1

Lemine out to znaczy że wracamy do wygrywania :D

1

O kurde, ale żeby nas PSG uczyło podejścia to już za wiele :)

0

PIerwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu. W drugiej PSG wyraźnie lepsze. Szkoda kilku sytuacji bo mogliśmy wygrywać nawet 3-1 i potem niestety czegoś zabrakło w II połowie. Akurat w przypadku Flicka jestem niemal pewny że jakieś wnioski z tego zostaną wyciągnięte.
Moje są takie że Olmo nie wrócił z wakacji, brakuje jednak Inigo, Martin dobry raczej do zadań defensywnych i w ofensywie za wiele nie wnosi, Rashford poza przebłyskami chyba jeszcze potrzebuje czasu, Kounde nieco niższa forma niż w poprzednim sezonie, Lewy jak nie dominujemy to jest niemal bezużyteczny.

0

Widzę Real zagrał świetny mecz. Very nice :)

0

Ale zrobił Onanę

10

Ale masakra z Gavim, byle to się nie skończyło jak z Fatim albo Umtitim. Niech chłop wraca ale niech wraca na dobre i to do wysokiej formy.

0

@Comentateiro chyba nie bardzo skoro od razu przechodzisz do osobistych przytyków. Czasami warto oderwać myśli od piłki bo to tylko sport. A forum to tylko forum a nie miejsce do udowadniania swojej racji. Fajnie że podoba Ci się Dembele jako zwycięzca... Mi nie. I to tyle.

0

@MessiForeverTheBest a real w tym roku też sobie odpuścił?

0

@Starrk moim faworytem był Vitinha oraz Rapha ale cóż... mimo wszystko dla mnie to rozczarowanie

0

@Comentateiro nie spoć się za bardzo. Ciężko Ci udźwignąć że ktoś może mieć inna opinię?

1

Nie mowie że Yamal powinien wygrać ale złota piłka dla Dembele to jest jednak smutny żart

0

Ciekawe czy będą karły?

0

Jak wygra dembele to pęknę ze śmiechu. Jak wygra Yamal to mniej.

3

Kolejny dowód na to że prasa to tylko po to już istnieje by siać zamęt i newsy wyciśnięte z tyłka.

22

@Eklerek to już jest chore

1

@LukaszFan dlatego można kupić np. S25 za 1000 mniej i też będzie ok ;)

1

@tbas od budowania szacunku do kultury, tradycji, wartości chrześcijańskich są inne przedmioty :D np. religia, historia... Co on pierdoli?

0

Lewy wczoraj coś niewidoczny. Mam nadzieję że trochę podbije formę bo niepokojąco to wygląda. Wiem że ostatnio strzelił dublet ale patrzę na to trochę tak że Valencia ostatnio regularnie dostaje od nas mocne lanie. To już nie jest tak mocna ekipa jak kiedyś. Poza tym, jakby nie było, to wszedł na zmęczonego już rywala.
Więc jeśli z mocniejszymi drużynami ma to wyglądać jak wczoraj to średnio to widzę.

0

@tbas serio... Już naprawdę mam dość tych durnych komentarzy Trumpa. Co za debil.

1

Ale Janek to normalnie takie piłki czasami wyciąga że MATS to już może pakować graty i szukać klubu. Nie spodziewałem się czegoś takiego. Mam do MATSA ogromny szacunek bo był moment że był najlepszy ale obecnie to nie ma podejścia do Janka.

0

@ProMILs nie chciałem gościa załamywać ;)

1

@directedbyfcb wszystko zależy od tego jakie ma plany. Ale jakbym miał robić papier dla papierka to wolałbym dobra zawodówkę skończyć. Albo ostatecznie zrobić mgr w uczelni krzak.

21

@Kgorecki2500 komunikacja społeczna wydaje się pięknym wstępem do bezrobocia

0

@adamek20151 a czy ja powiedziałem że ktoś nie ma prawa? :) powiedziałem że tego nie rozumiem, to chyba różnica nie?

@Ku84fcb kibic

0

@PuszkinFan Bo ATM też wydało miliony :)

0

Nigdy tego nie zrozumiem, jak można być tak... nawet nie wiem jak to nazwać... by tatuować sobie ryj trenera albo piłkarza na klacie. To chyba jakiś inny stan umysłu.

0

Ostatnio jakoś utknąłem na kilku stronach i nie bardzo mogę znaleźć sobie miejsce w którym da się poczytać coś sensownego. Macie jakieś swoje strony na których regularnie przebywacie lub sprawdzacie jakieś może bardziej rzetelne wiadomości lub jakieś info ze świata technologii lub inwestowania?

0

@draxidox dlaczego on chodzi po bazarze w mundurze?

0

To jak? Już gotowi na przecieki ukazujące zw. Złotej Piłki? Ja wiem kto wygrał! To zawodnik klubu z Europy.

4

@Safrani Dość dużo korzystam z gestów i to akurat na iPhonie jest kiepskie. W każdej apce inaczej. Ostatecznie kupiłem S25 bo dochodzi do tego lepsza integracja z AI plus jednak lepszy benchmark. Jedynie zdjęcia wypadają nieco lepiej na iPhonie.
Długo się wachałem ale i tak wziąłem androida mimo że mam maca jako kompa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?