0

@Roobo bo dopuszczam dwie opcje.

0

@Roobo no to odwołaj się do całości wypowiedzi a nie do fragmentu. Piszesz "Jakie góra za dwa lata". Gdzie na początku pisze że uważam że już w przyszłym sezonie... bez sensu dyskusja...

0

@MatBac1991 bo myślenie nie kosztuje:) a Lewy kiedyś odejdzie i zwolni miejsce.

0

@Roobo przeczytaj pierwszą część zdania do którego się odwolujesz...

0

@esem91 jaki prompt?

0

@Dejvo MI szkoda, że nie zrobił takiego kroku wcześniej. Nie mówię, że Tobie musi być szkoda....

0

Nie wierzę że Barca nie myśli już o zawodniku który mógłby zastąpić Lewego. Myślę że już w przyszłym sezonie, góra po kolejnym ktoś taki już musiałby wylądować w Barcy. Kogo byście wiedzieli na 9tce, kto mógłby od razu wskoczyć i kręcić choć podobne liczby albo odgrywać taką rolę?

1

@Eklerek kiedyś tak. Teraz już mniej jak zszedłem z wagi. Najłatwiej mi kupić spodnie w curry albo medicine, czasem są tam fajne promki też.

0

@lithotripter to prawda...

0

Fajnie że Neymar wraca do Santosu. Ale może taki ruch przydałby ui się wcześniej... przypomniał by sobie że nie $$$ jest najważniejsze i ta kariera jeszcze miała by sens. Bo poza tym, że przez chwilę był wielki to najczęściej można usłyszeć w jego kontekście słowa: "szkoda chłopaka"

0

@adamek20151 Wystarczyło to pominąć. Był jeden koleś co odpowiedział wprost na pytanie i jakoś jemu tak nie odpowiedziałem. Więc zdecydowanie jednak Ty wyznaczasz tu poziom głupoty.

@Munio Idźcie idźcie... jutro pewnie trzeba wstać rano i posprzątać pokój.

0

@adamek20151 @Munio
Cóż sami wyznaczyliście poziom odpowiedzi, więc dlaczego się dziwicie, że dostaliście tym samym?

1

@D10SLEO Dzięki za odp. dzisiaj dzień w biegu i nie oganiam :D

@adamek20151 @Radko1976 @Munio
Wasze odpowiedzi głupsze niż moje pytanie. Ale rozumiem że rozmawiam, że niedorozwiniętą jeszcze podstawówką...

1

O tym jak bardzo kibice Barcy są roszczeniowi i rozbestwieni świadczy mocno fakt że gdy tylko pojawi się możliwość krytyki jest ona nasilana do granic możliwości i każdy szmatławiec prasowy jeszcze to podkręca. Ale gdy na przestrzeni w zasadzie kilku tygodni zarząd zabezpiecza kilku kluczowych graczy na kolejne lata to pochwał jakoś specjalnie nie widać... tak to działa.

0

Czyli jak to jest? Real będzie musiał przejść BM i potem ewentualnie MC lub Celtic by przejąć dalej?

0

Jaka regularność Araujo? Jak on niedawno wrócił po konfuzji:) czasami jak nie ma na co narzekać to lepiej nic nie pisać...

3

Jak dla mnie to obaj nasi bramkarze to tykające bomby. Wojtek wydaje się wolny, wyjścia z bramki ma fatalne i do tego mam wrażenie, że nie ma czasami zielonego pojęcia co robić.
Z drugiej strony Penia który nie potrafi łapać dośrodkować, puszcza bramki z wolnych w długi róg będąc ustawionym na długim rogu i czasami puszczając piłki które nie powinny wpaść.

Powiedzmy sobie szczerze, obaj są średni ale miałem ostatnio wrażenie, że Penia jest bardziej pewny siebie i spisuje się lepiej. Mimo całej sympatii do Wojtka to zupełnie nie pasuje mi on na wielkie mecze, przy takich akcjach jakie odwala. Z drugiej strony jeślie emerytowany bramkarz bardziej przekonuje Flicka niż Penia to musi coś w tym być.

0

hahaha co to był za gol :D:D:D

0

Ale dzisiaj nie idzie. Nic w ataku nie wychodzi. W obronie też gorzej...

1

To chyba tyle w temacie Szczęsnego...

0

Korzysta ktoś z revoluta? Jak tam wygląda opłata za przelew w euro na swoje konto w banku?

0

@chlip1 albo brave:)

4

Szczerze mówiąc nie kumam tego zakrywania herbu Realu przez zawodników Barcy. Każdy wie że to koszulka Realu. Nikt nie będzie miał pretensji że robią sobie zdjęcie z kibicem Realu a w szczególności z dzieckiem. A nawet jeśli ktoś by miał pretensje to jest to właśnie ta chora strona piłki gdzie ludzie myślą, że częścią sportu jest właśnie takie dziwne podejście.

8

@ObiwanKenobi To grubo.... gdzie oni mają mózg. Ale cóż...na cmentarzu już takiej szopki nie wypada robić to zrobili na ulicy :D Ale dramat. Nie ma na kogo głosować w tym kraju.

1

@Eto'o9 R10 ale na tę bramkę złożyło się więcej błędów. nie stracił piłki pod naszym polem karnym...

3

Już od jakiegoś czasu nie korzystam z oceniania zawodników. Po dość długiej przerwie postanowiłem tam zajrzeć i zobaczyć jakie oceny wystawiane są po tak genialnym meczu jak ten z RM. I oczywiście już sobie przypomniałem dlaczego ich nie wystawiam :D
Po takim meczu, 5-2 z RM, finał pucharu, poza pierwszymi minutami Real miał niewiele do powiedzenia, gra w 10 przez pół godziny.
Oceny:
Rafa 8.5 - 2 bramy i asysta
Lewy: 7 - brama i asysta
Lamine - 8 - brama

Ale to przecież tylko zabawa :D

1

Fajnie by było gdyby Real w końcu doświadczył uczciwego sędziowania. Te pare kartek czerwonych by ich trochę nawróciło. Ale jak sędziowie srają po gaciach przed RM tv to czego oczekiwać?

0

Gavi Vs Vinicius to będą piękne momenty. Byle bez głupiej czerwonej dla nas. Najlepiej zasłużoną czerwona dla pajaca.

1

@davidek1997 Bardzo ale to bardzo mi przykro. Współczuję i wpłacam. Życzę Ci i Twojemu tacie dużo siły!

2

Szkoda będzie jeśli Araujo odejdzie. Mimo wszystko przyszłość klubu i obrońca na wysokim poziomie. Szybkość i siła. No ale jak ktoś nie chce grać dla Barcy to nic na siłę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?