0

@DonCarletto nie był. Od tego trzeba zacząć.

0

ZP dla męczennika to jak splunięcie w twarz wszystkim jej zdobywcom. Gdyby jej nie dali to pewnie oskarżyłby organizatorów o rasizm. Dramat.

1

@Jakchcesz zgadzam się z Tobą i również wiem o co Tobie chodziło. Visca el Barca!

1

@Jakchcesz czepiles się jak rzep psiego ogona. Wiadomo że obrona ma swoje umiejętności. Ale ty wyjść było wczoraj że na pewno trochę szczęścia w tym też było.

0

@Jakchcesz takie szczęście że gdyby w 1 połowie RM coś strzelił to było by ciężej. Wyglądali znacznie lepiej od nas w pierwszych 45 minutach.

26

Kiedy ten frajer dostanie w końcu to zasłużone czerwo. 3 mecze zawieszenie może by go ostudziły. A tak, pajacuje i nadal będzie.

0

W pierwszej połowie mieliśmy trochę szczęścia ale druga połowa już była nasza. Zwycięstwa na tym boisku treningowym smakują najlepiej.
Męczennik jak zwykle pokazał swoje. Co za paskudny typ. I on ma wygrać ZP. Napędził kampanię litości bo jest czarny. Zapomniał że na jego stadionie też są rasiści i że to wcale nie chodzi o jego kolor skóry tylko o to jakim jest burakiem.

1

Dawno nie było takiej ekscytacji i nadzieji. Oby zwycięsko!

0

@misterio tak. Miedzy innymi tak.

0

@misterio Z całym szacunkiem ale nie mówimy tu o rachunku prawdopodobieństwa, losowości, szufladach, matematyce dyskretnej itd. Wybór dnia jest celowy i nieprzypadkowy. Został wybrany że względu na to by ludzie mieli wolne w Wigilię.

0

@misterio dowód wprost. W dzień wolny, wolne mają także instytucje Państwowe. Skoro oddzielamy państwo od kościoła, instytucje państwowe nie powinny mieć dnia wolnego.

I jeszcze robi to lewica która chce ten podział realizować w praktyce. Bo obecnie to umówmy się. Tego rozdziału że facto nie ma.

3

Co ja czytam. LEWICA chcąca rozdziału kościoła i państwa chce dnia wolnego w Wigilię:D

1

Ehh a mogło być tak pięknie

1

Szybko poszło... Jak Real się rozpędzi to może być ciężko.

0

Śmiejecie z Mekembe ale nawet Messi potrzebował adaptacji w PSG. To jego pierwszy sezon. Ta forma cieszy ale nie przesądzał bym że to jednak kiepski transfer.

3

Jestem bardzo zaskoczony różnicą jaką widać w tym sezonie. Ewidentnie FLick potrafi wydobyć coś z drużyny czego Xavi nie umiał lub jeszcze nie umie.
Nie odbierając zasług Flickowi coś się zadziało, że jednak dużo więcej piłek ląduje w siatce. Za Xaviego drużyna także miała okazje ale jakoś nie potrafili wsadzić tej piłki do bramki. No i zdecydowanie widać różnicę w utrzymaniu poziomu. Drużyna nie wychodzi na drugą połowę bez głowy, często po przerwie gra nawet lepiej, mądrzej. Te pierwsze 10 kolejek jest naprawdę świetna i oby utrzymało się to z największymi rywalami.

0

Jedno jest pewne. Mecz z RM będzie bardzo ciekawe. Albo wygramy ale przegramy :D

6

Najlepsze dzisiaj to powrót Gaviego. Mogli by wygrać 1-0 ale ten powrót to naprawdę coś wielkiego dla drużyny.

1

Piementa to na razie stylem drużynowym niewiele pokazuje. Sevilla zamurowana jak Chelsea...a gdzie to słynne DNA Barcy którym chciał zdobyć pierwszą drużynę Barcy?

0

Jakim cudem Sevilla nie ma sponsora na koszulkach?

1

@clyde uważam że ludzie powinni móc pracować 4 dni w tygodniu raz w miesiącu by załatwiać sprawy urzędowe

0

@AduŚ07 Pewnie to co zwykle dzieje się na tej obwodnicy, czyli bezmózgi jadące sobie na zderzaku albo ciężarówki blokujące ruch.

1

@Lionel_Messi10 Co za rasistowska gazeta że nie da tej nagrody męczennikowi z RM.

0

@Lucyfffer to jednak dopiero za dwa lata. A Leo coraz starszy.

0

@Elvisek Bo to fejk i nie ma o czym pisać.

5

Ale to co Messi pokazał z Boliwią to miazga. Przy bramce na 2-0 mógł spokojnie iść sam ale ryzykował że nie strzeli, podanko na czystą idealne. A potem te je jego bramki, jak za dawnych lat. Niesamowity jest i super że się w końcu z Argentyną tak mu pięknie układa. Chyba jedyne co mnie pociesza po tym fatalnym końcu przygody z Barceloną.

2

Sprawdzam wyniki a tu 3:3 i czerwień więc chyba było niezłe meczycho :)

2

@Kamilos84 Godny zastępca Benzwmy będzie:)

0

@NeroTFP1 a Messi nie jest aktywnym piłkarzem? Nie przypominam sobie by kończył karierę.
Edit...ale dobra, nie był w składzie:)

9

Fajny gest ze strony wszystkich gazet, że na pierwszej stronie Iniesta. Niesamowity szacunek wypracował gość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?