0

@MesQueUnClub_87 Kurde, oczywiscie że to człowiek pociąga za spust. Broń raczej sama nikogo nie zabije, że prawda? A Dostęp do broni sprawia że właśnie Ci chorzy czasami ludzie z niej tak korzystają. Kirk mówił o idealnym świecie, gdzie każdy szanuje prawo i wie co może a co nie. I tu się właśnie mylił.

0

@MessiForeverTheBest chyba nie bardzo zrozumiałeś co napisałem

1

Jakie to znamienne że gość który wspiera posiadanie broni zginął w ten sposób. Zgadzam się z nim. To nie broń zabija. Ale ludzie to ludzie. Zawsze trafi się ten jeden który nie pasuje do tego idealnego świata gdzie ludzie mając Dostęp do broni będą używali jej zgodnie z przepisami.
Szkoda chłopa. Poza wiarą w Boga w wielu tematach mówił do rzeczy.

0

@tbas doskonale wiem że ważniejszy jest pilot i że to są lata pracy. Pilotów z tego co wiem to nam akurat nie brakuje a sprzętu wręcz przeciwnie.

@Benz a kto powiedział że mają wejść? Wystarczy sam fakt że sąsiednie kraj toczy wojnę z krajem który już całkowicie przestawił gospodarkę na wojenną. Wystarczy pomyśleć...

8

Żal pilota i rodziny, to jest w ogóle najważniejsze.
Ale aby w tych czasach, gdzie za granicą ruscy się gotują, tracić F16 na pokazie Airshow to trochę amatorka i co najmniej lekki wstyd. Wizerunkowo wygląda to fatalnie. Zresztą nie tylko wizerunkowo.
Ostatnio miałem okazję podziwiać ćwiczenia francuskich pilotów w dniu święta rewolucji francuskiej. Beczki kręcili po 10 razy w ciągu 15 minutowego pokazu. Przy czym nie korzystali z maszyn do służby w działaniach wojskowych. A my bierzemy samolot bojowy, obecnie podstawę naszego lotnictwa i rozwalamy bo trzeba ludzi bawić.

8

zdecydowane NIE dla odejścia Fermina. Nam właśnie tego serca jakie mają teraz młodzi potrzeba. Niektórzy już by go sprzedali bo nie jest najlepszym pomocnikiem na świecie. No pewnie że nie jest bo to wciąż gówniarz. Daje głębię składu i przy takiej obsadzie pomocy w przypadku kontuzji też daje możliwości. Szczególnie w przypadku kontuzji Olmo.

1

Te neswsy o Ferminie to niezła ściema. Oni muszą się zmawiać, że kiedy kto co wypuści.

13

Jedno z najpiękniejszych uczuć gdy strzelamy autobusom w doliczonym czasie zwycięska bramkę.

0

@Eklerek jakby CR odwalił taką beksę to by pół laBamby trąbiło. To taki ciąg dalszy upadku kariery zawodnika który mógł być wielki. W zasadzie to był wielki w Barcy, że potem to już tylko postępujący regres.

0

@Maciej_7 Doskonale rozumiemy, że nie da się obecnie być fanem MU:)
Witamy w naszym gronie. Pro tip... Nie polecam laBamby podczas meczów.

5

Niby 34 lata ale patrząc na to jakim był szefem w poprzednim sezonie szkoda że Inigo odchodzi. Będzie ciężko go zastąpić.

1

@Abi6 apple po wielu latach na win przesiadłem się i jest lepiej

0

@BORO_12 Tak, ale ma kontrakt i dodatkowo nie został uprzedzony że Barca planuje wymianę bramkarza. Też byś się podkładał gdyby ktoś Ci zrobił taki numer? Wcześniej mówiąc że jesteś kapitanem i ważnym elementem dla drużyny?

1

Mi tego co się dzieje wokół MATSA zawsze będę tym, który będzie popierał rozstanie z kapitanem w sposób godny i stosowny.
Dziennikarze jak zwykle odpowiednio podgrzewają atmosferę co mnie dodatkowo wkurza.
Zawsze krytykujemy m.in. Real za to jak utylizuje swoich zawodników. Jakby nie było, wolę nie iść tą drogą.
A MATSA trochę rozumiem. Gość ma ciężko ostatnio. Rozwód, kontuzja, która raczej kończy jego karierę na najwyższym poziomie i teraz wypchnięcie z klubu. Rozumiem, choć to też nie powód by ciągnąć tak wysoką pensję. Dlatego rozwiązanie powinno być gdzieś po środku i mam nadzieję, że uda się im je znaleźć. Szkoda by było żegnać takiego zawodnika w sposób tak nieelegancki.

2

Jeśli ktoś bierze za coś kasę i nie jest do tego jednocześnie zmuszany to co tu się czepiać? Podobno mamy wolną wolę.

0

Znowu ludzie nabrali się na F.Romano. ile to już razy?:) najważniejsze że na stronie pierdzidyliard artykułów na tem temat:D

0

Fajny wydaje się ten transfer Joana ale kurde... no coś mi nie gra jeśli zawodnik decyduje się na przejście do odwiecznego rywala. Szczególnie, że jest ich wychowankiem. Mega dziwne uczucie... zupełnie ten transfer mnie nie jara przez to.

0

Trochę nie wierzę w ploty o MATSIE. Moim zdaniem to nagonka dziennikarzy. Oni już potrafią wszystko napisać. No ale zobaczymy...czas pokaże.

2

@Pressinho Chyba i to i to.

1

@J4no dorzuciłbym jeszcze kilka kwestii ale te akurat widzę jako kluczowe.

0

@CLS63AMG Trzaskowski popełnił masę błędów podczas tej kampanii. Mimo wszystko media robią swoje. A PiS swój wizerunek opiera na takich filarach że mogliby wystawić żula spod żabki a ludzi i tak by głosowali bo głosują na PiS i tyle.

6

Jak to ktoś kiedyś powiedział, Polacy sami się załatwią, trzeba nam tylko na to pozwolić. I to się spełnia.
Kolejny prezydent, który będzie w trakcie trwania swojej prezydentury uczył się angielskiego i pewnie będzie nieraz większym memem niż Duda.
Ile przysług będzie musiał wyświadczyć, ile uwalić ustaw, ilu złodziei będzie teraz mogło skorzystać na tym, że będą siedzieli cicho w sprawie przeszłości Nawrockiego?
To była szansa na przynajmniej próbę wykorzystania tego co daje nam UE, a przede wszystkim tego, by naprawić polskie sądownictwo.
Patrzę na ten wybór jak na olbrzymie zagrożenie dla naszego kraju, w który szczerze mówiąc dziś tracę wiarę. To będą kolejne zmarnowane lata. Polityka PiS sprawdziła się, skłócenie społeczeństwa, upadek prawa i edukacji (najwięcej głosów na K.N. wśród osób z wykształceniem podstawowym), i gadanie z mównicy wszystkiego co się da.

0

@FanBarcy22 jednak sporą część zachodniej Polski to jakieś 60-70 procent dopiero. Ze wschodu już po 80-90 zliczone. Kluczowe będzie ostanie 20% obwodów.

0

@Hosh możliwe. Nie mam wielkich nadziei ale widzę że np. mazowieckie i wielkopolskie nie spłynęło w znacznej części. Poza tym sporo z miast jeszcze nie weszło i zagranicznych obwodów więc po cichu liczę.

2

Jeszcze niby 30% obwodów. Liczę że jednak nie Nawrocki. Jeśli tak to tracę już wiarę w ten naród i chyba cały gatunek ludzki...

0

@misterio to pierwsza z brzegu. Nawet nie szukałem.

2

Widzę giga hejt na MATSA a wystarczy obok minusów zestawić jego plusy. Pierwsza z brzegu kompilacja...


2

Gratulacje dla LE! Nie dla PSG, dla LE. Drugi tryplet, LM zdobyta z dwoma klubami. Nawet jak się ma kupę forsy to nie zawsze da się to zrobić, co pokazały poprzednie ekipy PSG nawet z Messim, Neyem i Mekembe.

7

Mimo że nie znoszę PSG to chciałbym by wygrał Lucho i utarł nosa tym którzy mówili że to trener któremu się pofarciło.

2

@TR3YWAY nie mam zegarka:D to najlepsze podejście. A jak widzę facetów z zegarkiem większym od ich głowy to myślę że coś poszło nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?