prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Jak się nie uda to przynajmniej nie wyjedź z pełnymi jajami...
0
@MesQueUnClub_87 Wow dzięki! Zmieniłeś moje życie. NIgdy bym się nie domyślił!
Ale oni też nad tym pracują, mają wyćwiczone schematy, to jak zawodnicy atakują w konkretnych sytuacjach i gdzie mogą się spodziewać zawodników. I mimo, że czasami to nie jest ułamek sekundy to podejmują błędną decyzję. Nie chodzi mi tu o skrajne przypadki albo o takie które zdarzają się sporadycznie. Po prostu jest tego więcej ostatnio.
0
Nasza drużyna ma niezły początek roku. Wiadomo że 4-2 przykrywa te trudne 70 minut ale to nie zmienia faktu, że drużyna gra, biega, próbuje a nie stoi w miejscu.
To co mi jednak trochę przeszkadza to niektóre wybory Lewego i Yamala. Ostatnio jakoś częściej wydaje mi się, że w sytuacji gdy mogli by strzelać szukają podania, a gdy już lepiej podać to nagle jakieś kiwki, jeszcze jedno przełożenie albo próba podania. O ile Yamala można jeszcze zrozumieć bo młody chłopak, to dla Lewego jakoś trudno mi znaleźć wytłumaczenie.
0
@BorzyKrzys Musze przyznać, że myślałem, ze nie da się wybrać większego barana niż Duda. No i naprawdę mnie PiS zaskoczył... ten gość jest tak prostacki i tak beznadziejny, że chyba nawet twardy elektorat PiS czasami wymięka. PO niestety ma te wybory wygrane. Niestety bo nikt się w tych wyborach nie nadaje na prezydenta.
0
@Pedri16Future skąd info?
2
Następny mecz za prawie 2 tygodnie. Ale to boli... Brakowało tego uczucia.
1
Ale to było meczycho!! Ta drużyna nie poddaje się!
A kotletiko mogło to wygrać ale woleli jak zwykle postawić autobus zamiast pójść za ciosem. Kiedy ten Simeone się nauczy?
0
@KamQiX
@F3DO
Dzięki, wyczyszczenie cache pomogło.
2
Ławrow zwracający USA uwagę że trzeba zaprzestać używania siły w Jemenie i że trzeba działać dyplomacją...no to jest jakiś dom wariatów:D
0
@xvcWinterSoldier problem identyczny na obu przeglądarkach, safari i brave. To nie wina przeglądarki raczej.
0
@FcPortoFan1999 taaa, wskakuje na ekran w dwuznacznej pozycji.
0
Czy na stronie wydarzyło się coś o czym nie wiem? Na Macu, dwie przeglądarki nie są 2 stanie otworzyć LaBamby, do tego proba wejścia na LaBambę wywala Safari na amen:)
0
@Messiah10 sory ale mogę odnieść się do części tekstu lub całości i jeśli to jest dla Ciebie taki problem to nic nie poradzę. Dla mnie zwyczajnie się czepiasz.
Co do robactwa to się zgadzam.
0
@lithotripter ja też, ale jak widać gdzieś jest granica. W końcu szczepienia już są obowiązkowe. Przynajmniej niektóre
0
@Messiah10 to odnieś się do szczepień a nie do tego do czego się nie odwoływałem.
0
@Aragorn33 Tu masz rację. W tym wypadku jest to problem. Ale w przypadku chorób które wymagają jednej szczepionki to bym rozważył by nie było to przymusem. Niech się ludzie uczą na błędach. Wiem jestem nieco brutalny ...
0
@Messiah10 przecież ja nawet nie napisałem jednego słowa na temat choroby odkleszczowej. WTF?
0
@lithotripter No na tym niestety to polega czy tego chcemy czy nie i jak smutne by to nie było. Ten proces trwa na tle różnych elementów życia. Czasami są to szczepienia, czasami edukacja, a czasami praca. Ale niestety ten proces to zwyczajnie cześć życia.
0
@Aragorn33 ale ja nie wiem czego tu się bać. Osoby zaszczepione są zabezpieczone. A niezaszczepione? Cóż selekcja naturalna. W tym roku w przedszkolu krztusiec panował. Moje dziecko zaszczepione i nic nie ruszyło.
Inna sprawa że lekarze rodzinni to generalnie w ogóle nie przypominają o tego typu rzeczach, a nie ogarnięci rodzice nawet nie wiedzą. Ostatnio poprosiliśmy by nam babka wpisała badanie do książeczki zdrowia dziecka to jeszcze musieliśmy tłumaczyć dlaczego.
2
#WincyjPolitykiNaLR
#MniejKoszykowkiNaLR
1
@Kamiloza91 Odnosiłem się do zdania..."szkoda że już teraz nie możemy zagrać finału z Realem":)
2
@Kamiloza91 jak to mówią... pycha pojawia się tuż przed upadkiem
0
Jak tak zawsze mówię jak wchodzę do sklepu. Nie wiem o co im chodzi. Przecież to takie inne powiedzenie "Ty misiu", "idź się przejść"
0
Ładne piżamy ma PSG.
0
@Terapuls masz rację, dlatego nie śledzę PL. Są jeszcze takie kluby jak Arsenal czy Liverpool które jednak nie podlegają na takich pompowniach kasy.
0
@Terapuls lata 90 to faktycznie inne PSG. Ale to zdecydowanie już nie ten sam klub... Kiedyś to był klub z charakterem.
2
Dalej peteodolary, wracać do bagietolandii.
0
@Terapuls Jak można kibicować PSG? Nie wiem czy jest jeszcze inny tak obrzydliwy klub.
0
@Krzysztof1987 też mi się to dziwne wydaje . Ale z drugiej strony jest na świeczniku i chciał by takiej prasy jaką i tak dostał było jak najmniej. Zresztą nie można go winić za to że inni są kretynami i kłamcami.
1
@kaamil1910 eeee Jeep, Dodge, Chrysler, Chevrolet, Tesla, nawet RAM no i ten którego jest przecież najmniej czyli FORD :D
@stone80
Może i tak ale to jest właśnie przewaga. W przypadku takich kobył jak Apple czy Microsoft 60% ich dochodu pochodzi spoza rynku amerykańskiego. Nie mogą tego lekceważyć.