prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że obecnie USA rządzą małe mózgi i fiutki. Może do biznesu to mają głowę ale niestety chyba zapomnieli, że na świecie jest nie tylko USA. Niech sobie podnoszą cła, niech grają kartą America FIrst. W Europie i na świecie nie brakuje krajów które grają kartą patriotyzmu jeśli chodzi o biznes. Ale też wiele osób patrzy zwyczajnie na zakupy poprzez koszt. Podejrzewam, że jednak dla wielu konsumentów nie zrobi wielkiej różnicy czy będzie jeździć autem europejskim lub chińskim, a nie amerykańskim. O innych produktach już nie wspomnę. Może z Apple nie będzie tak łatwo bo tu już i jakość i marketing i przywiązanie do marki udało się bardzo dobrze wypracować. Ale co do reszty?
0
Komentarz usunięty
0
Widzę że sporo zachwytów nad PSG ale poza tym że faktycznie kreowali sytuacje to Dembele standardowo. Ma setki i ich po prostu nie wykorzystuje. Fakt drybluje i walczy ale potem idzie dośrodkowanie w bramkarza albo do nikogo. Także nie bardzo wiem czym to się różni od jego standardu, chyba tylko tym że całe PSG gra teraz po prostu lepiej. Ale też z drugiej strony oglądałem tylko skrót więc nie jestem w stanie w 100% ocenić.
7
Kurde co ja widzę, lament że PSG przegrało... nawet jeśli trenuje ten klub LE to chce by poszedł na dno, razem z bąbelkiem dembelkiem
2
Wielki mecz Szczęsnego! Ściana! Pedri to też ostatnio kosmos jeśli chodzi o formę ale dzisiaj Szczęsny to po prostu uratował nam dupsko.
1
To było dla mnie bardzo dziwne że ludzie wytykali wiek Bidenowi podczas gdy Trump został najstarszym wybranym prezydentem w historii USA. Nie wiem co gorsze, zacinający się dziadek czy taki co taki co nawet nie pamięta co powiedział dzień temu.
0
Fajny ten wywiad ze Szczęsnym. Jak zaczynał karierę to wydawało mi się że może to w końcu ten moment gdy bramkarz z Polski trafi do Barcy. Przypadek sprawił że tak się stało. Super że na koniec kariery coś takiego go spotkało. Oby z trofeami.
4
@Roobo jak za free to czemu nie. Marketingowo Barca dużo by zystakala. Jedyne zmartwienie to szatnia i wpływ na hierarchię
0
@kazbychu Wierz mi, nie jestem zwolennikiem USA. Żeby nie było to ruskich też.
USA to dość obrzydliwy kraj, pod wieloma względami ale cóż... Trump na tym spotkaniu długo wytrzymywał. Nawet jeśli działo się coś wcześniej między nimi to początek spotkania miał naprawdę elegancki i taki jak w dyplomacji powinien wyglądać. Za to Zelensky bym mocno pretensjonalny i czasami bardzo nietaktowny.
@Aragorn33
Vence zaczął mówić dopiero w późniejszej części rozmowy. W zasadzie to Trump sam go poprosił by zabrał głos.
Pytanie Zelenskiego było bardzo niestosowne do Vance'a, ono nie powinno paść przy kamerach.
A jeśli chodzi o to pytanie o garnitur to wiadomo, że dziennikarze zadają durne pytania. Bo to było durne pytanie i każdy wie dlaczego tego garnituru nie nosi. Ale zamiast rozegrać to tak jak klasowy przywódca i wykorzystać pytanie do tego by powiedzieć: Wiesz co, w moim kraju jest wojna, nie mamy kasy, giną ludzie, nie wiemy co wydarzy się jutro, głupio mi w tej sytuacji nosić elegancki garnitur wiedząc, że ludzie w moim kraju czasami nie mają co jeść bo są blisko linii frontu.
A on jeszcze mu mówi, że może będzie nosił nawet lepszy garnitur od niego. Potem się chyba zorientował i dodał...no może gorszy. Ale jednak... totalnie bez klasy i bez pomysłu. I takich wpadek miał całe mnóstwo. Ostatecznie nie dziwię się że Vince nie wytrzymał. Ale tu macie rację że to pokazuje też poziom polityków USA.
5
Obejrzałem wczoraj całe spotkania Trumpa z Zelenskim. 59 minut, a nie 12 latające głównie w internetowych.
Rozumiem w jakiej sytuacji jest Zelenski ale i tak jego zachowanie było po prostu straszne. Tak nie powinna działać dyplomacja i nie tak wygląda szacunek do drugiego narodu. Wiadomo, że od strony Trumpa też mogło by wyglądać nieco inaczej, szczególnie na końcu, ale na samym początku spotkania był bardzo dyplomatyczny i przede wszystkim elegancki w zachowaniu. Także, teraz nieco bardziej rozumiem stronę Trumpa, choć też wiem że Zelensky po prostu toczy wojnę i pewnie nie ma czasu na pierdoły i kurtuazyjne konferencje i spotkania.
0
Przy obu bramkach De Jong...naprawdę już mam dość gościa...czy on kiedyś zagrał dobry, ważny mecz?
17
W końcu mogę uwierzyć gdy trener mówi grają zawodnicy w najwyższej formie. Bardzo cenię Lewego ale po ostatnich meczach słusznie ława.
1
@Sulimo polecam sprawdzić sobie we krwi mykoplazmę. Na to są kierowane antybiotyki a teraz mnóstwo tych zapaleń płuc z tą bakterią.
1
@blakkudium to jest sędzia który powinien trafić do lodówki. Jest tragiczny
0
Ale narzekacie. A widzicie jak broni się Las Palmas? Tak zagęszczają pole że ciężko będzie się przebić. Oby coś wpadło po zapowiada się mecz jednej bramki albo jednego punktu.
1
Sędzia stwierdził że Las Palmas ma już żółte koszulki to im kartek nie będzie pokazywał.
1
@mkord a nie 4?
0
90% ludzi wyleciało by z pracy po przyjściu nawalonym a tu proszę, poseł na sejm RP nawet 1/2 pensji kary nie dostał....
9
Też bym w tym sejmie na trzeźwo nie siedział.
0
@Arden och jak mi go nie szkoda.
0
Jest jakaś przyczyną tego że hohland nie gra?
1
@Jakchcesz bardzo nie lubię tego sędziego. Zawsze traci kontrolę nad meczem... Pozwala na ostrą grę i podejmuje bardzo dziwne decyzje.
2
Ale Trump przegina... W zasadzie to coraz bardziej mam ochotę by Europa i Chiny pokazały USA że Trump to pomyłka
0
@Marian_Pazdzioch Co do kasy to pewnie się to zgadza bo znając poziom korupcji w UKR to sporo kasy zostało przewalone.
Ale temat wyborów to jest jawny żart. Najpierw pokój i w warunkach pokojowych dopiero wybory. Bo tak to będzie zawieszenie broni na czas wyborów i już ruscy się przegrupują. Nie wspominając o tym że pewnie będą chcieli by wybory nie odbywały się na już zajętych ziemiach albo wręcz będą chcieli by się tam odbyły co byłoby nawet bardziej kuriozalne bo uznają je za swoje :D
0
To nie był nasz najlepszy mecz ale ważne że wygrany. Wiadomo było że Yamal złapie zadyszkę ale najważniejsze że nadal potrafi do tych sytuacji dojść. Wczoraj cały atak trochę był drętwy bo ani Rafa ani Lewy z gry nic nie strzelili.
Za to warto docenić czyste konto, a Szczęsny zaczyna naprawdę imponować i ratować nam punkty.
0
To niech zaczną pracować jak należy. Mają kurde do dyspozycji powtórki wideo do fuck offa.
2
Szkoda po kolejnym meczu głównym tematem będzie sędziowanie... ehhh. Tych złych decyzji jest akurat cała masa i to już jest naprawdę ciężkie do zniesienia. Real nie ma co narzekać bo ten żałosny klub zawsze korzystał na decyzjach Sędziów. Ale tak czy sieka...już naprawdę źle się ogląda te mecze.
2
Yamal ma dopiero 17 lat. Poza tym rywal też się uczy. Ale znając LaBambę to jutro będzie Yamala sprzedawać
0
Pedri zrobił Inieste.
0
@barcelonaLM też umiem robić takie grafiki w Paint'cie