prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego nie strzelał z pierwszej...
1
W końcu włączyłem mecz i bramę strzelił nie Real :)
0
@Szklaner No widzisz, jesteś tak wybitny że sam siebie zaorałeś i nie zauważyłeś, że zrobiłem dokładnie to samo. Kolega @Gall widzę też tylko w jedną stronę rozumie takie zagrywki.
0
@Szklaner tak, wywalmy go bo po rocznej kontuzji już w pierwszym meczu nie strzelił hat tricka i nie pobił rekordu odbiorów. Ludziom nie powinno się dawać czasu na dojście do siebie po kontuzji.
0
@Ls0811 ale ja nic nie napisałem na temat Trzaskowskiego, a tym bardziej że go popieram czy czegoś w tym stylu. Mówię o jednym człowieku i to zwyczajnie opinia.
Ale skoro już wywołujesz temat to Trzaskowski oczywiście że nie jest niezależny. Nie ma w tej chwili nikogo niezależnego. Ale każdy próbuje taka narrację przyjąć by przyciągnąć wyborców strony przeciwnej.
0
@Kgorecki2500 gość jest odklejony ale jak się tak o Dudzie mówi to tylko klaskać.
1
@Safrani Szlachetna paczka to ściema. Pomoc trafia nie tylko do potrzebujących ale też do alkoholików i zwykłych patolusów którzy tylko potrafią wykorzystać system. Ale w tę statystykę zdecydowanie wierzę.
1
Obejrzałem sobie, tak z czystej ciekawości wystąpienie kandydata PiSu. Skąd oni biorą tych ludzi to ja nie wiem:) Gość jest tak niezależny, że czyta z kartki co mu napisali. Ale to co mnie w zasadzie wkur...a to fakt że 40% Polaków obawia się o stan swoich finansów (niedługo pewnie jeszcze wiecej) a ten pierdoli o zdejmowaniu krzyża w urzędzie i to go boli... masakra.
1
@Foro tam zawsze tak śmierdzi...jakby ulice i budynki były oszczane. Pamiętam że nie mogłem tego znieść i bardzo mnie to rozczarowało w tym mieście a byłem kilka razy.
0
@Loli a Ty co? Sieciowec?:)
0
@Munio na brqve też wyskakuje
19
@Redakcja to wideo co wjeżdża z prawej strony nie da się zamknąć, uniemożliwia normalne przeglądanie strony. Chyba naprawdę staracie się obrzydzić tę stronę na wszelkie sposoby
0
@BorzyKrzys ja już dawno przestałem narzekać na pogodę. Jak jest słońce to cieszę się że jest. Jak pada to cieszę się że pada. Jak widzę kogoś kto zaczyna rozmowę od tematu 'ale brzydka pogoda' to spierdalam jak najdalej.
0
@tadzik447 no to chyba wygrałem na loterii bo dzisiaj dwa z ręcznym otwieraniem trafiłem:)
2
Równość płci kończy się tam gdzie trzeba otworzyć ręcznie drzwi do pociągu.
0
@Arden niezły hype jest na te walkę. Nie wiem nawet jak wygląda ten Paul ale wiem jedno wiek robi swoje. Tyson jednak dostanie baty. Na tych filmach wcale nie widać jakiejś porażającej prędkości za to widać zdecydowanie wolne ruchy. Choć i tak imponujące jak na 60 lat.
0
@Jakchcesz może nie 50 zł ale już 10 wystarczy. Uważam że spoko ruch bo kto sprzedawał mieszkanie wie że przychodzą ludzie czasami by tracić twój czas a nawet nie są zainteresowani.
0
Ale to się dzisiaj nie klei...
0
@Pressinho akurat rząd australijski bardzo dobrze radzi sobie z edukacją w tym względzie.
To że trzeba zacząć od edukacji jest oczywiste ale jednocześnie tej zakaz będzie pożyteczny.
0
@Pressinho łatwo pisać takie górnolotne posty nie mając pojęcia o wynikach badań o wpływie mediów na psychikę dzieci
4
@Aragorn33 doskonały krok. Oby jak najszybciej obowiązywało coś takiego w całej Europie.
0
Dlaczego na głównym artykule główną postacią jest piłkarz Realu?
0
@Kgorecki2500 Ale koleś jest odklejony. Najgorsi są chyba prawicowcy co nauczyli się języka obcego.
0
@sokot Trump wykorzysta to jak bardzo świat jest zglobalizowany. Wystarczy że chińczykom pomacha groźba pt. cła i zaraz się skończy wsparcie dla Putina.
Moim zdaniem on po prostu całe swoje postępowanie oprze na tym jak bardzo Chiny dochodowo są uzależnione od świata zachodniego.
0
Chciałbym się zapytać o Gaviego. Kiedy będzie w stanie rozegrać co najmniej 45 minut w jednym, dwóch meczach z rzędu?
.
.
Nie wiem...
I to jest szczery przekaz :)
6
Nie ma co się tak ekscytować tą porażką Realu. W końcu jakby chcieli to by wygrali, ale im się nie chciało. Na galę ZP też im się nie chciało. Ale jakby chcieli to każdy z nich by dostał ZP. Nie ma się czym ekscytować.
2
Mimo tej asysty to trochę się dziwię że ktoś chce Leao w Barcy. Jak dla mnie zupełnie nie pasujący do Barcy zawodnik.
8
W końcu chociaż trochę sprawiedliwości i męczennik żółtka za swoje machanie łapami poczuł
1
@SkN a to nie wiedziałem. Dzięki. Szkoda, była dobra ekipa.
0
Co ten Guardiola? Widzę 3-1 w tyłek.
A Girona to szkoda że jednak drużyna jednego sezonu. Sromotnie ich jadą w LM