał stanu dla Ziobry to nagle część posłów PO nie przyszła na głosowanie i wniosek przepadł. Oczywiście skażą kilka osób ale zdzwilbym gdyby sięgało to np. Kaczyńskiego

1

@FcPortoFan1999 Tak spojrzałem w bilans Pepa i Klopp jest minimalnie lepszy od niego 11-6-12, najciemniej pod latarnią :)

Update:
W sumie tak patrzę w bilans Pepa i duże zaskoczenie to bilans przeciwko Solskjaer 4-1-4 czyli są na remis i to wszystkie mecze były City-United.

2

@FcPortoFan1999 Pep ma dodatni z Tuchelem, pamiętaj że grali ze soba w Bundeslidze i to zarówno gdy Tuchel był w Mainz i w Dortmundzie. Bilans to 6-3-3 na korzysc Pepa.

3

@P33ck Ciekawe ilu jest menadżerów przeciwko którym grał Guardiola i nie ma z nimi dodatniego bilansu zwycięstw.

0

@Firestone Czy Laporta też jest fanatykiem Xaviego?, bo jeśli tak to zostanie z nami długo.

0

@HypeR Taki zestaw drużyn nie będzie możliwy do wylosowania, dodatkowo z grupy wychodza 24 z 36 ekip, więc sztuką jest nie wyjść z grupy w przyszłej LM.

0

@Ptasior No właśnie jak będą mieli dzień jest słowem klucz. Oni mają mnóstwo słabych meczy, ile znasz drużyn którym Barcelona w ciągu ostatnich lat wrzuciła manitę? Nie bez powodu przegrali z Rangers, Spartą Praga w grupie. Oni nawet nie potrafią ograć ostatniej w tabeli Almerii. Ten ich dzien trafia się raz na wiele meczy.

1

@FcPortoFan1999 Betis spokojnie do ogrania, to drużyna słabsza od Rangers czy Sparty Praga, spokojnie w zasięgu Legii.

2

@Kamiloza91 Wszystko kwestia ceny, za powyżej 50mln nie.

0

@mekston Z tego co wiem, nie liczy się chyba łączny wynik drużyn, tylko średni w przeliczeniu na zespół, a Newcastle i MU były ostatnie w grupie i to jest spory problem dla nich. Decydujące będzie postawa AV i Liverpool w LE i LKE czy nie poświecą tego pucharu w imię walki w lidze, bo w grupie mozna grac 2 skałdem, ale jak przyjdzie do playoff to już tak nie tak bardzo.

0

@DonMatteo901 Ciekawa walka bedzie miedzy Niemcami, Anglia i Włochami o te 2 miejsce w LM na przyszły rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?