prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No cóż mieszkałem trochę w UK. I fuck off to możesz powiedzieć do ziomka w barze kiedy jasne jest że gadka jest luźna. Ale nie powie się tak w sytuacji konfliktowej... to raczej pogorszy sprawę. I na pewno nie znaczy 'daj spokoj' xD
Poza tym mógł powiedzieć to po hiszpańsku. Może sędzia by zrozumiał:D
0
@BorzyKrzys masakra że człowiek nie może spokojnie sobie nawet sam do domu wrócić.
Tacy ludzie chyba powinno mieć swój własny kraj, odizolowany. Gdzie tylko oni sami sobie siedzą, muszą zapewnić jedzenie, narzędzia, pracę, bez technologii, bez czego kolwiek od cywilizacji. Niech dzicz siedzi w dziczy.
Jakby sami ze sobą pomieszkali to może by dotarło.
0
@Aragorn33 Musi być debil...bo musi być kim sterować.
0
@Objectivo przy każdej bramce jak ręcznik. A to jego wyjście to jakiś żart...
16
City niestety wczoraj wyglądało jak schyłkowa drużyna Guardioli. Rozgrywanie na stojąco i bez energii. To się nie mogło inaczej skończyć...i ten fatalny Ederson.
2
Widzę że Dembele sezon życia rozgrywa, pewnie pierwszy i ostatni.
3
ależ ten Ederson to jest Fajtłapa...pisałem że City to sfrajerzy ale myliłem się. Ederson to sfrajerzył... przy każdej bramce ręcznik.
0
Ja nie wiem jak to jest że ten klub nie ma żadnej taktyki, żadnego stylu a jednak jakoś gra. I jeszcze z mocnymi drużynami potrafi cisnąć.
0
City to sfrajerzy....
0
@RomanGroza ale Ty się nie musisz ze mną zgadzać. Moim zdaniem było ja karny i tyle...
1
Jak dla mnie to był karny. Było pchnięcie...dziwne że nie było weryfikacji na monitorze.
1
Piszecie sam się posypał. Uraz w wyniku ostrego wejścia...a Wy już płaczecie że szklanka.
0
To bardzo miłe że w końcu czeka się na mecz. Zostały 3 godziny i jest niedziela, a ja chciałbym by te godziny już zleciały.
1
@Kgorecki2500 Bub Homar Włoszczyzna
2
No i mamy szansę zbliżyć się na dwa punkty do Realu. Szkoda, że ATM nie wygrało bo podejrzewam że jak zawsze na koniec sezonu zejdzie z nich powietrze i stracą głupio punkty. Ale w tej sytuacji też jest nieźle.
1
czy ze względu na męczennika w składzie Realu wypada na nich mówić 'biali'?
0
Po takim spinaniu tyłka na sędziów jeszcze karny przeciwko RM. Miód na moje oczy:D jeszcze tylko czerwo dla męczennika i mogą sobie nawet wybrać ten mecz a i tak będę szczęśliwy:)
0
Nie wiem kogo Real ma od wizerunku ale chyba kogoś poleconego przez CRa. Bo ilość focha jaki się wylewa z tego nędznego klubu już dawno wszedł na poziomie tego który sam siebie określa najlepszym w historii.
0
Ja tam rozumiem decyzję Realu. Jakbym był głupi też strzelałbym sobie w kolano:D
3
W zasadzie zgadzam z się z listem Realu. Tylko problem polega na tym, że oni myślą że są głównymi poszkodowanymi. Gdyby takie oświadczenie wydały wszystkie kluby LaLiga to wyglądały by ono tak samo z tą różnicą, że błędy w 90% wskazywały by na korzyść Realu.
6
Oooo już media madrycioków dają popis. Do największych błędów w historii to akurat temu daleko. Ale taka lista błędów to i tak w głównej mierze zawiera te na korzyść białych.
Szkoda, że nie zauważają, że w zasadzie zamiast rozmawiać o piłce w Hiszpanii po każdym meczu tematem głównym jest w 90% sędziowanie.
0
@Coutinho007 Ja akurat byłem wielkim zwolennikiem Xaviego. Po części dlatego że po prostu uważam, że każdego trenera trzeba wspierać ale tutaj ta różnica w poziomie zespołu jest tak kolosalna, że po prostu wychodzi różnica w poziomie trenowania i podejścia.
@Firestone
Z Atalantą chyba zszedł w końcówce...?
Ja patrzę na to inaczej. Pod koniec meczu już Yamal był dużo mniej widoczny. Ale to jest zawsze zagrożenie... a przy tak zamkniętym rywalu potrzebujesz kogoś kto będzie przyciągał uwagę obrońców i rozciągał obronę. Wydaje mi się, że przy bardziej pewnym wyniku by go zdjął a tutaj do końca trzeba było uważać na wynik.
56
Ale Flick to jest przeMEGAtrener. Po tych kilku miesiącach, genialnych wynikach i także tych nieco gorszych (w lidze) jestem i tak pod mega wrażeniem. Nawet jak mamy taki mecz jak dziś to po prostu widać, że drużyna pracuje i że to nie jest tak, że nie ma recepty. Na drugą połowę poszły nie tylko zmiany personalne ale i taktyczne i zupełnie inaczej to wyglądało.
Do tego bardzo mi się podoba jak rotuje składem. on naprawdę pokazuje że wierzy w każdego zawodnika. No i jeszcze to dbanie o niezbyt szybkie powroty po kontuzjach...to jest taka zmiana w stosunku do ostatnich lat, że to się w pale nie mieści.
0
Nie spodziewajcie się kartek dla Alaves. Ten sędzię zawsze pozwala katować naszych.
2
Ujmę to kulturalnie ale... paździerz jprld
0
Kurde, dobrze bronią. Trzeba będzie wykorzystać każdą okazję jaka się nadaży.
0
No proszę...nawet z Lewym i Szczęsnym średnia wieku poniżej 25 !
0
Ze wszystkich zdjęć jakie można było wybrać na głównej ląduje zdjęcie tego z**eba. Serio ...
1
Jutro muszą wygrać. Choćby Flick miał sam tyłkiem strzelać.
27
Tylko RM potrafi sprawić że cieszę się z bramki Espanyolu.